Автор Тема: Електроопалення  (Прочитано 2623 раз)

ssvgm

  • Гість
Електроопалення
« : 21 Липень 2014, 22:20:59 »
Як отримати тариф на опалення з лімітом у 3600кВт,  коли немає права власності на житловий будинок (є технический паспорт на застройку земельного участка), тобто збільшити потужність я готовий (бо по договору з обленерго 2 кВт) і викласти на це певну суму, а от долати державну бюрократичну систему з оформленням свого будинку, а це дуже багато часу та фінансових ресурсів, я не готовий та й часу на все завжди не вистачає, будь-ласка допоможіть?

Полтаваобленерго

  • Гість
Re: Електроопалення
« Reply #1 : 23 Липень 2014, 16:30:16 »
Оплата за спожиту електричну енергію здійснюється у відповідності до тарифів, затверджених постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 498 зі змінами, внесеними постановою НКРЕ від 23.05.2014 № 749.
Згідно пункту 1.4 цієї Постанови передбачений окремий тариф для населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами.
Таким чином, у разі відсутності у споживача документу, що підтверджує введення в експлуатацію житлового будинку у встановленому порядку, або обладнання житлового будинку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками з порушенням установленого порядку, даний тариф не може бути застосований.
Згідно п.42 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою КМУ від 26.07.1999 №1357, споживач електричної енергії зобов’язаний узгоджувати з енергопостачальником нові підключення та переобладнання внутрішньої електропроводки, здійснювані з метою збільшення споживання електричної потужності.
У разі, коли споживач електричної енергії встановлює стаціонарну електроплиту та/або електроопалювальну установку, а проектом будинку її установка не передбачалась, то йому необхідно звернутися до будь-якого суб’єкта господарювання, який має на це право, для внесення змін до існуючого проекту будинку щодо обладнання та використання електроплити, електроопалювальної установки чи виготовлення нової проектної документації.
У разі, якщо ці зміни призведуть до необхідності збільшити потужність електроустановки, то відповідно до вимог Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32, споживач повинен звернутися до енергопостачальника із заявою про приєднання до електричних мереж своєї електроустановки зі збільшенням потужності.
Приєднання електроустановки зі збільшенням потужності здійснюється на підставі договору про приєднання до електричних мереж (який надається замовнику безкоштовно) після оплати ним вартості послуг з приєднання.
Поряд з цим замовник зобов’язаний до підключення електроустановки ввести в експлуатацію свій об’єкт (житловий будинок) у встановленому законодавством порядку. Дане питання врегульоване Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Звертаємо увагу на те, що згідно п. 9 ст. 39 цього закону підставою для укладення договору про користування електричною енергією (в даному випадку зі збільшенням потужності у зв’язку з обладнанням житлового будинку електроопалювальними установками) є зареєстрована у встановленому порядку декларація про готовність об’єкта до експлуатації (або сертифікат).