Автор Тема: Долги предыдущих владельцев квартиры  (Прочитано 3558 раз)

Юрій Стр.

• Гість
Купил квартиру без справок - так вышло, оказалась задолженность от старых хозяев по электроэнергии составила 370 грн. При подписании договора мне не сказали что я могу подписать его с "Актом розбіжностей"- я через знакомых узнал потом. Через месяц пришли и отключили электроэнергию в квартиру. Законны ли ихние действия? Почему я должен отвечать за чужие долги? Проинформируйте пожалуйста! Какие мои действия, что бы восстановить закон!
« Останнє редагування: 16 Травень 2012, 13:58:39 від Юрій Стр. »

Юрій Стр.

• Гість
Re: Долги предыдущих владельцев квартиры
« Reply #1 : 16 Травень 2012, 15:59:04 »
Купил квартиру без справок - так вышло, оказалась задолженность от старых хозяев по электроэнергии составила 370 грн. При подписании договора мне не сказали что я могу подписать его с "Актом розбіжностей"- я через знакомых узнал потом. Через месяц пришли и отключили электроэнергию в квартиру. Законны ли ихние действия? Почему я должен отвечать за чужие долги? Проинформируйте пожалуйста! Какие мои действия, что бы восстановить закон! Тем более покупаешь же квартиру а не счетчик в ней с услугами, а потом уж подписываешь договор о поставке електроенергии  и установке счетчика!

energy

• Гість
Re: Долги предыдущих владельцев квартиры
« Reply #2 : 17 Травень 2012, 17:08:42 »
Купил квартиру без справок - так вышло, оказалась задолженность от старых хозяев по электроэнергии составила 370 грн. При подписании договора мне не сказали что я могу подписать его с "Актом розбіжностей"- я через знакомых узнал потом. Через месяц пришли и отключили электроэнергию в квартиру. Законны ли ихние действия? Почему я должен отвечать за чужие долги? Проинформируйте пожалуйста! Какие мои действия, что бы восстановить закон!
Купили ворованный автомобиль? Бывает.. :(
У Вас есть законное право инициировать признание недействительным договора купли-продажи и возврата денег.

Offline НКРЕ

• Global Moderator
  • Hero Member
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #3 : 29 Травень 2012, 12:08:53 »
Згідно з частиною 1 статті 67 Господарського кодексу України відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів, укладених сторонами за взаємною згодою із визначенням в них істотних умов та з дотриманням положень чинного законодавства України.
Відносини між споживачами (населенням) та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357 (далі – Правила).
Додатком 1 до Правил затверджено типову форму Договору про користування електричною енергією.
Пунктом 18 цього Договору передбачена можливість сторін зазначити величину заборгованості за спожиту електричну енергію.
Таким чином, якщо умовами укладеного між Вами та енергопостачальником договору про користування електричною енергією не зафіксована заборгованість за спожиту електричну енергію, енергопостачальник не має правових підстав вимагати сплатити заборгованість, яка виникла під час споживання електричної енергії попередніми власниками квартири.
Отже, сторони мають виконувати умови укладеного між ними договору або в установленому порядку (за згодою сторін чи за рішенням суду) внести до цього договору зміни.
НКРЕ