Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - inginer379

Сторінок: [1]
1
        Добрий день!
 Прошу дати  роз`яснення, чи має право Обленерго  проводити нарахування по актах про порушення правил роздрібного ринку електроенергії, починаючи з  січня 2019р., а саме:
-    яка методика використовується для визначення обсягу недоврахованих кВт*год (попередня методика розрахована для енергопостачальника, а Обленерго втратило ліцензію на постачання)?;
-   який тариф використовується для  нарахування по актах про порушення правил, яке його значення у січні 2019?;
-    чи правомірно брати плату за розподіл електроенергії, нарахованої по акту про порушення правил ?

2
Доброго дня !
З 01 січня 2019 року втрачають чинність тарифи, диференційовані за періодами часу (для непобутових споживачів).  Актуально було би запитати НКРЕКП, чи не буде це застосовано і для побутових споживачів в 2019р. , знаючи що новий ринок електроенергетики запрацює в повну силу з липня 2019р. Також велика кількість споживачів, завдяки порадам нашого Уряду, перейшла на електроопалення, щоб скоротити витрати газу та купила тарифні лічильники( вироблялись нові технічні умови, збільшувались потужності, переобладнувались  житлові будинки на новий вид опалення).
Хотілось би почути прогнози по вищевказаному питанню тепер, щоб спланувати на майбутній рік витрати, тому, що після липня 2019р. буде мало часу, щоб зреагувати на черговий удар.
1.   Чи залишиться для побутових споживачів розрахунок по диференційованих приладах обліку?
2.   Чи залишиться тариф на електроопалення із відповідною межею споживання?
3.   На скільки зростуть тарифи в % відношенні?
                                                                                                     Дякую за увагу

Сторінок: [1]