Автор Тема: Питання до ПАТ "Київобленерго"  (Прочитано 24694 раз)

exkaliburniys

• Гість
Re: Питання до ПАТ "Київобленерго"
« Reply #30 : 30 Липень 2014, 09:49:37 »
"Розроблений споживачем проект внутрішнього електробладнання будинку узгоджується енергопостачальником. У проекті є розрахунок Ір (розрахункового струму). Вибір струму автомату повинен відповідати пункту 3.1.4 Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) і пункту 5.4 Державних будівельних норм (ДБН) В.2.5:23-2010."

"3.1.4. Номинальные токи плавких вставок предохранителей и токи уставок автоматических выключателей, служащих для защиты отдельных участков сети, во всех случаях следует выбирать по возможности наименьшими по расчетным токам этих участков или по номинальным токам электроприемников, но таким образом, чтобы аппараты защиты не отключали электроустановки при кратковременных перегрузках (пусковые токи, пики технологических нагрузок, токи при самозапуске и т. п.)."

Тобто якщо допустима втрата напруги згідно ГОСТ 13109-97 - 5%.
0,38*0,05=0,019, 0,38-0,019=0,361В
Звідси Iр=30/0,361*1,73*0,93=51,65А

Дуже дякую Вам за відповідь.

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #31 : 30 Липень 2014, 09:54:14 »
1 Интересно каким это документом до такой степени регламентируется симметричность нагрузки потребителя?  С точностью (48,87/50)*100%=2,26%!!!! Получается даже перекос в одну 300 Вт лампочку в доме будет вне закона? Это наверное в Киевэнерго такая сбалансированность потреблений фазам в их линиях!! Что оно так бдит за симметричностью нагрузки потребителей!

2 Из каких соображений взято отсутствие пусковой нагрузки у потребителя? Элементарный электродвигатель холодильника, кондиционера (тот же тепловой насос воздух-воздух информация для Киевэнерго) и т.д. не запрещены для использования потребителем! Таким образом чтоб их использовать (кондиционеры, холодильник и т.д.) надо нагрузку всего дома видеть и постоянно контролировать, (а то забегаешся автомат включать)? Этак и до АСКУЭ с ЛУЗОД в часном доме дойдем скоро!

3 Про погрешность установки тепловой защиты в автоматических выключателях кто-нибудь в Киевэнерго знает? Или Вам кажется что они производятся с погрешностью срабатывания до 2,26%, вне зависимости от температуры воздуха в шкафу? Как потребитель потом будет доказывать что не он лампу включил (300 Вт) вызвавшую перекос в потреблении на 1,13 А а автомат срабатывает примером на 48А а не на 50 А по одной из фаз? Что не является нарушением и входит в пределы разрешенной мощности!

Прошу дать ответы с ссылкой на конкретные пункты НД где освещены все доводы Киевэнерго по вводимым ими ограничениям. Потому как люди делающие проекты то же исходили из инженерных соображений указывая в проекте номиналы в 63 А.
Спасибо

Будь ласка, уточніть назву енергокомпанії, що зазначається у Вашому повідомленні.
Звертаємо увагу, що в даному підрозділі Форуму НКРЕ розглядаються лише ті повідомлення, які стосуються діяльності ПАТ «Київобленерго».

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #32 : 01 Серпень 2014, 09:08:58 »
04 березня 2014 рок я подав заяву Броварського РЕМ «ПАТ Київобленерго» на стандартне приєднання до електричних мереж. 18 березня 2014р. мені було видано договір №К-06-14-0052, Технічні умови №К-06-14-57 та рахунок на 22500грн.
20 березня я оплатив рахунок, і, згідно п.2.1.3 ПРАВИЛ приєднання електроустановок до електричних мереж (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768), на протязі 15 днів приєднання до мереж повинно було бути здійснено.
15.04.2014 я отримав листа №386 від 24.03.2014 від начальника Броварського РП, в якому він, посилаючись на СОУ-Н МЕВ 42.2.-37471933-45:2011, повідомляє мені, що термін проектування подовжено на 60 днів. До речі, в даних СОУ відсутні терміни проектування  мереж 0,4кВ, і Правила приєднання… як загальнодержавний документ мають приорітет над відомчими СОУ.
3 червня 2014р. мене було проінформовано, що 29 травня 2014р  проект приєднання було розглянуто на технічній раді ПАТ Київобленерго, надано зауваження і відправлено на доопрацювання.
26 червня ц.р.  мене було проінформовано, що проект затверджено та передано для реалізації до підрядної організації. До цього часу ніхто ніяких робіт не починав.
Півтора - два місяця тому я писав на цей форум про запізнення. ПАТ КОЕ запропонував надіслати документи, але дав таку адресу, що пошта на неї не уходила.

