Автор Тема: Вопрос к Луганскому облэнерго.  (Прочитано 15386 раз)

GeForce

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #15 : 26 Червень 2014, 11:32:26 »
щоб перейти з тарифу 1.6 на 1.9 потрібно що б проектом на все об"єднання було передбачено електроопалення. Для усіх будинків без винятку.
Обєктом енергопостачання є трансформаторна підстанція на земельній ділянці, робилося це за часів СРСР за зовсім іншими правилами ніж зараз
З такою потужністю тарифу електроопалення ніхто не дасть, потрібно брати нові ТУ на кооператив.
Якщо я скажу що так званий "кооператив" складається з 2х будинків, один з яких фактично взагалі не підключений і в ньому ніхто не проживає?

Як вже було зазначено в попередній відповіді для отримання відповідного тарифу Вам необхідно набути статус споживача на території населеного пункту (садового товариства), а саме виконати умови, передбачені п. 12.5 та п. 12.6 ПКЕЕ.
Ви серйознго чи знущаєтесь ? Я вже 5 разів питав про зміну тарифу для ВСЬОГО товариства, як юридичної особи а не для 1 власника окремого будинку. На вашу думку якщо споживач вийде зі складу товариства, він як фізична особа буде визначатись вами як "населення об’єднане шляхом створення юридичної особи" і отримає тариф 1.9 для юридичних осіб? І ніхто в такому випадку не буде йому тулити п. 1.4 тарифів ? :)
Чи пропонуєте зареєструвати ще 1 обєднання громадян - юридичну особу (за законом кількість учасників не меньше 2х, кого порадите у напарники?)  якій надати статус споживача населенного пункту і п.1.9 тарифу?
« Останнє редагування: 26 Червень 2014, 11:40:31 від GeForce »

electric_power

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #16 : 26 Червень 2014, 19:23:47 »
Полностью согласен с облэнерго. Садовое общество не является жилым домом, п. 1.9 к нему применен быть не может. Садовое общество (гаражный кооператив и т.д.) - это только п. 1.6.
Для примения электротарифа для начала нужно заключить прямой договор с облэнерго, должен быть соответственный счетчик для расчета по нужному тарифу.
Также должен быть трехсторонний договор для возможности расчета потерь, Вы же будете получать электроэнергию по сетям общества.
С другой стороны, можно присоединиться напрямую к сетям облэнерго (Правила присоединения), но нужно все это будет оплатить.
В любом случае п. 1.9 применен быть не может. Когда заключите прямой договор с облэнерго, это будет п. 1.4.

GeForce

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #17 : 27 Червень 2014, 11:51:16 »
Полностью согласен с облэнерго. Садовое общество не является жилым домом
Садове товариство це назва юридичної особи а не організаційно-правова форма. Що в вашому розумінні покладено у фразу товариство не є житловим будинком?
Садибні (одноквартирні) жилі будинки це повашему нежилі будинки і ст. 4 Житлового кодексу, ст. 381 ЦК а також технічний паспорт вам та обленерго не указ?

п. 1.9 к нему применен быть не может. Садовое общество (гаражный кооператив и т.д.) - это только п. 1.6.
Будь ласка посилання на конкретні пункти законодавства... чи це так встановлено тільки тому що ви так вирішили?
Якщо я зміню назву юрособи на житлово-будівельний кооператив та надам наявні паспорти за якими будинки жилі то зару стане можливо? :)

Для примения электротарифа для начала нужно заключить прямой договор с облэнерго, должен быть соответственный счетчик для расчета по нужному тарифу.
Цікаво, зараз я навпевно отрумаю електроенергію незаконно без договору?
Згідно п.1.6 та 1.9 тарифів споживач оплачує лише вартість спожитих кіловат без урахування часу доби та об'єму споживання, по вашому мені треба буде встановити лічильник спеціально розроблений для п.1.9 тарифів?

Также должен быть трехсторонний договор для возможности расчета потерь, Вы же будете получать электроэнергию по сетям общества.
Я то взагалі питав про зміну тарифу для основного споживача. Якби було нове підключення споживача населенного пункту то тоді так.

В любом случае п. 1.9 применен быть не может. Когда заключите прямой договор с облэнерго, это будет п. 1.4.

Тобто на вашу думку, якщо 2 фізичні особи, які обєднані створенням юрособи, та проживають у житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками і розраховуються за єдиним засобом обліку яж ніяк не можуть підпадати під визначення пункту 1.9 ? :)

electric_power не ображайтеся, можливо я помиляються але поглянувши що ви вчора зареєструвались на форумі в мене виникають підозри що ви представник ЛЕО який намагіється мене упевнити в неможливості зміни тарифу (нажаль це одна з улублених тактик працівників ЛЕО, психологічно замотати споживача щоб від плюнув та бросив невігідні для ЛЕО дії) :), щонайменш для того щоб моєму прикладу не послідували сусідні об'єднання. Вибачаюсь якщо це насправді нетак, як то кажуть у спорі народжується істина, я з задоволенням готовий з вами спілкуватись на цю  та інші теми.
« Останнє редагування: 27 Червень 2014, 11:57:43 від GeForce »

