Автор Тема: подключение 380  (Прочитано 5187 раз)

vall

• Гість
подключение 380
« : 20 Серпень 2014, 01:44:34 »
Добрый день.
Интересуют расценки на подключение 380 В, если я уже пользуюсь 220 В. Как считается цена и от чего зависит. Проживаю в районном центре Харьковской обл.
Спасибо.

Feniks84

• Гість
Re: подключение 380
« Reply #1 : 20 Серпень 2014, 07:41:06 »
якщо є одна фаза а хочете три то це рахується як нове приєднання. Якщо мережі від яких приєднані не належать обленерго то розрахунок іде 1 квт потужності = 300 грн з ПДВ і плюс роботи які будуть виконувати при монтажі нового вводу. Ціна може бути різна але при 5 квт  потужності це десь біля 5000 грн. Точна сума буде після складення кошторису. Це буде нестандартне підключення. Як що ж мережі обленерго ви замовляєте меньше 16 квт потужності і відстань до точки підключення меньше 300м по прямій то це буде стандартне підключення і рахуватиметься якщо це сільська місцевість то 1260 грн за 1 квт якщо міська то 1584 грн за 1 квт. Існуюча потужність в цих випадку не враховується все рахується з 0.
« Останнє редагування: 20 Серпень 2014, 07:43:04 від Feniks84 »

vall

• Гість
« Reply #2 : 23 Серпень 2014, 10:19:31 »
Відповідь взагалі не розгорнута.
Для підрахунку вартості завжди рахуються витрати. Витрати в свою чергу діляться на постійні (наприклад вартість заземлення, лічільника, підключення вводу, вартість проекту) і змінні (вартість кабелю в залежності від протяжності, вартість прокладання кабелю в залежності від протяжності). Звичайно я всього не знаю, але вище вказана фіксована ціна. І якщо мені потрібні 25 кВт, бо збираюся переходити з газового на електричне опалення, тоді мені взагалі нема сенсу займатися цим - витрати я не перекрию і за 5 років. В той же час обленерго за рахунок споживача проводить всю лінію, зарробляє на цьому непогано, а потім ще, не затративши жодної копійки, починає заробляти на мені в 10 разів більше ніж до того.
Поясніть логіку розрахунку вартості підключення.

Влад Нечай

• Гість
« Reply #3 : 24 Серпень 2014, 09:30:10 »
Ставка стандартного присоединения -это унифицированая (усредненная для всего диапазона) величина паевого участия застройщика или потребителя в развитии электросетей.Считаться она должна по модели, которая ближе всего к понятию развитие электросетей на новую територию( например масив застройки).Сметная  стоимость типичного гармоничного( по потерям) проекта электрификации масива(ТП в центре двух схрещеных улиц по 600м каждая(300 метров от центра, для аналогии с метражем стандартного присоединения), 120 участков, в прогнозе дома по 5кВт) +стоимость 120 вводов от смежных опор(15м. СИП,Узел учета, счетчик) разделенные на общую абонированную мощность-600кВт - должна получиться величина, максимально близкая к ставке присоединения(за 1 кВт). В ставке есть удельная часть узла присоединения, ПЛ0,4кВ, ТП10\0,4кВ,ПЛ 10кВ, а может и немногоТП 35\10кВ(это вопрос статистики реконструкций в предыдущем периоде. Но даже, если часть денег от платы за присоединение останется на счете компании ( не будет истрачена на реконструкции) она не станет заработком Облэнерго- будет направлена на реализацию дополнительных строк Инвест плана (восстановление изношеных основных стредств). Хотя я Вас понимаю , интегрирование затрат(основа для получения фиксированой цены. как в тарифах на эл-ю) выгодно не всем.

Kharkivenergy

• Гість
« Reply #4 : 26 Серпень 2014, 15:50:10 »
Здравствуйте.

«Правилами приєднання електроустановок», затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України, від 17.01.2013 № 32 (далі – Правила), в залежності від потужності об’єкта та відстані від найближчих електричних мереж електропередавальної організації ступеня напруги, що відповідає ступеню напруги в точці приєднання передбачені два типи приєднання  – стандартне  приєднання та приєднання, яке не є стандартним.
    Стандартне приєднання - приєднання електроустановки (крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенями потужності об'єкта замовника: перший ступінь - до 16 кВт включно.   
           Ставка плати за стандартного приєднання визначається відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України, від 05.12.2013 р. № 1529 з урахуванням змін, внесених постановою НКРЕ від 20.03.2014 № 255, та становить:
    - для сільської місцевості Харківської області для однофазного приєднання 732,00 грн за 1 кВт (в т.ч. ПДВ – 122,00 грн за 1 кВт), для трифазного приєднання 1260,00 грн за 1 кВт (в т.ч. ПДВ – 210,00 грн за 1 кВт).
     - для міської місцевості Харківської області для однофазного приєднання 912,00 грн за 1 кВт (в т.ч. ПДВ – 152,00 грн за 1 кВт), для трифазного приєднання 1584,00 грн за 1 кВт (в т.ч. ПДВ – 264,00 грн за 1 кВт).
При цьому згідно постанови НКРЕ від 12.02.2013 № 115 «Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж» (далі – Методика) місто (міська місцевість) – це адміністративна територія міських поселень (міста, селища міського типу).
Щодо Вашого випадку, у разі,якщо Ваше приєднання підпадає під визначення стандартного, то у відповідності до роз’яснень НКРЕ від 29.05.2013 № 3547/26/47-13 плата за приєднання розраховуватиметься аналогічно прикладу № 2 цих роз’яснень, тобто за формулою:

Впр = С3ф * Рзамовл * 1,2 (ПДВ)

де Рзамовл – замовлена потужність напругою 380 В.
     С3ф – ставка плати за стандартне приєднання для трифазного приєднання (див. абзац 3).

Тобто розрахунок ведеться на повну замовлену потужність за напругою 380 В.