Автор Тема: Подскажите.  (Прочитано 2205 раз)

andrei_maskin@i.ua

  • Гість
Подскажите.
« : 14 Жовтень 2013, 19:50:48 »
Добрый день. Интересует такие вопросы
1 - в какие сроки газовая служба должна произвести подключение частного жилого дома в сельской местности с момента подписания договора и оплаты 9108 грн? ( договор был подписан 14 августа 2013 г и произведена оплата в тот же день)
2 - что входи в суму 9108 грн ( входит ли в эту суму внутренняя газификация, пуск газа, прием в эксплуатацию газифицированнго, объекта транспортные услуги)

Offline НКРЕ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1132
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #1 : 22 Жовтень 2013, 15:50:39 »
1.
Відповідно до положень пункту 1.3. Порядку доступу та приєднання до Єдиної газотранспортної системи України, затвердженого постановою НКРЕ 19.04.2012 №420 (далі - Порядок), місце забезпечення (точка забезпечення) потужності (замовленої до приєднання) - місце (точка) в існуючих газових мережах газотранспортного або газорозподільного підприємства, від якого газорозподільне або газотранспортне підприємство забезпечує розвиток газових мереж з метою приєднання об'єктів газоспоживання замовника відповідної потужності.
місце приєднання (точка приєднання) - запроектована або існуюча межа балансової належності об'єктів системи газоспоживання замовника.
стандартне приєднання - приєднання до діючих газових мереж газорозподільного підприємства об'єктів газоспоживання потужністю до 16 метрів кубічних на годину включно на відстань, що не перевищує 25 метрів для сільської і 10 метрів для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання.

Пунктом 6.1. Порядку передбачено, що приєднання та підключення об'єктів газоспоживання (газопостачання) замовника до Єдиної газотранспортної системи України (далі – ЄГТСУ) здійснюються газорозподільними (газотранспортними) підприємствами (далі – ГП, ГТП) на підставі договору на приєднання до газових мереж, типова форма якого затверджується НКРЕ.
Відповідно до положень пункту 6.4 Порядку, приєднання об'єктів газоспоживання (газопостачання), які відповідають вимогам до стандартного приєднання, здійснюється з урахуванням такого:
ГП відповідно до договору на приєднання до газових мереж забезпечує в установленому порядку приєднання об'єкта замовника (будівництво та введення в експлуатацію газових мереж зовнішнього газопостачання об'єкта замовника від місця забезпечення потужності до точки приєднання), встановлює в точці приєднання вузол обліку природного газу для проведення комерційних розрахунків та забезпечує його захист від несприятливих погодних умов та несанкціонованого доступу.
Строк виконання зазначених робіт після укладення договору не може перевищувати три місяці з дати оплати вартості послуг з приєднання за цим договором.

Таким чином, у разі стандартного приєднання, ГП зобов’язане надати споживачеві послуги з приєднання до газових мереж (від місця забезпечення потужності до точки приєднання) в повному обсязі, протягом трьох місяців з дати оплати вартості послуг з приєднання за договором на приєднання до газових мереж незалежно від місцевості (сільської або міської).

2. Відповідно до підпункту 6.4.2 Порядку, плата за приєднання для замовника визначається ГП, виходячи з ставок плати за стандартне приєднання, встановлених НКРЕ відповідно до Порядку розрахунку плати за приєднання об'єктів замовників до газових мереж, затвердженого постановою НКРЕ від 31.01.2013 №77 (далі – Порядок розрахунку).

Відповідно до пункту 1.5 Порядку розрахунку, плата за приєднання передбачає відшкодування витрат ГП або ГТП на будівництво (нове будівництво,                     реконструкцію, капітальний ремонт, технічне переоснащення) та                                                             введення в експлуатацію складових ЄГТСУ, пов'язаних з приєднанням об'єктів замовника від місця забезпечення потужності до місця приєднання.

Згідно пункту 2.1 Порядку розрахунку, розрахунок плати за стандартне приєднання ґрунтується на відшкодуванні економічно обґрунтованих витрат виконавця, пов'язаних з виконанням робіт, зазначених у пункті 1.6 Порядку розрахунку, а саме, надання послуг з приєднання об'єкта замовника передбачає виконання таких робіт:
- підготовка ГП (ГТП) технічних умов на зовнішнє та/або внутрішнє газопостачання та оформлення договору на приєднання до газових мереж;
- вишукувальні роботи;
- проектні роботи;
- будівництво газових мереж зовнішнього газопостачання об'єкта замовника                 від місця забезпечення потужності до точки приєднання (будівельно-монтажні роботи);
- технічний нагляд;
- роботи з відновлення дорожнього покриття;
- підключення об'єкта замовника до газових мереж (врізка газопроводу у газорозподільні (магістральні) мережі).
НКРЕ