Автор Тема: Підключення до мереж Київобленерго  (Прочитано 9816 раз)

Liliyac

• Гість
Доброго дня
Підкажіть, будь-ласка, чи правомірні дії місцевого РЕС в наступній ситуації:
вже більше року я не можу підключити до мереж обленерго свою земельну ділянку. Відповідь Рес та Київобленерго - відсутність потужностей. Але ділянки, що розміщуються поруч, підключають без питань... чи може саме моя знаходиться в якійсь аномальній зоні непідключення, чи може є ще якась вагома причина?????
Ділянка знаходиться в м. Ірпінь, провулок Річковий
Дякую за відповідь

ПАТ Київобленерго

• Гість
Re: Підключення до мереж Київобленерго
« Reply #1 : 28 Жовтень 2014, 09:22:18 »
Шановний Liliyac!
Для надання Вам виваженої відповіді просимо надати наступні уточнюючі дані: дати і номери листів, що надійшли Вам з районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" та центрального офісу ПАТ "Киїівобленерго", а також точну адресу, за якою знаходиться Ваша земельна ділянка.

Liliyac

• Гість
« Reply #2 : 28 Жовтень 2014, 15:29:14 »
1. Лист від 28.10.2013 р. вих. №2931 ПАТ Київолбенерго Ірпінський районний підрозділ
2. Технічні умови №К-22-13-1338 від 22.11.2013 р., від Київобленерго, де запропоновано встановити ТП та передати її на баланс обленерго, що неможливо в фінансовому плані для пересічного громадянина (принаймні для мене)
3. Лист від 14.10.2014 р. вих. №5814 ПАТ Київсобленерго Ірпінський районний підрозділ

Адреса ділянки:
м. Ірпінь, провулок Річковий, 11

Хочу зауважити, що ділянку навпроти моєї підключено до мереж і прошу розібратися, звідти для неї взялись потужності....

Дякую

Liliyac

• Гість
« Reply #3 : 24 Листопад 2014, 20:47:37 »
Скажіть, будь ласка, чи слід чекати відповіді?... Дані за Вашим проханням надані, але ж ніякої відповіді досі немає(...

Brabus23

• Гість
« Reply #4 : 11 Лютий 2015, 13:18:29 »
добрый день. у меня такая же самая ситуация - предлагаю объединяться против противоправных действий Киевобленерго (и особенно Заместителя Технического директора - Котельниковой Т.М.) и обращаться во все инстанции.
Также предлагаю оформить репортаж про эти беспределы на канале 1+1 (есть много вариантов как их наказать)

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #5 : 19 Лютий 2015, 10:31:05 »
Скажіть, будь ласка, чи слід чекати відповіді?... Дані за Вашим проханням надані, але ж ніякої відповіді досі немає(...

Питання щодо приєднання об'єкту будівництва за адресою м. Ірпінь, провулок Річковий, 11 врегульовано та вирішено по суті.

Василий Пирново

• Гість
« Reply #6 : 27 Квітень 2015, 16:46:51 »
Добрий день!!!
Поясніть мені, будь ласка, чи правомірна відмова в підключені до електромереж моєї земельної ділянки, яка звучить так "що ваша ділянки знаходиться на новоствореному масиві". До найближчого трансформатора та лінії електропередач не більше 100 метрів, земельна ділянка знаходиться в с.Пірнове, Вишгородського району.

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #7 : 27 Квітень 2015, 17:14:20 »
Добрий день!!!
Поясніть мені, будь ласка, чи правомірна відмова в підключені до електромереж моєї земельної ділянки, яка звучить так "що ваша ділянки знаходиться на новоствореному масиві". До найближчого трансформатора та лінії електропередач не більше 100 метрів, земельна ділянка знаходиться в с.Пірнове, Вишгородського району.

Шановний споживач!
Для надання Вам виваженої відповіді просимо надати уточнюючі дані щодо адреси, за якою знаходиться Ваша земельна ділянка (вулиця, номер земельної ділянки/будівлі, населений пункт).

З повагою, ПАТ "Київобленерго".

Василий Пирново

• Гість
« Reply #8 : 27 Квітень 2015, 17:20:56 »
Будівельна адреса: вул.Заповідна, 8, село Пірнове, Вишгородський район

Влад Нечай

• Гість
« Reply #9 : 28 Квітень 2015, 13:58:41 »
Поясніть мені, будь ласка, чи правомірна відмова в підключені до електромереж моєї земельної ділянки, яка звучить так "що ваша ділянки знаходиться на новоствореному масиві".
Подозреваю, что Вы получили не отказ, а предложение ждать, пока не произойдет электрификация масива.
А вопросы надо ставить следующие и адресовать местному совету:
1.Выдавая землю застройщикам инициировал ли местный совет электрификацию массива?
2. Получил ли местный совет согласие от Облэнерго рассматривать в качестве сетей электрификации нового масива тот трансформатор и линии . которые Вы видите на расстоянии 100м от своего участка.
Ответ местного совета "у нас нет денег" означает "мы Вас розвели".

