Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Добрій день!
спасибо за информацию - будем двигаться в этом направлении.
И еще вопрос - если сейчас 1 или 2 домовладения подключились к этой сети. Какая ответственность?
2
Регулювання даного питання не належить до повноважень НКРЕКП.
Проектування в житлових будинках, в тому числі проектування приладів обліку води в комунальних квартирах повністю належить до компетенції Мінрегіонбуду.
3
Добрый день!
Проживаем в коммунальной квартире по адресу г.Херсон, ул. Алексанрдровская, д. 2Б, кв.19
В квартире имеем отдельный ввод воды, так же ввод воды имеется на кухне под раковину.
На кухне всего установлено 3 раковины, одна из которых наша.
Хотели установить 2 водомера в квартиру и в кухню, но нам отказали, со словами "А мы не знаем с какой вы конкретно раковины будете набирать воду".
Обращались в Херсонводоканал и вызывали инспектора для обследования квартиры для дальнейшей установки водомеров.
Инспектор пришел, обследовал жилую площадь и водяные коммуникации, после чего позвонил Наталье Васильевне, которая сказала "нет" и нам отказали в законном праве установки водомеров.
Отказ мотивировали следующей фразой в акте обследования "Установка приборов учета воды возможна только во всех точках водопотребления для полного учета воды" при этом ссылки на какой либо пункт правил либо Законов нет.
Фото акта и техпаспорта квартиры во вложении к теме.

Подскажите пожалуйста законный ли отказ в установке водомеров со стороны Херсонводоканала? Если отказ не законный как заставить поставщика услуг установить водомеры в случае если поставщик будет отказываться?

Заранее спасибо!
С уважением, Андрей!
4
Магазин класных товаров http://hitgoodsmsk.skidkka.ru
5
Харківобленерго / Re: Фізичні особи як субабоненти
« Остання відповідь від Влад Нечай 13 Липень 2018, 06:20:45 »
1. Встановити по первинних документах статус будівель (житлові будинки чи гуртожитки) та приміщень (квартири, кімнати).
2. Сформувати з мешканцями договірні відносини, що відповідають відносинам житлово-експлуатаційних організацій.
3. Розробити та погодити з оператором розподілу проект облаштування за адресою будинків додаткових площадок вимірювання для побутових потреб(безпосередньо побутові потреби та технічні цілі будинків). Додатково розглянути можливість розробки проекту реконструкції внутрішньо будинкових електричних мереж до рівня поквартирного обліку (погодити з оператором розподілу, як постачальником послуги комерційного обліку). Це для укладання в майбутньому мешканцями індивідуальних договорів з постачальником універсальної послуги.
4.Виконати проекти та внести зміни в договір про постачання  в частині застосування для нових площадок вимірювання тарифів, встановлених Постановою НКРЕКП № 220/ 2015р.( населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, крім гуртожитків; гуртожиткам (які підпадають під визначення „населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку”).
5.Після реалізації проектів поквартирного обліку мешканці зможуть укласти особисті договори. На договорах  ЖЕО залишиться лише небаланс електричної енергії між загальними лічильниками та індивідуальними.
6
Онлайн магазин класных товаров здеь http://skidkka.ru
7
Магазин дешевых товарод для дома http://sell24-ru.skidkka.ru
8
Київобленерго / Форма для отримання ТЕО
« Остання відповідь від Mary 12 Липень 2018, 15:23:55 »
Підкажіть, будь ласка, чи передбачено діючим на сьогоднішній день законодавством варіант форми звернення  до оператора систем розподілу для отримання безоплатно вихідних даних для розробки техніко-економічного обґрунтування схеми приєднання електроустановок зовнішнього електрозабезпечення з метою оцінки бізнесових та виробничих ризиків, та якщо передбачено, які документи треба додавати при цьому? Заздалегідь дякую за відповідь.
9
Интернет магазин класных товаров здеь http://traderus.skidkka.ru
10
Є Підстанція фізичної особи, від якої на основі договору про користування підключено її домоволодіння (здогадки).
Розробляється проект, яким в межах дозволеної потужності електроустановка "ТП+Будинок" розділяється на дві окремих електроустановки  з розподілом потужності на будинок та резерв потужності на ТП, з обладнанням їх окремими обліками. Проект погоджується з електропередавальною організацією.
Через договір про купівлю продаж підстанції здійснюється зміна власника частини первинної електроустановки. Після цього, керуючись положенням 6.18 ПКЕЕ перший власник та громадське обєднання одночасно звертаються з рядом заяв:
перший власник -про розірвання договору та укладання договору про користування, але лише по будинку;
громадське обєднання- про укладання договору про постачання при  зміні власника ключової частини попереднього договору- ТП.
В подальшому до мереж субєкта господарювання (можливо до мереж оператора малої системи розподілу, за Кодексом системи розподілу) приєднуються електроустановки   інших членів громадського обєднання.
Сторінок: [1] 2 3 ... 10