Автор Тема: Расчет долга за э/э для населения  (Прочитано 2107 раз)

AndrewMulika

  • Гість
Расчет долга за э/э для населения
« : 05 Листопад 2014, 09:36:30 »
Здравствуйте!
Возник долг за 3 месяца 1400 кВт*ч.
Как рассчитать оплату долга по тарифам?
3 раза до 150кВт, 3 раза 150-800 кВт*ч?
Или же 1 раз до 150 кВт*ч, 1 раз 150-800 кВт*ч, свіше 800 кВт*ч.

Каким положение (пунктом ППЭЭ) регламентируется один из способов оплаты?

С Уважением!
Андрей.

Херсонобленерго

  • Гість
Re: Расчет долга за э/э для населения
« Reply #1 : 06 Листопад 2014, 13:30:15 »
Всі взаємовідносини між споживачем електричної енергії та енергопостачальником урегульовані нормативним документом: Правилами користування електричною енергією для населення (надалі ПКЕЕН), затвердженими Постановою КМУ від 26.07.1999р. №1357.
Згідно з п. 19 ПКЕЕН, розрахунки населення за спожиту електричну енергію здійснюються за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показань приладів обліку.
Відповідно до п. 20 ПКЕЕН, розрахунковим періодом для встановлення розміру оплати спожитої електричної енергії є календарний місяць. Плата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.
У відповідності до п. 22 ПКЕЕН споживач може проводити оплату як за платіжними документами, які виписуються енергопостачальником, так і за розрахунковими книжками, знімаючи щомісяця самостійно покази приладу обліку (п. 21 ПКЕЕН).
Згідно з Порядком застосування тарифів на електроенергію та п. 1.1 Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, затверджених Постановами НКРЕ від 23.04.2012р. № 498 та № 497 (зі змінами), відпуск електроенергії населенню, здійснюється за тарифом:
30,84 коп. (з урахуванням ПДВ) за 1 кВт·год – за обсяг, спожитий до 150кВт/год електроенергії на місяць (включно);
41,94 коп. (з урахуванням ПДВ) за 1 кВт/год – за обсяг, спожитий понад 150кВт/год до 800 кВт/год електроенергії на місяць (включно);
134,04 коп. (з урахуванням ПДВ) за 1 кВт/год – за обсяг, спожитий понад 800кВт/год електроенергії на місяць.
Додатково повідомляємо, що Ви можете звертатись до кол-центру ПАТ “ЕК “Херсонобленерго” тел. 48-06-20 (цілодобово) та отримувати зокрема роз’яснення щодо розрахунків за спожиту електричну енергію або інформацію щодо стану особового рахунку. Крім того, у Вас є можливість зареєструватись в “Персональному кабінеті” на офіційному інтернет-сайті Товариства: www.ksoe.com.ua, та отримувати інформацію про стан розрахунків за електричну енергію, вносити контрольні покази електролічильника, здійснювати дистанційну оплату за спожиту електроенергію.