Автор Тема: Вопрос к Луганскому облэнерго.  (Прочитано 15367 раз)

vpss

 • Гість
Вопрос к Луганскому облэнерго.
« : 10 Червень 2014, 13:18:10 »
Добрый день. 
неделю не работает ,,единое окно,,.
 никаких объявлений нигде нет.
как потребителю сдать или получить документы?

Madcat

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #1 : 10 Червень 2014, 13:38:58 »
Напишіть в міністрество палива та енергетики ЛНР.

ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #2 : 12 Червень 2014, 13:39:23 »
У зв'язку із складною ситуацією, що склалася в регіоні, тимчасово було припинено роботу "Єдиного вікна" ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання". З 11.06.2014 "Єдине вікно" працює у штатному режимі.
Разом з тим, законодавчо встановлена альтернативна форма звернення громадян. Так, згідно ст. 1, 3, 5 Закону України «Про звернення громадян» для реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів громадяни можуть звернутися в будь-яке підприємство, установу, організацію (в т.ч. і в ТОВ «ЛЕО») з письмовими пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами, які підлягають обов’язковому розгляду.

GeForce

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #3 : 12 Червень 2014, 20:33:54 »
ТОВ «ЛЕО» дайте будь ласка вичерпний перелік необхідних дій, заяв та документів для зміни тарифа споживача з пункту 1.6 тарифів на пункт 1.9, - для житлових будинків споживачів обладнаних кухонними електроплитами, номер договору 472. Бо у вашему кол-центрі, консультаційному центрі та інших структурах небажають це робити.

ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #4 : 18 Червень 2014, 09:52:14 »
Відповідно до положень статті 1 Закону України "Про архітектурну діяльність" встановлено, що проект - документація для будівництва об'єктів архітектури, що складається з креслень, графічних і текстових матеріалів, інженерних і кошторисних розрахунків, які визначають містобудівні, об'ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні та технологічні рішення, вартісні показники конкретного об'єкта архітектури, та відповідає вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.
Об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури) - будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, їх комплекси, об'єкти благоустрою, садово-паркової та ландшафтної архітектури, монументального і монументально-декоративного мистецтва, території (частини територій) адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів.
У разі, якщо проектом Вашого будинку не передбачено встановлення кухонних електроплит та/або електроопалювальних установок, то їх встановлення потягне за собою збільшення величини дозволеної до використання потужності електроустановки (зміну технічних параметрів).
Взаємовідносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж регулюються Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32 (далі - Правила).
У відповідності до п. 1.3 Правил послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання.
Для отримання проекту договору про приєднання замовник (у Вашому випадку власник (балансоутримувач) будинку) звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності та пред'являє паспортний документ.
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
- ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
- копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).

GeForce

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #5 : 19 Червень 2014, 01:13:25 »
Шановне ЛЕО, я незпроста написав номер договору, напевно ви неуважно його подивились або я зовсім незрозумів вашу відповідь, яка майже дослівно зпівпадає з відповідіью НКРЕ з іншої теми про квартири з електроопаленням. Тому розпишу ситуацію трохи детальніше. Споживач - юридична особа, яка прирівнюється до населенного пункту (населення об’єднане шляхом створення юридичної особи) точка приєднання/продажу знаходиться на опорі ПЛ 10кВ у сусідньомі місті, з якого йде лінія 10кВ (на балансі споживача) до підстанції споживача у іншому місті. Від підстанції підключений будинок, дозволена потужність 25 кВт. На будинок є технічний паспорт, в якому зазначено, що будинок обладнаний електроопалювальними установками. Окрім цього будинок обладнаний кухонною електроплитою потужністью 2.2 кВт.
Як ви самі знаєте перехід на п.1.9 тарифів здійснюється за 2х обставин - наявність плит та/або електроопалення. Тому якщо наприклад опустити наявність електроопалювальних установок і узяти лише факт наявності електроплит - які кроки необхідно здійснити для зміни тарифу?
1. Як самі бачите величина дозволеної потужності значно перевищує потужність електроплити, тому прошу ще раз пояснити чи за таких обставин дійсно потрібне збільшення дозволеної потужності і як наслідок укладення договору про приєднання (приєднання чого?) і якщо так то чим це аргументується.
2. Якщо збільшення дозволеної потужності непотрібне, то чи правильно я розумію що договір про приєднання в такому випадку теж не потрібен, особливо враховуючи те, що приєднана електроустановка споживача - трансформаторна підстанція вже приєднана і її параметри не змінюються?
3. Які кроки для зміни тарифу у цьому випадку треба здійснити (прошу простими словами по пунктах без цитування нормативних актів)

