Автор Тема: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"  (Прочитано 24198 раз)

Kievenergo

 • Гість
Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« : 14 Травень 2014, 08:39:28 »
В цій темі ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" надає відповіді стосовно робіт/послуг. Додаткові можливості отримати інформацію щодо діяльності КИВЇЕНЕРГО можна дізнатися електроною поштою pubrel@kievenergo.com.ua, energokyiv@gmail.com, за телефонами кол-центру 15-88 (202-15-88 з мобільного), на фейсбук-сторінці КИЇВЕНЕРГО https://www.facebook.com/kyivenergo (для перегляду необхідно увійти/зареєструватись).

alvo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #1 : 14 Травень 2014, 21:30:08 »
Чи має право Київенерго відмовити в підключенні від підстанції Київводоканалу, якщо останній надав дозвіл на транзитне підключення від його підістанції???Чи має право Київенерго відмовити в видачи ТУ, мотивуючи заборгованістю Київводоканалу..
« Останнє редагування: 14 Травень 2014, 21:35:21 від alvo »

Kievenergo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #2 : 19 Травень 2014, 09:55:59 »
Чи має право Київенерго відмовити в підключенні від підстанції Київводоканалу, якщо останній надав дозвіл на транзитне підключення від його підістанції???Чи має право Київенерго відмовити в видачи ТУ, мотивуючи заборгованістю Київводоканалу..

ПАТ «Київводоканал» є суб’єктом господарювання, у власності якого знаходяться певні електричні мережі. Приєднання до таких електричних мереж здійснюється тільки на підставі наявності попереднього погодження балансоутримувача цих мереж (ПАТ «Київводоканал»).

При підготовці технічних умов ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» спрямовує свою дію на створення оптимальної схеми електропостачання кожного об’єкту та можливості забезпечення сталого та надійного електропостачання об’єкту, в подальшому. 

В багатьох випадках при зверненнях замовників з наданням погодження щодо підключення об’єктів до електричних мереж ПАТ «Київводоканал», запропонована схема виявляється нераціональною, тому ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» розробляє найбільш оптимальну схему та пропонує її замовнику. Крім того Товариство  повідомляє, що ПАТ «Київводоканал» є боржником за спожиту електроенергію, тобто при відключенні його від центрів живлення може постраждати також замовник, тобто ставиться під загрозу можливість забезпечення відповідного електропостачання. Остаточне рішення щодо варіанту приєднання, після оцінки всіх ризиків приймає замовник.

Отже, Товариство не відмовляє в підключенні, а пропонує замовнику оцінити варіанти та можливі ризики, та остаточно визначитися з варіантом приєднання. 

alvo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #3 : 21 Травень 2014, 18:26:10 »
Щиро дякую :)

Kievenergo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #4 : 22 Травень 2014, 08:54:15 »
Щиро дякую :)

Вам дякуємо за запитання  :)

Maloj009

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #5 : 02 Червень 2014, 11:32:38 »
Доброго дня!
Шановний ПАТ"Київенерго" надайте будь ласка роз'яснення щодо наведених питань а саме:
1) чому при стандартному приєднанні ПАТ "Київенерго" не видає споживачу ТР по проекту що є невід'ємною частиною договору про приєднання (додатком 3) чому ви суперечите типовому договору про приєднанню затвердженому постановою № 32 НКРЕ?
2) чому ПАТ "Київенерго" при стандартоному приєднанні не робить   робочий проект з навантаженням на електроустановки обгрунтовуючи це тим що ПАТ "Київенерго" в робочому проекті не робить (внутрянки,) а лише зазначає в РП схему підключення від точки забезпечення потужності до точки приєднання, хоча згідно постанови № 32 НКРЕ у заяві на приєднання чітко вказано що потрібно зазначати навантаження на електроопалення чи електроплиту.
Тому що підставою щодо встановлення тарифу на користування е/е  є ТР по робочому проекті.
Тому дайте будь ласка обгрунтовану відповідь силаючись на законодавчу базу!

Kievenergo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #6 : 05 Червень 2014, 09:07:18 »
Доброго дня. Надаємо наші відповіді.

1. Згідно з Правилами приєднання електроустановки до електричних мереж (далі – Правила) затверджена типова форма Договору про приєднання (далі – Договір). Зазначеною формою в Договорі додатки не визначені.

Правилами встановлено, що електропередавальні організації повинні створювати технічну можливість зовнішнього електрозабезпечення об’єктів.

Відповідно до Розділу 2 Правил, встановлена процедура надання договору про приєднання, невід’ємним додатком до якого є технічні умови на приєднання.

Правилами передбачено визначення приєднань електроустановок як стандартне приєднання  або приєднання яке не є стандартним.

