Автор Тема: Повірка лічильників  (Прочитано 2517 раз)

Valentina

  • Гість
Повірка лічильників
« : 18 Вересень 2012, 12:11:39 »
Ми є юр. особою-будинковий комітет, (гуртожиток) ,будинок з загальним лічильником .Ліильники нові ,перевірені обленерго.Кожного місяця обленерго потребує перевірки лічильників перед випискою рахунку.Вільних мешканців котрі б сиділи та чекали приходу інспектора -немає.Наші показання (самостійні) не беруться до уваги. Наскільки правомочно перевірка інспекторм будинку кожного місяця . Дякую. м. Миколаїв.

Offline НКРЕ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1132
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #1 : 27 Вересень 2012, 10:08:53 »
Згідно з пунктом 1.3 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 (в редакції постанови НКРЕ від 17.10.2005 № 910) (далі - ПКЕЕ), постачання електричної енергії для забезпечення потреб електроустановки здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії, що укладається між власником цієї електроустановки (уповноваженою власником особою) та постачальником електричної енергії за регульованим тарифом.
Відповідно до абзацу третього пункту 6.6 ПКЕЕН Підприємства житлово-комунального господарства та підприємства, які надають послуги щодо забезпечення комунально-побутових потреб населення, в межах наданих населенню послуг, установи та організації, які фінансуються з державного та/або місцевого бюджету, здійснюють повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз за фактичними показами засобів обліку електричної енергії на початку періоду, наступного за розрахунковим, відповідно до договору про постачання або купівлю-продаж електричної енергії.
При цьому, положеннями пункту 6.11. ПКЕЕ остаточний розрахунок споживача за електричну енергію, спожиту протягом розрахункового періоду, здійснюється на підставі виставленого постачальником електричної енергії рахунка відповідно до даних про фактичне споживання електричної енергії, визначеного за показами розрахункових засобів обліку, які фіксуються у терміни, передбачені договором, та/або розрахунковим шляхом у випадках, передбачених цими Правилами.
Покази розрахункових засобів обліку знімаються представником електропередавальної організації (основного споживача) та підтверджуються споживачем відповідно до договору. За ініціативою однієї із сторін договору у ньому може бути передбачений інший порядок зняття показів розрахункових засобів обліку. Порядок зняття показів розрахункових засобів обліку зазначається у договорі про постачання електричної енергії
НКРЕ