Автор Тема: Обленерго стверджує що до 300 м 0,4 кВ є нестандартним приєднанням. допоможіть!  (Прочитано 2424 раз)

Darina Kotelenets

  • Гість
Ще у грудні хотіли підключити  електроенерію до будівництва житлового будинку,  попросили порахувати скільки коштує - сказали що приблизні цифри не дають - замовляйте проект, проект замовили, а у ньому кошторис на 110 тис,грн. 290 метрів і це не по прямій, по прямій буде менше.  Спочатку сказали "сдайте дім і тоді зможете зробити стандартне приєднання"  - ми ж все оформили, прийшли з паперами - нас попередили що навіть тепер дім не підключать за стандартним приєднанням, бо електрифікацією займаються сільради, мол чого це ми за їх кошти хочеми зекономити собі гроші і сказали що ми  звичайно  можемо подати заяву, але попередили що нам відмовлять, бо ставити 8 стовбів - то буде не стандартне приєднання. Підкажіть будь ласка, наскільке це правомірно і на чиєму боці правда?

Провокашка

  • Гість
Перш ніж задавати питання почитайте пункт 1.6 Правил приєднання. Лише після цього Ваше питання стане відмінним від питання "чи існує життя на марсі".

Григорій

  • Гість
Ще у грудні хотіли підключити  електроенерію до будівництва житлового будинку,  попросили порахувати скільки коштує
Якщо ел.ен. для будівництва, то:
п.1.7.3
Приєднання до електричних мереж електропередавальної організації за тимчасовою схемою будівельних струмоприймачів підрядної організації, які планується використати для будівництва (реконструкції чи технічного переоснащення) електроустановки, у тому числі будівельно-монтажних, налагоджувальних, випробувальних та інших робіт, пов'язаних з виконанням технічних умов приєднання та умов договору про приєднання електроустановок замовника до електричної мережі, виконується відповідно до вимог цих Правил без справляння плати за приєднання. Точка приєднання будівельних струмоприймачів має бути розташована в діючих (вже існуючих) електричних мережах (об'єктах) електропередавальної організації та збігатись із точкою забезпечення потужності, замовленої до приєднання будівельних струмоприймачів.

Плата  тільки за ТУ (біля 2000 грн) і підключення (в залежності від віддалі до об'єкту-300-600 ....грн)
« Останнє редагування: 26 Червень 2017, 07:57:52 від Григорій »

Darina Kotelenets

  • Гість
Річ у тому що наразі будинок вже добудований і сдан в експлуатацію, тому ми і подумали що якщо 290 метрів(за їх проектними розрахунками), потужність 20кВТ та приєднання 0,4 кВ то це підпадає до стандартного приєднання.

Григорій

  • Гість
... то це підпадає до стандартного приєднання.
Підпадає. Стандартне ІІ ступеня.
20 кВт*840 грн (з ПДВ, місто) =16800 грн
« Останнє редагування: 26 Червень 2017, 10:54:01 від Григорій »

Провокашка

  • Гість
Сказане вище вірно, якщо масив електрифікований, або на його території хоч одному обєкту надано послугу з приєднання( в тому числі послуга з приєднання, що не є стандартною).

Darina Kotelenets

  • Гість
Підкажіть будь ласка, як можна перевірити чи є масив електрифікований, це в сільраду іти, або якісь документи вимагати у обленерго? бо на нашій вулиці  до такого дома 290 м а до дома на сусідній  близько 150-200, район майже повністю забудований але сусіди в свій час підключались до укрзалізниці яка давала тільки 5 кВТ і вже більше не підключає - транформатор не тягне....
на словах кажуть що не електрифікований масив, але як ж то перевірити?

Spt

  • Гість
з точки зору обленерго масив не електрифікований і 100% нестандартне приєднання.
Але укрзалізниця ніби то теж постачальник за регульованим тарифом, і в такому випадку з питанням стандартного приєднання треба звертатись до неї  ???

Провокашка

  • Гість
1.Йдете в сільраду з своїм викопіюванням території. Сільрада на викопіюванні окреслює межі масиву забудови, що в рамках сучасного законодавства мав пройти рішення по комплексній забудові, як окремий масив.
2.Виходите на масив та візуально фіксуєте чи є приєднання до електричних мереж окремих будинків (фіксуєте адреси таких будинків).
3.Зясовуєте у власників будинків коли була надана послуга з приєднання ( якщо підключення були до 2013 року, то шанси малі, судові).
4. Пишете листа в енергокомпанію з вимогою розглянути раніше подану заяву на приєднання, врахувавши наявність таких то  вже приєднаних будинків на масиві (згідно абзацу 6 пункту 1.6 Правил приєднання) . В листі має бути речення "в разі відмови задовольнити мою вимогу прошу дану спірну ситуацію розглянути  на комісії  Інформаційно-консультаційного центру при енергокомпанії".
5.Не забуваєте попасти на комісію ІКЦ.