В разі стандартного приєднання електропередавальна організація готує технічні вимоги до проекту зовнішнього електрозабезпечення,забезпечує виконання проектної документації, будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних робіт та введення новозбудованих чи реконструйованих електроустановок до точки приєднання. Проект облаштування внутрішньобудинкових мереж об’єктів здійснюється безпосередньо замовником.

Погодження Енергопостачальними компаніями проектів внутрішнього електроустаткування садибних будинків, а також будь-яких інших об’єктів Правилами не передбачено.

В разі приєднання, яке не є стандартним, замовник розробляє проектно-кошторисну документацію на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення та узгоджує її з електропередавальною організацією. Висновки щодо розгляду проектно - кошторисної документації  ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» надає у вигляді технічного рішення.

2. Що стосується електроопалення та електроплит, відповідно до  роз’яснень НКРЕ, житлові будинки повинні бути обладнанні таким устаткуванням в установленому порядку, тобто в проекті на житловий будинок таке електрообладнання  повинно бути враховано, а на підставі проекту підготовлений технічний паспорт на житловий будинок.

За наявності таких показників в технічному паспорті та в Договорі про приєднання (якщо це зазначено в заяві споживача) і здійснюється розрахунок за спожиту електроенергію.

В разі, якщо в Договорі про стандартне приєднання помилково зазначена необхідність такого рішення, просимо споживачів звертатися за коригуванням і помилка буде усунена в найкоротший період.

Доброго дня!
Шановний ПАТ"Київенерго" надайте будь ласка роз'яснення щодо наведених питань

Maloj009

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #7 : 06 Червень 2014, 11:58:56 »
Щиро вдячний відповідь обргунтована і закономістка!!
Наступне питання чому ( на яких підставах) київенерго при укладанні договору про користування (населення) чи про постачання електричної (крім населення) масово виписує рахунку на технічну перевірку чи на перевірку схеми підключення  (в залежності від вольтажу) обгрунтовуючи це тим що ця калькуляция затверджена в НКРЕ 27.05.14 р.
Но я хочу наголосити що ці калькуляції погодженні як додаткові послуги а коли споживач заплатив плату за приєднання та ще йому видали акт про виконання ТУ ( необгрунтована примха КИЇВЕНЕРГО на який нормативний акт зсилаються не зрозуміло)  чому Київенерго виставляє ці рахунки??? Приєднання і укладання договору це основна діяльність Київененрго на яку вона має ліцензію тому всі витрати на укладання переукладання закладані у тарифі на передачу та постачання е/е!!
Прошу надати такуж обгрунтовану і законну відповідь яки Ви надали!)

Kievenergo

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #8 : 12 Червень 2014, 14:04:29 »
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» калькуляції вартості додаткових робіт (послуг) введено в дію з 02.06.2014 після узгодження з НКРЕ. Ці калькуляції розроблено на підставі вимог Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших додаткових робіт і послуг, пов’язаних з ліцензованою діяльністю (далі – Методика), затвердженої постановою НКРЕ від 25.12.2008 №1522. Додатком 1 до Методики визначений перелік додаткових робіт (послуг), а саме: підключення та/або відключення електроустановок, оформлення та нагляд за роботами в охоронній зоні електричних мереж, позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку.

Відповідно до положень Правил приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 №32, Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.02.2013 № 115, існує декілька видів послуг з приєднання (разом із укладенням із замовником відповідних договорів на приєднання):

-      стандартне приєднання (будівництво електричних мереж забезпечує
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»);
-      приєднання, яке не є стандартним, з послугою (будівництво електричних мереж забезпечує ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»);
-      приєднання, яке не є стандартним, без послуги (без будівництва електричних мереж, яке виконує ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»).

Так, у випадку приєднання, яке не є стандартним, без послуги (від існуючих мереж основного споживача та у разі зміни власника електроустановки, коли необхідно забезпечити мінімізацію витрат замовника шляхом залишення існуючого (за попереднім договором про електропостачання) лічильника в експлуатації, але неможливості забезпечити відповідність стану засобу обліку електричної енергії та схеми його підключення, а також відповідності стану електропроводки та електроустановок від межі балансової належності до точки обліку ПУЕ та іншим нормативно-технічним документам, за відсутності відповідальної за збереження пломб особи до укладення договору про постачання електричної енергії) встановлення приладу обліку забезпечується Замовником, тому в цьому випадку замовником проводиться плата за технічну перевірку вузла обліку, в інших випадках (стандартне приєднання та нестандартне приєднання з послугою) плата за технічну перевірку вузла обліку не проводиться.

