Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
2
Житловий будинок не введений в експлуатацію  є не житлолвим будинком, а обєктом будівництва - предметом інвестиції, бізнес-проекту. Якщо на такий обєкт подано електричну енергію, то вона використовується на потреби бізнес інвестиції. Дуже часто такі бізнес інвестиції здаються в експлуатацію вже не як житловий будинок, а як офісне приміщення, або торговий центр.  Якщо таке будівництво все ж здається в експлуатацію, як житловий будинок, то в договорі про розподіл електричної енергії в паспорті точки розподілу змінюється характеристика електроустановки з бкдмайданчика на житловий будинок, а присвоєний точці ЕІС код мабуть зміниться в окремих символах. Постачальник універсальних послуг по відповідному ЕІС коду споживача зможе застосовувати тариф населення.
3
Підчас стандартного приєднання індивідуального житлового будинку (не введеного в експлуатацію), в обленерго кажуть що буде юридичний тариф на спожиту електроенергію, поки не завершиться будівництво, і буде введено в експлуатацію індивідуальний житловий будинок.
Чи можливо таке згідно "Кодексу системи розподілу"?
4
заказать раскрутку сайта
продвижение сайта в интернете
https://seomafia.by/statji/po-povodu-garantij.html
рейтинг продвижение сайтов
продвижение сайта фирмы
https://seomafia.by/statji
создание и продвижение интернет сайтов
разработка рекламного сайта
https://seomafia.by/uslugi
продвижение сайта в сети интернет
продвижение молодого сайта
5
Запоріжжяобленерго / Re: Подключение 380 в сельском доме.
« Остання відповідь від Kristian 19 Березень 2019, 22:51:03 »
В селі завжди були проблеми із цим
https://vao.com.ua/
6
Волиньобленерго / hello
« Остання відповідь від JamesNum 19 Березень 2019, 11:44:45 »
I apologise, but it not absolutely approaches me. Perhaps there are still variants?
 
7
Дякую за роз'яснення. Я так думаю, що  Wі - це місячний обсяг СПОЖИТОЇ у певному періоді часу;місячний обсяг у певному періоді часу
8
Якщо у розрахунковому місяці обсяг виробленої (відпущеної в зовнішні мережі)  електричної енергії перевищить споживання, то відповідне перевищення буде оплачене Вам за зеленим тарифом без урахування розподілу за зонами доби.
Якщо у розрахунковому місяці обсяг спожитої електричної енергії перевищує згенеровану, то застосовується формула пункту 9  розділу V Порядку продажу, обліку та розрахунків за вироблену електричну енергію з альтернативних джерел енергії об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0539-14#n12). Правда визнаю, що не розумію змісту Wі в цій формулі. Може хтось розшифрує?
9
По якому правилу розраховується плата за ел. енергія, якщо у мене встановлена сонячна електростанція та лічильник налаштовано на дві зони (день та ніч)? 
10
Нагадаю, що на даний час Обленерго вже не двоголовий змій (передача+постачання), а лише Оператор розподілу.Територія розподілу включає його мережі + мережі споживачів (виключно субєктів господарювання), з якими оператор розподілу уклав договір про спільне використання технологічних мереж (ДСВ). Споживачу, який хоче мати власний договір з постачальником необхідно отримати договір розподілу з точкою розподілу на межі своєї електроустановки.
Споживач на території мереж СТ отримає власну точку розподілу якщо:
- примусить Обленерго укласти ДСВ з СТ, бо в явному вигляді Оператор розподілу не зобов'язаний "заходити" на території мереж, створених як спільна власність споживачів (багатоквартирні будинки, торгові центри, гаражні кооперативи);
- примусить Ст набути статусу оператора Малої системи розподілу.
Дозволена потужність є істотною характеристикою точки розподілу, яка формує взаємні обовязки споживач/власник мереж в точці розподілу. В обох вищезазначених випадках ризики невідповідності виду електроустановки та дозволеної потужності  в точці розподілу споживача та в точці розподілу Основного споживача/оператора малої системи розподілу (за проектними розрахунками роботи локальної мережі з множиною споживачів певного виду) є в більшій мірі ризиками власника локальної мережі ніж Оператора  розподілу (Обленерго).
Сторінок: [1] 2 3 ... 10