Автор Тема: Облэнерго не презнает письмо НКРЕ  (Прочитано 9117 раз)

Steven

• Гість
Re: Облэнерго не презнает письмо НКРЕ
« Reply #15 : 24 Березень 2015, 15:17:41 »
Ответчик соглашается с фактом правомерности акта об набросе который возможно обнаружить, готов понести наказание

Поражают такие люди. Соглашаются, что занимались воровством электроэнергии, но все равно из кожи вон лезут, что бы обвинить облэнерго.  Вор есть вор, и должен быть наказан. В тяжелое для страны время (дефицит мощности энергосистемы), в случаях откровенного, умышленного воровства вообще нужно с представителями органов местного самоуправления составлять админпротоколы и с последующим рассмотрением на админкомиссиях и с привлечением к уголовной ответственности. А мы с ворами в бирюльки играем.

Fenyx7

• Гість
« Reply #16 : 18 Травень 2015, 12:10:20 »
Як завжди вищий суд приймає рішення що захищає систему та системні догми, чі то система не міняється, чі може гроші роблять свою справу, та лишається факт що в полтавській області як під копірку валять перевищені штавфи в 10 разів, і ніхто не хоче з цим нічого робити! справидливість спить, суд закидається всяким мотлохом що виводить факти, бо це комерційна установа яка повинна приносить кошти, то моя пропозиція проста! хто потерпів від такого свавілля обленерго , давайте об єднуватись і щось вирішувати, "гуртом легше й батька бити" бо нас так і будуть залякувати та обдирати як липку!!!!

Fenyx7

• Гість
« Reply #17 : 18 Травень 2015, 17:56:10 »
Ответчик соглашается с фактом правомерности акта об набросе который возможно обнаружить, готов понести наказание

Поражают такие люди. Соглашаются, что занимались воровством электроэнергии, но все равно из кожи вон лезут, что бы обвинить облэнерго.  Вор есть вор, и должен быть наказан. В тяжелое для страны время (дефицит мощности энергосистемы), в случаях откровенного, умышленного воровства вообще нужно с представителями органов местного самоуправления составлять админпротоколы и с последующим рассмотрением на админкомиссиях и с привлечением к уголовной ответственности. А мы с ворами в бирюльки играем.

Вы правы, люди поражают, но когда это люди, которые законными методами чтят закон, а не старые безсовесные маразматики, которые придумыют какие то законы которые не существуют, и потом обдирают рядового потребителя, наказуют только тех кто неможет дать здачи, любой кодекс это соотвецтвие преступлению наказание, и вы не Бог чтобы судить, если я украл на 100 грн. то и отвечать должен на 100 а не на 10000, это раз! а во вторых, смотрите за святым облэнерго которое потрбляет деньги но в хазяйстве порядка не наводит, перепады напряжения, низкие показатели, спорченая апаратура на десятки тысяч, попробуй что доказать, а туда же клиент неправ, все должно быть точно до равно, если ты требуеш с меня то должен соотвецтвовать сам! а то встране проблема с электричеством, а причем здесь вы, вы же часный купи- продай, монопольного плана

Spt

• Гість
« Reply #18 : 19 Травень 2015, 08:23:17 »
если я украл на 100 грн. то и отвечать должен на 100 а не на 10000, это раз!
тоді який сенс від штрафів? якщо робити по вашому то я сам буду красти, тому що якщо не зловили то я у виграші, а якщо зловили то я всеодно нічого не втрачаю, стільки ж заплатив би і по лічильнику.

навіть в маршрутках штраф у 20 кратному розмірі.

Fenyx7

• Гість
« Reply #19 : 20 Травень 2015, 07:52:32 »
если я украл на 100 грн. то и отвечать должен на 100 а не на 10000, это раз!
тоді який сенс від штрафів? якщо робити по вашому то я сам буду красти, тому що якщо не зловили то я у виграші, а якщо зловили то я всеодно нічого не втрачаю, стільки ж заплатив би і по лічильнику.

навіть в маршрутках штраф у 20 кратному розмірі.

Я не закликаю красти, я закликаю дотримуватись закону, НКРЄ дає розьяснення що в конкретному випадку нарахування повинне бути за місяць,  а обл енерго валить рік, при тому засипає суд інтернетними листами про не праваомірність дій НКРЄ, і взагалі, давайте позущаємо краски, дойде до дибілізма, коли працівники обленерго доказують що я грів цілий рік воду і коли ходив контролер ховав, то за 8 годин на добу в мене тен ходив на роботу, чому тоді не виставити мені рахунок за постачання гарячої води, чі якщо вкрав то зразу розстріл, чомусь складається відчуття що в обленерго працюють святі люди, які повністю ненавидять Вищу інстанцію, бо вона заважає заробляти гроші для рідної організації, а так система складена, і недай боже оспарюввати в суді, тебе давлять постійними приїздами ставлять полярний лічильник в покарання, ведуть себе як боги, тільки лишається один нюанс завтра відтіль з ї ваш дорогий лічільни ничаєно зламається подивимся хто понесе більші втрати, ваші грязні методи вимотують нервів більше ніж 20 раз, надіюсь ви дограєтесь до того що активісти скоро прийдуть і до ваших стін!!!!