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #10 : 19 Травень 2015, 11:19:42 »
Добрий день!!!

Шановний споживач!
     На  території, де розташована Ваша земельна ділянка та по вул. Заповідна (в цілому), відсутні електричні мережі, які належать як Товариству так і іншим суб’єктам господарювання або приватним особам. Це дає Товариству підстави вважати, що вулиця Заповідна відноситься до категорії територій, що підлягають комплексній забудові.
     Зазначений підхід до визначення категорій, що підлягають комплексній електрифікації викладено у листі-роз’ясненні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) №3016/15/61-15 від 01.04.2015.
     Особливості приєднання електроустановок замовників, на території , що підлягає комплексній електрифікації передбачені п. 1.6. Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими постановою НКРЕ від 17 січня 2013 р. № 32 (далі - Правила):
      «Приєднання електроустановок замовника на території, що підлягає комплексній забудові (мікрорайон/квартал, вулиця), здійснюється відповідно до умов цих Правил після виконання електропередавальною організацією, яка здійснює на цій території ліцензовану діяльність, електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, згідно з планами забудови відповідної території.
     Функції замовника електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, може виконувати суб'єкт, уповноважений згідно із Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності".
     Одночасно, відповідно до статті 33 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «Функції замовника на будівництво виконавчий орган місцевої ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації виконують безпосередньо або можуть делегувати їх на конкурсній основі генеральному підряднику (підряднику) у порядку, встановленому законодавством».
     Згідно листа-роз’яснення НКРЕКП № 3016/15/61-15 від 01.04.2015, відсутність затвердженого детального плану території або рішення про його розробку свідчить про відсутність намірів місцевих органів самоврядування щодо будівництва інженерно-транспортної інфраструктури на цій території, зокрема, електричних мереж оскільки, виключно на підставі детального плану території моє бути запроектована та збудована електропередавальною організацією система електропостачання об’єктів території.
     При цьому, у разі звернення замовника щодо приєднання до електричних мереж, об’єкт якого розташований на території, щодо якої відсутня інформація про розроблений детальний план або про рішення щодо його розроблення, електропередавальна організація має звернутись до відповідних органів влади, щодо надання детального плану території або рішення про його розробку та щодо надання електропередавальній організації повноважень замовника електрифікації території та повідомити про це замовника.
     На підставі вищевикладеного, Товариство має наміри направити на адресу Пірновської сільської ради Вишгородського району, запит щодо наявності рішення про розробку детального плану забудови території, в тому числі по вул. Заповідній.
     Згідно пункту 1.6 Правил: «Електрифікація території, що підлягає комплексній забудові, здійснюється за рахунок складової тарифу на передачу електричної енергії або, за згодою суб'єкта, який виконує функції замовника електрифікації, за рахунок поворотної фінансової допомоги».
     Відповідно до викладеного вище, приєднання Вашої земельної ділянки за буде можливим після здійснення Товариством електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, відповідно до звернення виконавчого органу місцевої ради або генерального підрядника (підрядника), якому делеговані відповідні права, у встановленому законодавством порядку.

З повагою, ПАТ "Київобленерго".

Madcat

• Гість
« Reply #11 : 19 Травень 2015, 16:24:42 »
     Згідно листа-роз’яснення НКРЕКП № 3016/15/61-15 від 01.04.2015, відсутність затвердженого детального плану території або рішення про його розробку свідчить про відсутність намірів місцевих органів самоврядування щодо будівництва інженерно-транспортної інфраструктури на цій території, зокрема, електричних мереж оскільки, виключно на підставі детального плану території моє бути запроектована та збудована електропередавальною організацією система електропостачання об’єктів території.
А де можна цей лист прочитати? На сайті НКРЕКП такого немає.
« Останнє редагування: 19 Травень 2015, 16:28:32 від Madcat »

НКРЕКП

• Гість
Відповідь НКРЕКП
« Reply #12 : 05 Червень 2015, 15:45:49 »
Згаданий лист вже розміщено на сайті НКРЕКП
http://www.nerc.gov.ua/?id=15890

НКРЕКП

Sashaiv

• Гість
« Reply #13 : 14 Липень 2015, 14:04:37 »
Добрий день.Прокоментуйте наказ по Київобленерго що-до заборони подавати документи на отримання ТУ,технічного рішення і.т.д .за дорученням фізичних осіб.Чи не суперечить цей наказ ст.244цивільного кодексу України ,постанові 32 НКРЕКП

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #14 : 21 Серпень 2015, 14:35:02 »
Доброго дня!
Як перевірити куди відноситься наш дім: до Київенерго чи Київобленерго? Ми проживаємо в с. Чайки, а це вже Києво-Святошинський р-н, але в ЖЕКу говорять, що нас повинні взяти на баланс Київенерго...

Для надання виваженої відповіді просимо Вас надати Ваші адресні дані (точну адресу: населений пункт, вулиця, будинок), а також дані про забудовника.

З повагою, ПАТ "Київобленерго"