Автор Тема: Як домогтися від Обленерго, аби ті вкрутили лампочку в ліхтар  (Прочитано 2722 раз)

alla-co2015

  • Гість
Підкажіть будь-ласка, куди ще звернутися, аби в ліхтар біля будинку вкрутили лампочку. Зверталася "зовнішніх електромереж", бо місцеві цим не займаються, але вже майже рік - нічого. Call-центр в Чернігові, таке враження, або не передав нікуди нічого, або у них лампочки немає. То я куплю! Нехай хтось приїде за адресою м. Чернігів, вул. Авіаторів 17. Я ж бо на опору не полізу!4

Feniks84

  • Гість
Освітленням доріг Обленерго не займається. Всі освітлювальні опри і лампочки знахотяться на балансі міськ світла до них і звертайтесь це їхня робота. А якщо будинок находиться на балансі жека або іншої комунальної установи то тоді це до них.

ПАТ Чернігівобленерго

  • Гість
Питання централізованого освітлення вулиць та обслуговування мереж вуличного освітлення не належать до компетенції ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» і повинні вирішуватись органами місцевого самоврядування. Встановлення та ремонт електроліхтарів зовнішнього освітлення виконується за рахунок коштів місцевого бюджету спеціалізованими організаціями на підставі відповідних договорів згідно з чинним законодавством України. Мережі зовнішнього освітлення вулиць міста Чернігова знаходяться на балансі Чернігівської міської ради. З метою вирішення питання щодо освітлення вулиць у м. Чернігові пропонуємо Вам звернутись до відповідного Управління Чернігівської міської ради за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 19 або за   тел.: (04622) 4-31-89, 4-32-56.