Відповідно до положень п.2.1.3 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених Постановою НКРЕ № 32 від 17.01.2013 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768 (далі – Правила), строк надання послуги з стандартного приєднання становить 15 робочих днів від дня оплати замовником електропередавальній організації вартості приєднання відповідно до договору про приєднання, інший строк виконання зазначених заходів погоджується із замовником у договорі про приєднання з посиланням на вимоги нормативних документів, що визначають строки проектування та будівництва.
     Одночасно, під час проектування електричних мереж електропередавальна організація використовує типові проекти та проекти повторення.
     У випадку, якщо Товариством, виходячи зі структури мереж та навантаження у зоні можливого приєднання електроустановки замовника, визначено необхідність у проведенні реконструкції діючих електричних мереж , їх добудові або будівництві нових електричних мереж, Товариством виконується індивідуальне проектування.
     Терміни проектування, у випадку індивідуального проектування, встановлені нормативним документом СОУ-Н МЕВ 42.2.-37471933-45:2011 "Терміни проектування та будівництва підстанцій напругою від 6 кВ до 150 кВ та ліній електропередавання напругою від 0,38 кВ до 150 кВ. Норми".  Даним документом  встановлюється  нормативний термін проектування реконструкції або будівництва мереж 0,4 кВ,  до яких здійснюється переважна частина  стандартних приєднань, до 90 днів  і не враховано терміни оформлення права користування  або володіння земельними ділянками під об’єктами електричних мереж як на період будівництва, так і у постійне користування, які фактично становлять від 10 місяців і до 15 місяців.
     Крім того, при розрахунку термінів надання послуги із стандартного приєднання, у випадку індивідуального проектування необхідно враховувати терміни будівництва, які фактично становлять від 3-ох до 30-ти днів.
     Враховуючи вищевикладене, послуга зі стандартного приєднання може бути надана Товариством у передбачений Правилами 15-денний термін, тільки за умови використання проектів повторного застосування.
     Стосовно Вашого проекту приєднання до мереж ПАТ «Київобленерго» можна стверджувати, що він є індивідуальним проектом, так як у своєму складі налічує роботи зі встановленням 11 проектованих опор та монтажем 420 м ПЛІ-0,4 кВ.
     Наразі Товариством визначено підрядну організацію з виконання будівельно-монтажних робіт. Товариство планує закінчити влаштування мереж зовнішнього електрозабезпечення у термін до 15 серпня 2014 року. Пропонуємо Вам узгодити даний термін  шляхом укладання відповідної додаткової угоди до договору про приєднання.
     Для укладення додаткової угоди, просимо Вас звернутись за місцем укладання договору – до Броварського РП Товариства.

Також зазначаємо, що роботу поштової скриньки Forum@koe.vsei.ua протестовано,  технічні неполадки усунено.

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #33 : 08 Серпень 2014, 13:49:00 »
Згідно законодавства точка підключення при приєднання тимчасових струмоприймачів (наприклад будівельні механізми) є ІСНУЮЧА точка в мережі,, чому київоблєнерго порушує правила НКРЕ (в мене на рука близько 10 таких ТУ), а сама в кожному ТУ прописане підключення можливо лише після виконання договору на постійне електропостачання, тобто після будівництва київобленергом віртуальної точки балансового розмежування, При чому отримати ТУ на тимчасове електропостачання можливо лише на основі постійних і точка завжди буде знаходитись на межі земельної діляки… Прошу роз’яснити…
     Пунктом 1.2 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32 (далі – Правила), визначено наступне:
      будівництво - нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, технічне переоснащення;
     місце приєднання (точка приєднання) електроустановки - існуюча або запроектована межа балансової належності електроустановок споживача або замовника.
     Також, відповідно пункту 1.7.3 Правил приєднання до електричних мереж електропередавальної організації за тимчасовою схемою будівельних струмоприймачів підрядної організації, які планується використати для будівництва (реконструкції чи технічного переоснащення) електроустановки, у тому числі будівельно-монтажних, налагоджувальних, випробувальних та інших робіт, пов'язаних з виконанням технічних умов приєднання та умов договору про приєднання електроустановок замовника до електричної мережі, виконується відповідно до вимог цих Правил без справляння плати за приєднання.
     Відповідно пункту 1.2 Правил приєднання електроустановки (далі - приєднання) - надання електропередавальною організацією послуги замовнику зі створення технічної можливості для передачі (прийняття) у місце приєднання електроустановки замовника відповідної потужності до електричних мереж електропередавальної організації (у тому числі новозбудованих) електричної енергії необхідного обсягу з дотриманням показників її якості та надійності.
     Слід зазначити, що точка забезпечення потужності будівельних струмоприймачів зазначається не в існуючих, а в проектних мережах Товариства, в разі, якщо на момент приєднання відсутня оптимальніша точка забезпечення потужності, а для передачі потужності в точку приєднання необхідно збудувати електричні мережі, тобто – забезпечити технічну можливість для передачі у місце приєднання електроустановки замовника відповідної потужності.
     При цьому, в разі наявності оптимальної точки забезпечення потужності (у порівнянні з точкою забезпечення потужності по основній схемі електропостачання) Товариством готуються технічні умови із зазначяенням такої точки забезпечення потужності.
     Також слід зазначити, що вимога про реалізацію основної схеми електропостачання до приєднанням будівельних струмоприймачів висувається у разі необхідності попереднього створення технічної можливості передачі потужності в точку приєднання.

