Автор Тема: Щодо актів розмежування  (Прочитано 3405 раз)

Maloj009

  • Гість
Щодо актів розмежування
« : 10 Лютий 2015, 11:54:13 »
Доброго дня! Шановний ПАТ "Київененрго" розясніть на яких підставах Ви вимагаєте для квартир акт розмежування, якщо зроблений робочий проект і отримано ТР, тобто тех поверх. перейшов в житловий фонд і договір укладається з фізичною особою.
згідно ПКЕЕ
п.п. 2.4. Межа  експлуатаційної  відповідальності між споживачем - фізичною    особою,    об'єднанням    співвласників    (власником) багатоквартирних  будинків  та/або  власником електричних мереж за технічний  стан   і   обслуговування   суміжних   електроустановок установлюється:
     1) для квартир багатоповерхових будинків на відхідних  клемах розрахункових    засобів    обліку   поверхових   або   квартирних електрощитків;
{  Підпункт 1 пункту 2.4 із змінами, внесеними згідно з Постановою НКРЕ N 105 ( z0304-10 ) від 04.02.2010 }
Ця для кого написано???? і як розмежування це додаток 6 до договору про постачання а у мене договір про користування?

Kievenergo

  • Гість
Re: Щодо актів розмежування
« Reply #1 : 27 Лютий 2015, 15:50:19 »
Доброго дня! Шановний ПАТ "Київененрго" розясніть на яких підставах Ви вимагаєте для квартир акт розмежування, якщо зроблений робочий проект і отримано ТР, тобто тех поверх. перейшов в житловий фонд і договір укладається з фізичною особою.
згідно ПКЕЕ
п.п. 2.4. Межа  експлуатаційної  відповідальності між споживачем - фізичною    особою,    об'єднанням    співвласників    (власником) багатоквартирних  будинків  та/або  власником електричних мереж за технічний  стан   і   обслуговування   суміжних   електроустановок установлюється:
     1) для квартир багатоповерхових будинків на відхідних  клемах розрахункових    засобів    обліку   поверхових   або   квартирних електрощитків;
{  Підпункт 1 пункту 2.4 із змінами, внесеними згідно з Постановою НКРЕ N 105 ( z0304-10 ) від 04.02.2010 }
Ця для кого написано???? і як розмежування це додаток 6 до договору про постачання а у мене договір про користування?

Шановний Maloj009,

У роботі зі споживачами електричної енергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» керується чинним законодавством України, зокрема Законом України «Про електроенергетику», Правилами користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 №1357; Правилами користування електричною енергією (ПКЕЕ), затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики України (НКРЕ) від 31.07.96 № 28, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 02.08.96 за № 417/1442 (із змінами та доповненнями); Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими постановою НКРЕ від 17012013 № 32 (Правила приєднання) та іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно п. 1.1. ПКЕЕ, норми розділів «Загальні положення», «Межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін» та «Особливості постачання електричної енергії для населених пунктів» поширюються на всіх споживачів без винятку.

Слід зазначити, що межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності між клієнтом і електропередавальною організацією (основним споживачем) за технічний стан і обслуговування суміжних електроустановок фіксуються у акті розмежування балансової належності електроустановок і експлуатаційної відповідальності сторін.

Межа експлуатаційної відповідальності може не збігатися з межею балансової належності, яка визначається правом власності клієнта і електропередавальної організації (основного споживача) на окремі елементи електричної мережі, про що зазначається в акті розмежування балансової належності електроустановок і експлуатаційної відповідальності сторін (п. 2.1 ПКЕЕ).

Ви  у своєму зверненні посилаєтесь на розроблену проектно-технічну документацію на електропостачання нежитлових приміщень, які перейшли в житлові, тобто був укладений договір про приєднання до електричних мереж. Згідно з цим договором про приєднання, монтувалися окремі від загальнобудинкових мережі, які перебувають на балансі власника примішень, про що зазначається у акті розмежування балансової належності електроустановок і експлуатаційної відповідальності сторін.

Відповідно до п. 1.3. Правил приєднання, послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання, що укладається за типовою формою.
Незалежно від типу приєднання (стандартне, чи яке не є стандартним) та споживача (юридична особа, чи населення) п. 3.1.2 договору про приєднання визначено, що виконавець послуг зобов'язаний узгодити із замовником акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.

Який саме укладено договір по типу приєднання, у зверненні вами не зазначено. Тому для розгляду даного випадку необхідно отримати від вас додаткову інформацію, а саме, проектно-технічну документацію.