Щиро вдячний відповідь обргунтована і закономістка!!
Наступне питання чому ( на яких підставах) київенерго при укладанні договору про користування (населення) чи про постачання електричної (крім населення) масово виписує рахунку на технічну перевірку чи на перевірку схеми підключення  (в залежності від вольтажу) обгрунтовуючи це тим що ця калькуляция затверджена в НКРЕ 27.05.14 р.
Но я хочу наголосити що ці калькуляції погодженні як додаткові послуги а коли споживач заплатив плату за приєднання та ще йому видали акт про виконання ТУ ( необгрунтована примха КИЇВЕНЕРГО на який нормативний акт зсилаються не зрозуміло)  чому Київенерго виставляє ці рахунки??? Приєднання і укладання договору це основна діяльність Київененрго на яку вона має ліцензію тому всі витрати на укладання переукладання закладані у тарифі на передачу та постачання е/е!!
Прошу надати такуж обгрунтовану і законну відповідь яки Ви надали!)

Maloj009

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #9 : 19 Червень 2014, 21:52:50 »
Шановний ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" повідомляю затверджена постанова НКРЕ від 17.01.2013 №32, є регулючий нормативний правовий акт який регулює відносини з електропередавальною організацією та замовником і там чітко прописано що існує:
- стандартне приєднання
- не стандартне приєднання
і в ціх випадках зовнішнє електропостачання забезпечує електропередавальна організація ( про що ви наголошували в попередній відповіді "замовник розробляє проектно-кошторисну документацію на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення та узгоджує її з електропередавальною організацією.")
Тому  доходимо до висновку що ПАТ "Київенерго" виконує послуги за рахунок плати за приєднання від місця забезпечення потужності до точки приєднання ( відповідно до п 1.2 постанови №32 місце приєднання (точка приєднання) електроустановки - існуюча або запроектована межа балансової належності електроустановок споживача або замовника;
А відповідно до ПКЕЕ засіб обліку потрібно установлювати на межі балансової належності.
  І що це виходить ПАТ "Київенерго" надало послуги з приєдання а потім при укладанні договору на постачання назначає технічну перевірку чи перевірку схеми підключення  яку же сам виконував, тому що знову відповідно наданої вами попередньої відповіді ( Проект облаштування внутрішньобудинкових мереж об’єктів здійснюється безпосередньо замовником. Погодження Енергопостачальними компаніями проектів внутрішнього електроустаткування  будь-яких інших об’єктів Правилами не передбачено.)
  Щодо вашого роз'яснення " у випадку приєднання яке не є стандартним, без послуги (від існуючих мереж основного споживача та у разі зміни власника електроустановки, коли необхідно забезпечити мінімізацію витрат замовника шляхом залишення існуючого навантаження"
  Повідомляю згідно роз'яснення НКРЕ та п 1.10 постанов №32 "у разі зміни власника електроустановки" ТУ повторно не видаються тобто плата за приєднання не робиться, про яку мінізацію витрат Ви говорити??? я питав про нову електроустановку а Ви мені про процедуру переукладання договору про постачання.
  Прошу надати обгрунтовну відповідь зсилайтесь на пункти нормативних актів все таки з Вашими розяснегями не тільки НКРЕ ознайомлюється.

Maloj009

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #10 : 26 Червень 2014, 20:34:40 »
Немає що відповісти? ???

tv74

 • Гість
Борги попередніх власників
« Reply #11 : 01 Липень 2014, 17:10:15 »
Доброго дня. Після укладання договору купівлі продажу квартири, виявились заборгованість за е/е та судові "іздєрджки" Київенерго. Без повного погашення заборгованості відмовляються укладати договір. Чи це правомірно? Чи можливий компроміс?

Maloj009

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #12 : 02 Липень 2014, 09:49:20 »
Звичайно правомірно, коли ви оформляли договір куплі-продажи насамперед потрібно було перевірити заборгованість по всім комунальним послугам. Купили з заборгованістю будьте добрі платіть. А компроміс це погоджений графік погашення заборгованості в ПАТ "Київенерго")

tv74

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #13 : 02 Липень 2014, 15:46:23 »
Звичайно правомірно, коли ви оформляли договір куплі-продажи насамперед потрібно було перевірити заборгованість по всім комунальним послугам. Купили з заборгованістю будьте добрі платіть. А компроміс це погоджений графік погашення заборгованості в ПАТ "Київенерго")
А зможете обгрунтувати з силками на З-ни та постанови? ???

Trend

 • Гість
Re: Питання до ПАТ "КИЇВЕНЕРГО"
« Reply #14 : 03 Липень 2014, 08:28:41 »
Давайте текст договору купівлі-продажу для початку ))