coleso

• Гість
« Reply #34 : 15 Серпень 2014, 13:51:44 »
04 березня 2014 рок я подав заяву Броварського РЕМ «ПАТ Київобленерго» на стандартне приєднання до електричних мереж. 18 березня 2014р. мені було видано договір №К-06-14-0052, Технічні умови №К-06-14-57 та рахунок на 22500грн.
20 березня я оплатив рахунок, і, згідно п.2.1.3 ПРАВИЛ приєднання електроустановок до електричних мереж (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768), на протязі 15 днів приєднання до мереж повинно було бути здійснено.
15.04.2014 я отримав листа №386 від 24.03.2014 від начальника Броварського РП, в якому він, посилаючись на СОУ-Н МЕВ 42.2.-37471933-45:2011, повідомляє мені, що термін проектування подовжено на 60 днів. До речі, в даних СОУ відсутні терміни проектування  мереж 0,4кВ, і Правила приєднання… як загальнодержавний документ мають приорітет над відомчими СОУ.
3 червня 2014р. мене було проінформовано, що 29 травня 2014р  проект приєднання було розглянуто на технічній раді ПАТ Київобленерго, надано зауваження і відправлено на доопрацювання.
26 червня ц.р.  мене було проінформовано, що проект затверджено та передано для реалізації до підрядної організації. До цього часу ніхто ніяких робіт не починав.
Півтора - два місяця тому я писав на цей форум про запізнення. ПАТ КОЕ запропонував надіслати документи, але дав таку адресу, що пошта на неї не уходила.

Відповідно до положень п.2.1.3 Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених Постановою НКРЕ № 32 від 17.01.2013 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.02.2013 за № 236/22768 (далі – Правила), строк надання послуги з стандартного приєднання становить 15 робочих днів від дня оплати замовником електропередавальній організації вартості приєднання відповідно до договору про приєднання, інший строк виконання зазначених заходів погоджується із замовником у договорі про приєднання з посиланням на вимоги нормативних документів, що визначають строки проектування та будівництва.
     Одночасно, під час проектування електричних мереж електропередавальна організація використовує типові проекти та проекти повторення.
     У випадку, якщо Товариством, виходячи зі структури мереж та навантаження у зоні можливого приєднання електроустановки замовника, визначено необхідність у проведенні реконструкції діючих електричних мереж , їх добудові або будівництві нових електричних мереж, Товариством виконується індивідуальне проектування.
     Терміни проектування, у випадку індивідуального проектування, встановлені нормативним документом СОУ-Н МЕВ 42.2.-37471933-45:2011 "Терміни проектування та будівництва підстанцій напругою від 6 кВ до 150 кВ та ліній електропередавання напругою від 0,38 кВ до 150 кВ. Норми".  Даним документом  встановлюється  нормативний термін проектування реконструкції або будівництва мереж 0,4 кВ,  до яких здійснюється переважна частина  стандартних приєднань, до 90 днів  і не враховано терміни оформлення права користування  або володіння земельними ділянками під об’єктами електричних мереж як на період будівництва, так і у постійне користування, які фактично становлять від 10 місяців і до 15 місяців.
     Крім того, при розрахунку термінів надання послуги із стандартного приєднання, у випадку індивідуального проектування необхідно враховувати терміни будівництва, які фактично становлять від 3-ох до 30-ти днів.
     Враховуючи вищевикладене, послуга зі стандартного приєднання може бути надана Товариством у передбачений Правилами 15-денний термін, тільки за умови використання проектів повторного застосування.
     Стосовно Вашого проекту приєднання до мереж ПАТ «Київобленерго» можна стверджувати, що він є індивідуальним проектом, так як у своєму складі налічує роботи зі встановленням 11 проектованих опор та монтажем 420 м ПЛІ-0,4 кВ.
     Наразі Товариством визначено підрядну організацію з виконання будівельно-монтажних робіт. Товариство планує закінчити влаштування мереж зовнішнього електрозабезпечення у термін до 15 серпня 2014 року. Пропонуємо Вам узгодити даний термін  шляхом укладання відповідної додаткової угоди до договору про приєднання.
     Для укладення додаткової угоди, просимо Вас звернутись за місцем укладання договору – до Броварського РП Товариства.

