Автор Тема: Самостійне підключення до прямої електромережі  (Прочитано 2949 раз)

alla-co2015

  • Гість
Якщо абонент самостійно підключається до електромережі (тобто залазить на опору, що розташована не біля його будинку, бере провід і підключає його до проводів що йдуть від опори до опори), хто повинен контролювати його дії і чи можна вважати це легальними діями

Feniks84

  • Гість
по опису даної ситуації конкретної відповіді не буде оскільки може бути декілька варіантів наприклад  в його є посвідчення енергетика і він отримав дозвіл в Обленерго на такі роботи тому чомуб і ні. або це підрядна організація яку найняло Обленерго для виконання якіхось робіт також мають право. А якщо це прото прехожий тоді звісно ні.

ПАТ Чернігівобленерго

  • Гість
Опори ПЛ 0,4 кВ, які розташовані біля будинків № 15 та № 17 по вул. Авіаторів в м. Чернігів, перебувають на балансі ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Крім того, на зазначених опорах виконано сумісний підвіс проводів вуличного освітлення та радіомовлення.   
Посадові особи і працівники, які виконують роботи в електроустановках Міністерства палива та енергетики України, проходять навчання та перевірку знань Правил  безпечної експлуатації електроустановок (далі – ПБЕЕ), затверджених  наказом Державного Комітету України по нагляду за охороною  праці від 06.10.1997 № 257. Вимоги до працівників передбачені розділом 4 ПБЕЕ «Вимоги до працівників».           
Слід зазначити, що особливості виконання робіт на опорах повітряних ліній електропередачі регламентовані розділом 16 ПБЕЕ «Повітряні лінії електропередавання». Дотримання вимог ПБЕЕ є обов'язковим у разі виконання робіт з монтажу, налагодження, ремонту, реконструкції та експлуатації електроустановок електричних станцій, електричних і теплових мереж, електричної частини пристроїв ТАВ, ЗДТК, районних котелень, енергоремонтних та інших підприємств.
   Крім того, єдиний порядок організації і виконання робіт на  висоті з метою забезпечення безпеки працівників  встановлено Правилами охорони праці під час виконання робіт на висоті, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого  нагляду 27.03.2007 № 62.