Автор Тема: Как передать трансформаторную подстанцию на баланс ПАТ “Миколаївобленерго”  (Прочитано 8321 раз)

Ирина Z.

 • Гість
Добрый день! Подскажите , пожалуйста,  как передать трансформаторную подстанцию и электросеть  принадлежащую дачному кооперативу на баланс ПАТ “Миколаївобленерго”.

Trend

 • Гість
Якщо обленерго не проти прийняти підстанцію, то найкраще уточнити в них.
Якщо проти, то ніяк
Цитувати
Одночасно повідомляємо,   що   на   сьогодні   немає    таких
нормативних актів,  згідно з якими можна було б примусити передати
будь-яке майно від однієї організації до іншої.  Питання  передачі
майна,  у  тому  числі і взяття на баланс силових трансформаторів,
може буде вирішене лише на договірній основі між сторонами.
http://www.uazakon.com/document/fpart83/idx83520.htm

Григорій

 • Гість
Добрый день! Подскажите , пожалуйста,  как передать трансформаторную подстанцию и электросеть  принадлежащую дачному кооперативу на баланс ПАТ “Миколаївобленерго”.
Не знаю як в “Миколаївобленерго”, а в нашому обленерго так:
1) Поговорити з начальником РЕМ, чи хочуть прийняти
Якщо так, то
2) Рішення місцевої влади про передачу (цим уникається якийсь податок в держбюджет)
3) Акт прийому/передачі про безкоштовну передачу/прийом
« Останнє редагування: 10 Квітень 2014, 12:13:19 від Григорій »

Offline НКРЕ

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1132
 • На особисті повідомлення не відповідаю
  • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #3 : 24 Червень 2014, 10:36:00 »
Відповідно до частин першої, другої та шостої статті 319 Цивільного кодексу України, власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону. Держава не втручається у здійснення власником права власності.
Частиною першою статті 67 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) встановлено, відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів.
Враховуючи вищенаведене, трансформаторна підстанція, яка належить дачному кооперативу, може бути передана на баланс електропередавальної компанії шляхом укладення відповідного договору та за актом прийому-передачі.
Окремо зазначаємо, що одним із загальних принципів господарювання в Україні є, зокрема, заборона незаконного втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у господарські відносини (положення статті 6 ГКУ).
НКРЕ

Влад Нечай

 • Гість
Мережі мережам різниця. Передача мереж садово-дачних товариств у власність Обленерго це скринька Пандори. Рішення це ніяк не рівня начальника РЕМ. Це компроміс рівня Голови правління й губернатора( зам. губернатора по ПЕК). Існуючий досвід:
 1.Згода Обленерго сприйнята садоводами на ура.
2.Рішення Обленерго обумовлювало приведення мереж в належний тех стан; винесення обліків на фасади чи в спільно доступне місце; навести глузд в потужностях виділених на всі садові будинки.
3.Через 4 роки після первинного рішення лише мережі 200 садоводів (з 5000 ділянок) прийняті. Частина садоводів вже вимагає зупинити передачу. Та й Обленерго змінило точку зору на  первинну згоду (змінились власники компанії). Слабке місце процесу відсутність письмового договору щодо всіх умов процедури передачі. Все на усних домовленостях, листуванні, та "просьбах ОДА, склад якої часто змінюється.