Автор Тема: Оформление тарифа для дома с электроотоплением  (Прочитано 43360 раз)

energy

  • Гість
Цитувати
При мне начальник нашего отделения НКРЕ позвонил начальнику отдела по работе с бытовыми абонентами облэнерго и разъяснил, что они не правы и чтобы предоставили мне этот тариф.
Вот так и делается всё в этой стране. Произвол, как есть. Долбаное "державне регулювання".  >:(
А в средствах печати НКРЭ описывает таки другой "установленный порядок" - глянуть можно тута: http://ge.tt/6pXcezN/v/0
Деушка симпатишная...
А что тут не понятно? Кажись все говорят так, как и говорили...

Offline Влад

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
    • Перегляд профілю
Дуже  багато  різних  порад,  але  в  дійсності  це  можливо виконати  простіше.
Я перехід на електроопалення  виконав у 2007р.- квартиру і житловий будинок, який отримав у спадщину.
Написав заяву у РЕМ  по питанню отримання дозволу на використання електроенергії для  потреб опалення і підігріву холодної води  посилаючись на ПКМУ   28.09.2006р. № 502-р «Про переведення населених пунктів на опалення електроенергією».  Отримав дозвіл,  на основі дозволу, по заяві , отримав ТУ, виконав проект(ПР ) , отримав експертизу на ПР , виконав ТУ ( без встановлення  конвекторів ( квартира ) , котла ( ж/б), надав протоколи замірів опору ізоляції проводів, повного опрору петлі " фаза- нуль", струму розтікання між заземлителями, пасплорт заземлення, довідку  із БТІ,протокол параметризації лічильника. на трьохзонний  тариф  по періодам  часу,представив енергонагляду ШУ з лічильником, комутаційними приладами до допуску, допуск отримав, оформив Договір на постачання електричної енергії .  Це було у 2007 році. В 2011 р. " прозрів". При оформленні Договору не побачив описку - для загальних потреб. , замість опалення . "Прозрів " коли побачив Порядок застосування  тарифів для населення  при  введенні лімітів до 150 кВт і більше. Вивчив і зрозумів що мене лоханули. Написав заяву у МРЕМ  нуль, другу, нуль, третю- нуль. Написав у теруправління АМКУ , копію у МРЕМ. Ввечері представники  домовлялися про перерахунок з 2007р , переоформлення Договору, анулювання заяви. Все виконано на протязі доби. Тобто  - НКРЕ - своє,"прикормлене", АМКУ- не зовсім,  у  них є важелі  впливу, тому  звернувся до них.
До встановлення лічильнків на опалення  вже  були  лічильники для  загальних потреб, а в Порядку зг.п.2.6 , доказав МРЕМ, що є можливість використовувати два лічильн ики.

Vitaly

  • Гість
Вчера я получил "дозвіл" на тариф для дома с электроотоплением, сегодня отвез его в РЭС и сегодня же я уже переведен на новый тариф. 10 месяцев и 10 дней оформлял этот тариф, и оформил только благодаря обращению в местное отделение НКРЕ.
Написав заяву у РЕМ  по питанню отримання дозволу на використання електроенергії для  потреб опалення і підігріву холодної води  посилаючись на ПКМУ   28.09.2006р. № 502-р «Про переведення населених пунктів на опалення електроенергією».  Отримав дозвіл,  на основі дозволу, по заяві , отримав ТУ, виконав проект(ПР ) , отримав експертизу на ПР , виконав ТУ ( без встановлення  конвекторів ( квартира ) , котла ( ж/б), надав протоколи замірів опору ізоляції проводів, повного опрору петлі " фаза- нуль", струму розтікання між заземлителями, пасплорт заземлення, довідку  із БТІ,протокол параметризації лічильника. на трьохзонний  тариф  по періодам  часу,представив енергонагляду ШУ з лічильником, комутаційними приладами до допуску, допуск отримав, оформив Договір на постачання електричної енергії .  Це було у 2007 році.
Все эти документы я предоставил при оформлении договора в 2010 году, но тариф не дали, типа нет оборудования (электрокотла). Как понимаю в каждом облэнерго свои "тараканы", каждый перестраховывается по своему.

Offline Влад

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
    • Перегляд профілю
Кожне  обленерго  має  свого  царька  і  всі  відповідно  пляшуть  під  його  політику. Але Закони повинні для всіх  бути  однаковими,  тому  їх  треба  приводити  у  чувство  знанням  цих  Законів і  їх  примінення. 
Удачі.

energy

  • Гість
Все эти документы я предоставил при оформлении договора в 2010 году, но тариф не дали, типа нет оборудования (электрокотла). Как понимаю в каждом облэнерго свои "тараканы", каждый перестраховывается по своему.
Цитувати
На думку Комісії, під час введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об’єктів енергопостачальник має перевірити, зокрема наявність в квартирі (будинку) підключених стаціонарних електроплит та/або електроопалювальних установок, відповідно до проектної документації.
Таки да. Нет электрокотла - нет тарифа для него...http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1044.29654.0

Vitaly

  • Гість
Цитувати
На думку Комісії, під час введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об’єктів енергопостачальник має перевірити, зокрема наявність в квартирі (будинку) підключених стаціонарних електроплит та/або електроопалювальних установок, відповідно до проектної документації.
Таки да. Нет электрокотла - нет тарифа для него...http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1044.29654.0
Це лише "На думку Комісії", та ще й у 2012 році, а яка думка була у 2010 р, коли я оформлював договір?
Також, це посилання на лист, а лист не має законної сили.

energy

  • Гість
Цитувати
На думку Комісії, під час введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об’єктів енергопостачальник має перевірити, зокрема наявність в квартирі (будинку) підключених стаціонарних електроплит та/або електроопалювальних установок, відповідно до проектної документації.
Таки да. Нет электрокотла - нет тарифа для него...http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1044.29654.0
Це лише "На думку Комісії", та ще й у 2012 році, а яка думка була у 2010 р, коли я оформлював договір?
Також, це посилання на лист, а лист не має законної сили.
Это 2012 год.
А на яке посилання Ви відреагуєте? ;D