Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Якщо сільрада стверджує й була стороною  передачі вуличних газових мереж на баланс Київоблгазу, то у неї мають бути документи, або в архівах проектної організації.
2
Помогите разобраться , что сделать чтобы провести стандартное подключение нового частного дома в Киевской области в селе Гатне, поскольку Киевоблгаз настаивает на нестандартном и конечно это намного дороже и сложнее. Вокруг нашего дома с 3х сторон проходят газовые трубы глубиной 2 м и на расстоянии 2—3м от дома. В сельсовете подтверждают наличие официальных газовых магистралей , что переданы на баланс Киевоблгаз. Все соседи имеют по договорам газ и мы имеем копию проекта соседей на подключение. Однако тип подключения по мнению Киевоблгаз в нашем случае может быть только нестандартный, якобы потому что всех этих труб вокруг дома у них в проектах и на балансе нет. Каким образом возможно проверить правильность данного решения и что необходимо для этого сделать, подскажите пожалуйста.
3
А от мені цікаво, а якщо не розривати договір, а просто подати заявлені обсяги 0кВт в той же час собі підписати договір з іншим постачальником і у нього купувати.
Договір не розірвано, законом не заборонено декілька договорів, чи буде вважатися зміна постачальника і повідомлення АКО про зміну постачальника для споживача розірванням договору?
4
Законодавці в Законі виокремили поняття:
- фінансові зобов'язання (пункт 10 Статті 56), як інструмент покриття недоотриманих доходів та,
- санкція (Штраф) - підпункт 10 пункту 7 Статті 56, як фіксована величина, обумовлена договором .
7. Умови постачання електричної енергії, права та обов’язки електропостачальника і споживача визначаються договором постачання електричної енергії споживачу. У договорі постачання електричної енергії споживачу визначаються:
10) строк дії договору, умови припинення, пролонгації та розірвання договору, зокрема в односторонньому порядку споживачем у разі зміни електропостачальника, а також умови дострокового розірвання договору із зазначенням наявності чи відсутності санкції (штрафу) за дострокове розірвання договору;

Якщо підписано договір з санкцією за дострокове розірвання, то це не обмеження прав споживача, а попередньо узгоджена плата споживача за неузгоджену поведінку (традиційна ринкова норма).
5
Доброї ночі!
Чи можна отримати інформацію щодо підключення будинку по вул. Ракетна 24 в м.Києві (Голосіївський район) до електромереж?
На даний час будинок (Олімпійське містечко) живиться від генератора, який працює на паливі. Три секції в будинку заселені. Люди живуть вже третій рік. Чи отримував забудовник технічні умови? Які є проблеми з підключенням до електромереж? (бо на даний час забудовник через якіхось активістів намагається створити кооператив, через який профінансувати за гроші власників квартир підключення до цементного заводу (близько 1 млн грн.), тому що підключення до Київських мереж начебто неможливе.
Прошу надати максимальну інформацію, яка є в наявності, та вказати чи буде законним отримання електроенергії від цементного заводу по тарифам, як для промисловості та ще з націнкою?
6
Та же проблема возникла при подключении компании  , Кто может помочь разобраться в ситуации?
Разобрались что как сделать? У нас https://lbar.com.ua/ тоже не получается. Вечно проблемы рандомные и уже не знаем что делать. Может есть опытные люди которым можно заплатить за подключение?
7
Київобленерго / Re: Тривалість параметризації
« Остання відповідь від Volodimir 14 Травень 2019, 11:37:39 »
Параметризацію проведено 10.05.2019
Дякую.
8
дякую за відповідь. стосовно 1 і 2 пункту. батьки передають показники лічильника по смс в період з 1 по 4 число щомісяця. у відповідь їм присилають підтвердження, що дані отримано.
9
Пунктом 10, статті 56 Закону України «Про ринок електричної енергії» передбачено, що -  «Жодне положення договору постачання електричної енергії споживачу не має створювати обмежень права споживача на зміну електропостачальника. Крім того, договір не може містити положення, що накладають додаткові фінансові зобов’язання на споживача, який здійснює зазначене право. В іншому разі таке положення вважається недійсним з моменту укладення договору».

Згідно додатку 2 (Комерційна пропозиція) до Договору ТОВ "Львівенергозбут" передбачено нарахування штрафних санкцій за дострокове розірвання договору, що обмежує право Споживача на дострокову зміну електропостачальника. Також, додатком 2 до Договору встановлено, що термін дії договору до 31.12.2019, хоча сама комерційна пропозиція діє до 30.06.2019. Виникає певна колізія. Згідно закону Споживач має право, згідно ПРРЕЕ та Договору при достроковій зміні електропостачальника - штрафні санкції. Дайте будь-ласка розяснення, як враховуючи вимоги Закону достроково змінити електропостачальника. Дякую.
10
1.Зазначені Вами проблеми традиційно виникають, якщо споживач не повідомляє оператора розподілу у встановленому Кодексом порядку про показники лічильника на кінець кожного місяця. Облгаз у таких випадках використовує для визначення об'єму спожитого газу дані попереднього року, які можуть бути менші від поточних обсягів споживання (передає газзбуту), а після зняття чергового показника (який може бути більше від планового) в рахунку з'являється борг.
2.Щоб такого не було треба діяти по Кодексу газорозподільних мереж. Я зареєструвала для матері особистий кабінет на сайті оператора, на початок кожного місяця випитую у неї телефоном показник лічильника, вношу в особистому кабінеті, та відслідковую правильність нарахувань та зарахування прийняття платежів.
3.Для врегулювання треба написати листа з запитом щодо надсилання поштою тристороннього акта звіряння обсягів спожитого газу та розрахунків.
 Проаналізувати Акт, підписати, та повернути поштою облгазу.
Сторінок: [1] 2 3 ... 10