Автор Тема: Ситуаційний план  (Прочитано 7259 раз)

ssvgm

  • Гість
Ситуаційний план
« : 24 Липень 2014, 10:50:48 »
При збільшенні потужності по одному класі напруги чи потрібен СИТУАЦІЙНИЙ ПЛАН з масштабом 1:2000, якщо так де його отримати, в органах місевої влади, чи в ліцензійованих якихось організаціях, чи то самому при сучасному розвитку інтернету-зйомку можна взяти з гугла та нанести мережі, допоможіть розібратися?

Feniks84

  • Гість
Re: Ситуаційний план
« Reply #1 : 24 Липень 2014, 13:04:48 »
Можливо ви мали на увазі викопіювання з топографо-геодезичного плану то воно береться в місті  в Архітектурі,  а в сільській місцевості в сільській раді. А ситуаційний план посинен бути при технічному паспорті на будинок.

ssvgm

  • Гість
Re: Ситуаційний план
« Reply #2 : 24 Липень 2014, 14:02:57 »
так викопіювання, але в місті немає нанесених електромереж на їх викопіювання, мене цікавит чи можна самому чи разом із сільським землеміром це зробити, чи потрібно обовязково ліцензійованого представника, ось у чому питання?

Feniks84

  • Гість
Re: Ситуаційний план
« Reply #3 : 25 Липень 2014, 08:07:37 »
Скільки я знаю приймається викопіювання і без опор ви можете самостійно відмітити на викопіюванні місце розташування опори до якої плануєтесь підєднатись вказати її номер і приблизну відстань від опори до обєкту підключення. Це не заборроняється тим більше що перед видачею ТУ інспектор всерівно виїде на місце для огляду. А викопіювання потрібне лише для визначення типу приєднання.

Полтаваобленерго

  • Гість
Re: Ситуаційний план
« Reply #4 : 28 Липень 2014, 10:18:26 »

Правила приєднання електроустановок до електричних мереж регулюють відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж. Даними правилами передбачено подання повного комплекту документів незалежно існуючий об’єкт чи проектований.
У відповідності до вимог пункту 1.3 Правил до заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
Викопіювання має надаватися організацією, що має відповідну ліцензію, будь-то приватна організація чи держані органи.