Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - PASHA

Сторінок: [1]
1
Доброго дня НКРЕ!
Якщо в одному житловому приміщенні встановлено два газових лічильника та яким чином повинно газорозподільче управління нараховувати плату за природний газ, якщо є пільга.
Чи можливо робити нарахування за природний газ, шляхом додавання показників лічильника з урахуванням пільги?
Згідно чинного законодавства, якщо за однією адресою зареєстровано два вузла обліку то визначення річних обсягів визначається шляхом додавання показників, але на кожен вузел обліку відкритий свій особовий рахунок. А нарахування по пільзі по двум особовим рахунком неможливо.
Прошу надати розяснення стосовно нарахування за газ по пільзі з урахуванням двох вузлів обліку в одному житловому приміщенні?
Дякую за розуміння! 

2
Доброго дня!
Чи потрібно оформлювати Державний Акт на право постійного користування земельною ділянкою під трубопроводо та їх споруди ( мається на увазі газорегуляторні пункти( ГРП), шафові регуляторні пункти (ШРП)?
Кому належить земля під ГРП та ШРП?
 Дайте будьласка роз'яснення по вищевказаному питанню?
Дякую за увагу

3
Доброго дня!!!
Які документи потрібні для перерахунку за природний газ за відсутності газового лічильника, у разі відсутності прописаних громадян у квартирі.
 Дякую за відповідь.

4
Доброго дня!
Чи дозволено в господарських приміщеннях (Літніх кухнях) встановлювати газові котли, конвектори та проточні водонагрівачі?
Дякую за увагу!

Сторінок: [1]