Далі, якщо здійснювати зміну тарифу тільки на підставі факту наявості електроопалювальних установок, потужність яких 4.8 кВт при дозволеній 25 кВт, правильно я розумію, що необхідність збільшення дозволеної потужності відпадає? І якщо так, то які кроки необхідні для зміни тарифу?
« Останнє редагування: 19 Червень 2014, 01:20:48 від GeForce »

ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #6 : 19 Червень 2014, 09:01:53 »
Для надання Вам обгрунтованої відповіді просимо уточнити з яким саме підрозділом ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (РЕМ) укладено договір про постачання електричної енергії № 472.

GeForce

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #7 : 19 Червень 2014, 10:23:31 »
Сєвєродонецький РЕМ. Також хочу зазачити, що споживач знаходиться за межами населенних пунктів, на землях, які адміністративно підпорядковані селищній раді.
« Останнє редагування: 19 Червень 2014, 10:28:39 від GeForce »

ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #8 : 20 Червень 2014, 09:33:07 »
Договір про постачання електричної енергії № 472 укладено між Сєвєродонецьким РЕМ ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" та садовим товариством, який є об'єктом електропостачання. Тому незрозуміло, про який саме будинок йдеться мова у Вашому зверненні.
Для розгляду порушеного питання та його вирішення просимо Вас надати до ТОВ "ЛЕО" проектно-технічну документацію, що зазначена у Вашому зверненні.

Влад Нечай

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #9 : 20 Червень 2014, 10:04:59 »
Пункт 1.9 Тарифів досить специфічна норма. Зрозумілою вона є для багатоквартирного житлового будинку , облаштованого за проектною документацією загальнобудинковим комерційним обліком (ОСББ) та  електроплитами(електроопаленням).
А от для садового товариства пункт 1.9 може бути застосований(мабуть) лише, якщо всі будинки членів обєднання облаштовані електроплитами. Якщо один із будинків на садовому товаристві облаштованих електроплитами відсутні підстави застосовувати до садового товариства п.1.9. Розяснень НКРЕ з цього приводу не бачив. Щоб скористатись в цих умовах тарифом для електроплит треба набути статусу "споживача на території населеного пункту"(розділ 12 ПКЕЕ).

GeForce

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #10 : 20 Червень 2014, 14:36:31 »
Договір про постачання електричної енергії № 472 укладено між Сєвєродонецьким РЕМ ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" та садовим товариством, який є об'єктом електропостачання. Тому незрозуміло, про який саме будинок йдеться мова у Вашому зверненні.
Договір укладено з обєднанням громадян у формі громадської організації, в назві якої є словоспололучення садове товариство. Мова звичайно ж йде про будинок члена товариства розташований на території обєднання. Всі будинки членів мають такі електроустановки та технічні паспорти.
Для розгляду порушеного питання та його вирішення просимо Вас надати до ТОВ "ЛЕО" проектно-технічну документацію, що зазначена у Вашому зверненні.
1. Технічний паспорт на будинок?
2. Куди само надати у "Єдине вікно в Луганську", чи в місцеві структури вашої організації у моєму місті?
3. Прошу будь ласка розяснити саме конкретні кроки та дії, наслідком яких буде зміна тарифа, бо знаючи величезну бюрократичність вашої структури, та її нехтування законодавством і правами споживачів в черговий раз призведе до марного витрачання коштів та часу. Якщо документи треба здати в "єдине вікно у Луганську" то не хотілося б в умовах бойвих дій проїхати більш ніж 100 км в один бік для того щоб отримати розпливчасту обіцянку подивитись документи та звязтися зі мною для консультацій, думаю самі розумієте.


ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #11 : 23 Червень 2014, 13:07:46 »
Як вже було зазначено договір про постачання електричної енергії № 472 укладено укладено між ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" та садовим товариством, який є об'єктом електропостачання. Розрахунки за спожиту електричну енергію проводяться за загальним розрахунковим приладом обліку, та у відповідності до п. 1.6 постанови НКРЕ від 23.04.2012 № 497 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" (далі - Постанова).
У відповідності до п. 1.9 Постанови населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об'єднане шляхом створення юридичної особи і проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу), обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками (у тому числі в сіліьській місцевості), крім гуртожитків встановлено тариф 32,22 коп.
В ТОВ "ЛЕО" відсутня будь-яка інформація щодо наявності на території садового товариства житлових будинків, обладнаних у встановленому порядку кухонними електроплитами та/або електроопалювальними установками.
Крім того, слід зазначити, що дозволена потужність 25 кВт є дозволеною потужність для всього садового товариства, а не для окремого будинку.
Взаємовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку електричної енергії) регулюються Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 (далі - ПКЕЕ).
Відповідно до положень пункту 1.2 ПКЕЕ населений пункт - юридична особа - споживач (власник електроустановок населеного пункту або уповноважена власником (співвласниками) експлуатаційна організація, в господарському віданні якої є електроустановки населеного пункту), об'єднує населення на визначеній території та утримує ці електроустановки з метою забезпечення електричною енергією споживачів населеного пункту.
Особливості постачання електричної енергії для населених пунктів визначені розділом 12 ПКЕЕ.
Так, відповідно до пункту 12.4 ПКЕЕ закупівля електричної енергії у постачальника за рахунок коштів споживачів населеного пункту, умови використання електричної енергії, розрахунків за неї, умови технічного забезпечення електропостачання електроустановок споживачів населеного пункту, утримання та обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту регулюються установчими документами населеного пункту та/або укладеними у встановленому законодавством порядку договорами між споживачами населеного пункту та населеним пунктом щодо обслуговування технологічних електричних мереж населеного пункту.
Разом з тим, відповідно до положень пункту 12.5 ПКЕЕ у разі виходу із складу населеного пункту або прийняття відповідного рішення органом управління населеного пункту споживач населеного пункту або фізична особа, електроустановки якої приєднані до технологічних електричних мереж населеного пункту (далі - споживач на території населеного пункту), для користування електричною енергією має право:
змінити у встановленому порядку схему електропостачання та приєднати належну йому електроустановку до електричних мереж електропередавальної організації;
укласти тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту з постачальником електричної енергії та населеним пунктом на основі типового договору (додаток 5 до ПКЕЕ) та договір про користування електричною енергією відповідно до Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357.
У відповідності до п. 12.6 ПКЕЕ договір про користування електричною енергією на території населеного пункту може бути укладений у разі виконання таких умов:
1) особа, яка має намір набути статусу споживача на території населеного пункту, та населений пункт не мають боргів за електричну енергію перед населеним пунктом та постачальником електричної енергії відповідно;
2) технічний стан розрахункового засобу обліку, яким обладнано електроустанвока особи, яка має намір набути статусу споживача на території населеного пункту, відповідає вимогам нормативно-технічних документів;
3) особою, яка має намір набути статус споживача на території населеного  пункту, створені технічні можливості щодо забезпечення безперешкодного доступу представників постачальника електричної енергії, підприємств, що здійснює передачу електричної енергії, до власних електричних установок для контролю за рівнем споживання електричної енергії, а також для виконання та обмеження споживання відповідно до
встановленого ПКЕЕ порядку.
Згідно з п. 12.8 ПКЕЕ споживач на території населеного пункту розраховується з постачальником електричної енергії за тарифом для населення за обсяг електричної енергії, визначений за показами його лічильника згідно з умовами договору про користування електричною енергією.
Таким чином, для застосування тарифу, як для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості), Вам необхідно виконати умови, передбачені п. 12.5 та п. 12.6 ПКЕЕ та надати документи, які підтверджують, що Ваш житловий будинок у встановленому порядку обладнаний електроопалювальними електроустановками та/або кухонними електроплитами.


