Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - shumi_san

Сторінок: [1] 2 3
1
Споживачу "вигідніше" часова потужність так як вона завжди менша ніж максимальна 30-хв /0,5.

2
Прошу надати розяснення правомірності обленерго у проведенні наступного порядку контролю електричної потужності:
На підприємстві встановлено АСОЕ і засоби обліку дозволяють фіксувати максимальну електричну потужність.
Обленерго при складанні акту з контролю електричної потужності розраховує найбільшу фактичну електричну потужність за формулою: Р=Wmax/t, t=0.5.
Тобто замість прирівнювання договірної величини потужності з максимальною, що фіксує АСОЕ або засіб обліку, обленерго застосовує вищевказану формулу чим на нашу думку порушує вимоги пункту 2.2 діючої Методики (Наказ Мінпаливенерго №241 від 03.06.2003).

 


3
Прошу НКРЕКП предупредить облгазы, а в последующим штрафовать за несвоевременное предоставления информации касательно стоимости природного газа.
с 01.10.2015 г. изменилась стоимость природного газа для пром. потребителей. На официальных сайтах облгазов по состоянию на утро 01.10.2015 есть информация о стоимости только с 01.07.2015 г.

4
Прошу Вас розтлумачити пункт 4.6. Типового договору на постачання природного газу за регульованим тарифом в частині порядку проведення розрахунків за природний газ, якщо Споживач хоче виконувати щодекадну оплату природного газу.

5
07.07.2014 юридична особа отримала повідомлення про припинення обмеження газопостачання у звязку з заборгованістю за природний газ та відсутністю ліміту споживання. Цього ж дня підприємство було відключено від газопостачання.
Прошу Вас надати розяснення щодо порушення облгазом постанови КМУ 1687 від 08.12.2006 р., в частині повідомлення про припинення газопостачання споживача не менш ніж за 3 доби на яке воно заплановано. 

6
Щодо листа 17.03.2014 № 1598/26/47-14 згідно якого НКРЕ звертається до постачальників електричної енергії за регульованим тарифом зменшити споживачам разове фінансове навантаження.
Від нашого підприємства було звернення до ПАТ Полтаваобленерго щодо зміни порядку оплати за електричну енергію. Пропонувалось змінити попередню оплату за електричну енергію на авансові або планові платежі. Як і очікувалось ПАТ Полтаваобленерго посилаючись на п 6.6. ПКЕЕ залишило порядок оплати без змін.
Хотілось би отримати розяснення від НКРЕ  що до так званих "рекомендацій" і як до них повинні ставитися постачальники електричної енергії?  На даному етапі постачальники електричної енергії "рекомендації" ігнорують.
 

7
Подробно всё написать и потребовать проверить правильность работы прибора учета.
Совсем по-честному, написать заяву на проведение гос.экспертизы, но она будет за счет заявителя. В случае подтверждения неработоспособности счетчика облэнерго вернет стоимость экспертизы.
В любом случае облэнерго предложит произвести перерасчет (как именно не знаю, но вариантов больше одного). Важно помнить про здравый смысл - это компенсация стоимости недоучтенной, но все же потребленной электроэнергии. Степень виновности значения не имеет, хотя всегда можно обратиться в НКРЕ и/или Держенергонагляд.

Напишите про результат, случай интересный.
В разі звернення буде застосовано 6.20, а це пшик, мізер по донарахуванню.

Смотрите что-бы Обленерго Вам по «Методикие визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією»  не насчитало. Обратите внимание на доккументы, которые подписываете!!! Если проверка инициирована стороной потребителя расчет согласно 6.20 ПКЕЕ!!! А то обычно о том кто обратился за проверкой сотрудники обленерго забывают. Обязательно сохраните письмо с входящим номером Обленерго. В акте про тех проверку Обленерго должно указать по какому пункту ПКЕЕ было нарушение!!!

8
Не согласен по поводу ухудшения условий для потребителя. Договор должен соответствовать ПКЕЕ.

9
У юридичної особи укладений договір про постачання електричної енергії з 2008 р.
За цей час вже неодноразово змінювались ПКЕЕ. Відповідні зміни у договір не вносились.
Яким чином привести договір у відповідність діючим ПКЕЕ:
1. Споживач звертається до Обленерго з відповідним проханням, а Обленерго повинно обовязково надати відповідні примірники додаткових угод/договорів. Якщо так, то в який термін?
2. Споживач повинен направити 2 примірники додаткової угоди/договору у відповідності до Господарського кодексу України;

10
Чи буде чинною відповідь фахівців НКРЕ на даному форумі, якщо до листа, адресованого до енергопостачальної організації додати посилання на даний форум.
***
На даному форумі була отримана відповідь стосовно укладання Технічної угоди до Договору на розподіл природного газу.
Облгаз ігнорує відповідь представників НКРЕ.
 

11
         Прошу Вас надати розяснення щодо частини пункту 4.6 типового договору на постачання природного газу за регульованим тарифом:
"У разі переплати за фактично спожитий газ сума переплати зараховується Постачальником в рахунок оплати поставленого газу в наступному розрахунковому періоді або повертається на поточний рахунок Споживача на його письмову вимогу".
         В який термін з дня отримання заяви Облгаз повинен повернути грошові кошти на рахунок Споживача.

12
Согласно информации "Департамента развития реального сектора экономики Министерства экономического развития и торговли Украины" (информация взята из ресурса UBR), средняя таможенная стоимость импортного природного газа, которая сложилась в процессе его таможенного оформления во время ввоза на территорию Украины составила в мае 2013 года составила  405,74 $, что в преводе по курсу НБУ- 3 241.8626 грн.
Вопрос в том, почему промышленный потебитель обязан платить гарантированному поставщику за природный газ 3509,00 грн.? Почему не пересматривается граничный уровень цены за природный газ?

13
Обратились (юр. лицо) в письменном виде в Хмельницкое УЕГГ ПАТ "Винницагаз" с просьбой распломбировать узел учета природного газа с целью проведения метрологической проверки.
В течении какого времени представители ПАТ Винницагаз должны предоставить ответ овозможности выполнения нашей просьбы.

14
хорошая статейка
http://www.uaenergy.com.ua/post/13492/comment/added/

17е апреля. лимитов нет. на 19е апреля все промпредприятия имеют предписание на 9:00 на отключение. Будет ли газовый колапс?  :o

Получали подобные письма от Винницагаз с посылкой на возможность возникновения неких форс-мажорных обстоятельств с падением давления в трубе, если не перейдем на поставку газа от Винницыгаз.

15
Пишите побыстрее на Обленерго в местное территориальное отделдение НКРЕ приложите соответствующие документы и получите ответ, что Вас должны откорректировать!

Сторінок: [1] 2 3