Автор Тема: Низька напруга у споживачів  (Прочитано 3838 раз)

Провокашка

  • Гість
Низька напруга у споживачів
« : 15 Жовтень 2014, 13:17:30 »
Скільки раз і на якій броньованій машині треба подати в Дубровицький РЕМ заяву про непристойно низьку напругу на вулиці Володимирецькій , с. Бережниця, щоб специ вимиряли напругу й виправили ситуацію? Що ж буде зимою?

Провокашка

  • Гість
Re: Низька напруга у споживачів
« Reply #1 : 16 Жовтень 2014, 10:10:17 »
Егей Рівнеобленерго! Поки Ви спите у мешканця с.Бережниця , вул.Володимирецька,14 Щербакова Г.М. від низької напруги згорять побутові прилади. Відповідальність нестимете Ви.

Рівнеобленерго

  • Гість
Re: Низька напруга у споживачів
« Reply #2 : 23 Жовтень 2014, 14:23:01 »
На даний час дане питання вивчається із залученням кваліфікованих спеціалістів та відповідного обладнання.
Після вивчення ситуації буде прийнято рішення про необхідність проведення заходів.

Рівнеобленерго

  • Гість
Re: Низька напруга у споживачів
« Reply #3 : 28 Жовтень 2014, 13:11:20 »
Відносини між громадянами (далі - споживачі електричної енергії) та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999р. № 1357 (із змінами і доповненнями) (далі - Правила).
Абзацом першим пункту 3 Правил передбачено, що споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією (далі - Договір) між споживачем і енергопостачальником.
Відповідно до пункту 4 Правил у Договорі обов’язково зазначається величина потужності, яка визначається виходячи з потужності наявних у споживача струмоприймачів. При цьому загальна потужність не може бути вищою за потужність, передбачену технічними умовами чи технічними характеристиками електромережі споживача.
Дозволена потужність - максимальна величина потужності, яку електропередавальна організація дозволила споживачу для одночасного використання (одночасного ввімкнення струмоприймачів) за кожним об’єктом споживача на підставі нормативно-технічних документів відповідно до умов Договору.
Згідно проведеного обстеження, було встановлено, що причиною зниження рівня напруги є перевищення споживачами дозволеної потужності.
Наголошуємо, що положеннями пункту 42 Правил передбачено, що споживач електричної енергії зобов’язаний узгоджувати з енергопостачальником нові підключення та переобладнання внутрішньої електропроводки, здійснювані з метою збільшення споживання електричної потужності.
Таким чином, споживач електричної енергії може використовувати електричну енергію на власні потреби тільки в межах визначеної в Договорі потужності.
Додатково зазначаємо, що у разі встановлення додаткового електрообладнання, що призведе до збільшення потужності та зміни схеми зовнішнього електрозабезпечення об’єкта, має бути проведено реконструкцію зовнішніх мереж інженерного забезпечення об’єкта архітектури.
Тому радимо Вам та іншим споживачам с. Бережниця вул. Володимирецької необхідно звернутись до товариства з метою отримання технічних умов для збільшення договірної потужності, що дозволить привести рівень договірної потужності у відповідність з фактично використовуваною.
В свою чергу Дубровицьким РЕМ, буде проведено повторне обстеження лінії електропостачання, від якої заживлено Ваше помешкання, з метою розробки необхідних заходів для покращення якості електричної енергії.