« Останнє редагування: 23 Червень 2014, 13:42:01 від ЛЕО »

GeForce

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #12 : 25 Червень 2014, 14:39:35 »
У відповідності до п. 1.9 Постанови населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об'єднане шляхом створення юридичної особи і проживає в житлових будинках
Ваш натяк на те що буди ми незможемо довести проживання саме у житлових будинках зрозумілий, але марний, я би міг навести факти які це підтверджують але опустимо це на потім.
Крім того, слід зазначити, що дозволена потужність 25 кВт є дозволеною потужність для всього садового товариства, а не для окремого будинку.
З чого ви так вірішили? Питання внутрішнього розподілення дозволеної потужності вирішується виключно товариством, про що ви самі написали нижче з посиланням на п. 12.4 ПКЕЕ
Разом з тим, відповідно до положень пункту 12.5 ПКЕЕ у разі виходу із складу населеного пункту або прийняття відповідного рішення органом управління населеного пункту споживач населеного пункту або фізична особа, електроустановки якої приєднані до технологічних електричних мереж населеного пункту (далі - споживач на території населеного пункту), для користування електричною енергією має право:
змінити у встановленому порядку схему електропостачання та приєднати належну йому електроустановку до електричних мереж електропередавальної організації;
укласти тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту з постачальником електричної енергії та населеним пунктом на основі типового договору
Питання було про зміну тарифу для існуючого споживача з пункту 1.6 на 1.9 а не про підключення нового спиживача фізічної особи та укладанню у звязку з цим договору..

Гаразд, підемо трохи іншим шляхом - я запропоную обгрунтований варіант відповіді на моє питання а ви поголитись з ним, або зазначите свої зауваження.
До порушеного питання візьмемо одне з розяснень НКРЕ щодо того, в якому випадку будинок вважається обладнаним електропалювальними установками та/або електроплитами, наприклад оце http://www3.nerc.gov.ua/?id=6856, в ньому НКРЕ зазначає - "З урахуванням наведеного, на думку НКРЕ, за наявності проектної документації на об’єкт архітектури (будинок) або для квартири – технічного паспорту БТІ, відповідно до яких об’єкт архітектури (будинок) або квартира обладнано електроопалювальними установками та/або кухонними електроплитами, такий об’єкт архітектури (зокрема будинок) або квартиру слід вважати обладнаними зазначеними електроустановками в установленому порядку."
1. Таким чином для підтвердження факту наявності плит або електроопалення достатньо лише технічного паспорту, ви з цим згодні?
2. Куди з цими технічними паспортми звертатися?
3. Які ще документи від мене будуть вимагати для зміни тарифу?
Я незпроста усе це питаю, оскільки неодноразово в вашій компанії вимагали від мене документи не передбачені законами та нормативно-правовими актами, а після запитання щодо праввих підстав такого вимагання вимагали ще більшу їх кількість, та умисно чинили штучні перепони для оформлення документів. Найкраще щоб ви дали номер телеофну віддулу/особи яка займається прийманням документів для зміни тарифу.


Trend

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #13 : 25 Червень 2014, 15:06:06 »
щоб перейти з тарифу 1.6 на 1.9 потрібно що б проектом на все об"єднання було передбачено електроопалення. Для усіх будинків без винятку.
Цитувати
Крім того, слід зазначити, що дозволена потужність 25 кВт є дозволеною потужність для всього садового товариства, а не для окремого будинку.
З такою потужністю тарифу електроопалення ніхто не дасть, потрібно брати нові ТУ на кооператив.
Якщо хочете тариф електроопалення тільки для себе то спочатку відповідно до 12 розділу ПКЕЕ виходите з об"єднання, домовляєтесь з ними про потужність яку вони вам виділять з отих 25 кВт і заключаєте окремий договір з обленерго + плата кооперативу за транзит. Якщо потужності мало - знову нові ТУ.

ЛЕО

 • Гість
Re: Вопрос к Луганскому облэнерго.
« Reply #14 : 25 Червень 2014, 15:18:29 »
Як вже було зазначено в попередній відповіді для отримання відповідного тарифу Вам необхідно набути статус споживача на території населеного пункту (садового товариства), а саме виконати умови, передбачені п. 12.5 та п. 12.6 ПКЕЕ.
Крім того, відповідно до положень статті 1 Закону України "Про архітектурну діяльність" встановлено, що проект - документація для будівництва об'єктів архітектури, що складається з креслень, графічних і текстових матеріалів, інженерних і кошторисних розрахунків, які визначають містобудівні, об'ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні та технологічні рішення, вартісні показники конкретного об'єкта архітектури, та відповідає вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.
Таким чином, для застосування відповідного тарифу необхідно надати проект на будинок, яким передбачено встновлення електроопалення та/або кухонних електроплит.
Всі заходи щодо укладення договорів та зміни тарифу проводяться за місцем розташування Ваших електроустановок (Сєвєродонецький РЕМ).