Також зазначаємо, що роботу поштової скриньки Forum@koe.vsei.ua протестовано,  технічні неполадки усунено.

Станом на сьогодні, 15 серпня, роботи виконано, за винятком: не підключено до мережі. Підрядник проінформував мене, що підключення має виконати Броварський РП. До керівництва РП дозвонитися неможливо - вони просто не відповідають на дзвонки. Секретар не може надати ніякої інформації. За неофіційними даними роботу просто нема кому робити. Навіть на наступному тижні не обіцяють.
Все це тому, що треба робити якісь роботи до підключення до РУ. В кошторисі підрядника, який проклав лінію, цих робіт не було. Підрядником і відділом реалізації тех.умов Київобленерго було прийнято рішення виконати ці роботи силами Броварського РП (а от чи знає про це Броварський РП?). В підсумку маємо те що маємо - економляться копійки, втрачаються тисячі.

coleso

• Гість
« Reply #35 : 15 Серпень 2014, 16:21:32 »
В 13-30 зателефонував на кол-центр Київобленерго, попросив з'єднати мене з начальником відділу реалізації технічних умов Луценком Є.В. Дівчина-оператор кудись зателефонувала, запитала мій номер телефону, і повідомила, що Луценко зайнятий, але зв'яжеться зі мною, коли звільниться. До кінця робочого дня він не звільнився. Таке враження, що все керівництво Обленерго та районних підрозділів постійно заняте настільки, що не віна дзвінки

Feniks84

• Гість
« Reply #36 : 18 Серпень 2014, 07:36:28 »
А навіщо Ви телефонуєте ідете в Броварський РЕМ і пишите заяву на підключення. До неї додаєте проект на внутрішні мережі і протоколи вимірів, на основі цих документів до Вас повинен виїхати інженер і здійснити підключення, Обленерго укласти договір. Як що ж ні то у Вас буде офіційна відповідь з якою можна звертатись далі. Як то кажуть слів до справи не підшиєш.

coleso

• Гість
« Reply #37 : 18 Серпень 2014, 08:29:40 »
Так вже і договір підписано, всі документи є.... А напруги нема.

ПАТ Київобленерго

• Гість
« Reply #38 : 18 Серпень 2014, 16:55:33 »

"......  Враховуючи вищевикладене, послуга зі стандартного приєднання може бути надана Товариством у передбачений Правилами 15-денний термін, тільки за умови використання проектів повторного застосування.
     Для укладення додаткової угоди, просимо Вас звернутись за місцем укладання договору – до Броварського РП Товариства....."

Станом на сьогодні, 15 серпня, роботи виконано, за винятком: не підключено до мережі. Підрядник проінформував мене, що підключення має виконати Броварський РП. До керівництва РП дозвонитися неможливо - вони просто не відповідають на дзвонки. Секретар не може надати ніякої інформації. За неофіційними даними роботу просто нема кому робити. Навіть на наступному тижні не обіцяють.
Все це тому, що треба робити якісь роботи до підключення до РУ. В кошторисі підрядника, який проклав лінію, цих робіт не було. Підрядником і відділом реалізації тех.умов Київобленерго було прийнято рішення виконати ці роботи силами Броварського РП (а от чи знає про це Броварський РП?). В підсумку маємо те що маємо - економляться копійки, втрачаються тисячі.

Підключення згідно з адресними даними, зазначеними у договорі № К-06-14-0052 і Технічних умовах № К-06-14-57, виконано.