electric_power

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #18 : 27 Червень 2014, 13:08:38 »
Нет желания больше с Вами общаться. Вы неадекватно реагируете на любой ответ, который Вас не устраивает. Хотя...
Я знаком с письмом НКРЭ, в котором даны разъяснения о возможности применения электротарифа. Но Вы правильно заметили "З урахуванням наведеного, на думку НКРЕ, за наявності проектної документації на об’єкт архітектури (будинок) або для квартири – технічного паспорту БТІ, відповідно до яких об’єкт архітектури (будинок) або квартира обладнано електроопалювальними установками та/або кухонними електроплитами, такий об’єкт архітектури (зокрема будинок) або квартиру слід вважати обладнаними зазначеними електроустановками в установленому порядку." Интересно, что Вы считаете квартирой: свой дом или Ваше садовое общество. Ведь технический паспорт БТИ НКРЭ прописало только для квартир, для объекта архитектуры (дома) - должен быть проект.
И еще: електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 34,95 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ). Куда Вы собираетесь переходить с этого тарифа?
Но в любом случае желаю Вам удачи в получении тарифа, это очень важно в наше время.
Очень интересно услышать разъяснения НКРЭ по этому поводу.
И я думаю совсем неважно где я проживаю, но большой привет из Донецка.

 


GeForce

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #19 : 27 Червень 2014, 17:17:58 »
Интересно, что Вы считаете квартирой: свой дом или Ваше садовое общество. Ведь технический паспорт БТИ НКРЭ прописало только для квартир, для объекта архитектуры (дома) - должен быть проект.
Цитувати
"З урахуванням наведеного, на думку НКРЕ, за наявності проектної документації на об’єкт архітектури (будинок) або для квартири – технічного паспорту БТІ
Звичайно ми не НКРЕ, щоб трактувати їх розяснення, але давайте хочаб поглянемо з позиції законодавства -
ч.1 ст. 382 ЦК - "Квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку."
ст. 1 Закону про архітектурну діяльність - "об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури) - будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення"
"проект - документація для будівництва об'єктів архітектури"
Отже - квартира не може бути обєктом архітектури, оскільки є лише частиною будинку, тому НКРЕ вочевидь при написанні вищевказаних роз'яснень керувалося тим що квартира не може мати проекту а лише технічний паспорт, і дослівно не написало про те, що в свою чергу будинки можуть мати технічний паспорт (індивідуільний садибний) а можуть і не мати (багатоквартирний, лише проект). Тому і зазначило, що для будинків факт опалювальних устанвоок підтверджується проектом. Хоч и дивно завернув думаю напрямок думки зрозумілий :)
Також напевно НКРЕ під час написання саме цих розяснень неврахувало або незазначило те, що за законодавством садибний житловий будинок може і не мати проекту - наприклад ті що збудовані до прийняття закону "Про архітектурну діяльність" та інших, зокрема про це йдеться у "Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків..." затвердженому Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Якщо обленерго теж займе таку позицію та буде відмовляти у зміні тарифу, звичайно допоможе лише суд, але будемо сподіватись що здоровий глузд переможе, для цього ми тут і спілкуємось.
« Останнє редагування: 27 Червень 2014, 17:23:26 від GeForce »

Offline Люстратор

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
    • Перегляд профілю
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #20 : 02 Липень 2014, 08:25:46 »
Прошу повідомити, чи виготовляє ТОВ "ЛЕО"  на замовлення, проект приєднання  ?

ЛЕО

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #21 : 04 Липень 2014, 10:23:21 »
Добрий день!
На Ваше запитання повідомляємо, що проекти на замовлення ТОВ "Луганське енерегтичне об'єднання" не виготовляються.

Offline Люстратор

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
    • Перегляд профілю
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #22 : 04 Липень 2014, 11:27:24 »
При нестандартному підключенні, на  замовника покладається розроблення  проектної документації на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення. Чи можу я замовити розроблення  проектної документації на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення в ТОВ "ЛЕО"  .

ЛЕО

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #23 : 08 Липень 2014, 12:34:08 »
Добрий день!
На Ваше запитання повідомляємо, що розроблення проектної документації на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення при нестандартному приєднанні ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" не здійснюється.

GeForce

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #24 : 14 Липень 2014, 21:56:25 »
ЛЕО
Вже більше місяця пройшло як я задав питання а відповіді по суті і досі немає, шановний представник ЛЕО скажіть чесно - ви настільки некваліфікований що не можете зрозуміти про що питання і робите копі-паст постів НКРЕ з інших тем, чи умисно нехочете відповідати на питання згідно інструкції?

ЛЕО

  • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #25 : 16 Липень 2014, 12:46:46 »
Добрий день!
Умови щодо отримання відповідного тарифу Вам було надано у відповідях ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" від 18.06.2014, 23.06.2014, 25.06.2014.