Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - patrik4ua

Сторінок: [1]
1
Відповідь Київобленерго розлога, бо Ви не зазначили істотних умов для Вашого випадку.
1.Чи приєднано вже Вашу електроустановку до мереж СТ?
2.Чи існував у Вас до 01.01.2019 договір про користування електричної енергії з ПрАТ Київобленерго, як постачальником за регульованим тарифом?
3.и зареєстровано (має намір зареєструватись) СТ Оператором малої системи розподілу?
Залежно від особливостей буде відповідь.
Якщо відповіді на питання 1-так; 2-так; 3-ні , то Ви субспоживач СТ й якогось обовязкового договору між Вами та СТ не треба .

Вопрос был в том, как собственику дома который находиться на територии СТ, перейти на прямые договорные отношения с Обленерго, после того как он вышел из членов кооператива.

2
В поточному році, для оформлення окремого особового рахунку (власнику земельної ділянки та садового будинку на території Садового Товариства) та врегулювання договірних відносин, які пов’язані з купівлею електричної енергії НЕ ЧЛЕНОМ Садового Товариства (надалі - фізична особа) необхідно було виконати наступні кроки:
   1.   Фізична особа надає в ПАТ «Київобленерго» заяву про укладення тристороннього договору про користування електричною енергією на території населеного пункту у зв’язку із виходом зі складу населеного пункту СТ
   2.   СТ офіційним листом повідомляє ПАТ «Київобленерго» про наступне:
     •   надання своєї згоди на укладення тристороннього договору про користування електричною енергією на території населеного                 
        пункту з фізичною особою,
     •   виділення дозволеної до використання потужності (вказавши її величину) для будинку, на якому встановлена генеруюча   
        електроустановка ,
     •   надання гарантії щодо врегулювання договірних взаємовідносин між СТ та ПАТ «Київобленерго» щодо внесення відповідних змін в Договір про постачання електричної енергії, шляхом його переукладення.

Разом з тим, відповідно до нового Закону України «Про ринок електричної енергії» (із змінами внесеними Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»:
«62) побутовий споживач – індивідуальний побутовий споживач (фізична особа, яка використовує електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, що не включають професійну та/або господарську діяльність), або колективний побутовий споживач (юридична особа, яка створена шляхом об’єднання фізичних осіб - побутових споживачів та розраховується за електричну енергію за загальним розрахунковим засобом обліку в обсягах електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність)»;
Статтею 4 нового Закону передбачено, що учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах. Для забезпечення функціонування ринку електричної енергії укладаються такі види договорів:
1) двосторонній договір купівлі-продажу електричної енергії (двосторонній договір);
…..
14) про постачання електричної енергії споживачу;
15) про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг;
16) про постачання електричної енергії постачальником "останньої надії";
……
19) інші договори, передбачені відповідно до нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.
Відповідно до п.1.2. та п.1.3. Порядку формування цін на універсальні послуги, завердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 №1177:
•   Універсальні послуги надаються постачальником універсальних послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам.
•   до побутових споживачів крім фізичних осіб, відносяться також Садові Товариства (юридична особа що об’єднує фізичних осіб, які використовують електричну енергію для забезпечення власних побутових потреб, та розраховуються з електропостачальником за загальним розрахунковим способом обліку), (надалі Побутовий Споживач)
Відповідно до п.8 ПРАВИЛ роздрібного ринку електричної енергії затверджених Постановою НКРЕКП 14.03.2018 № 312:
•   Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

На сьогодні між Садовим Товариством  (юридичною особою, яка створена шляхом об’єднання фізичних осіб - побутових споживачів та розраховується за електричну енергію за загальним розрахунковим засобом обліку в обсягах електричної енергії, спожитої для забезпечення власних побутових потреб фізичних осіб, що не включають професійну та/або господарську діяльність) та ПАТ «Київобленерго» діє договір який регулює відносини отримання/надання електричної енергії.

Зважаючи на викладене, прошу повідомити процедуру отримання універсальної послуги індивідуальним побутовим споживачем (власником садового будинку на території Садового Товариства який не є членом даного Садового Товариства), а саме вид договору який необхідно укласти (раніше можливо було укласти тристоронній договір про користування електричною енергією на території населеного пункту (Садового Товариства) з постачальником електричної енергії та населеним пунктом (Садовим Товариством)), з ким його необхідно укладати та який перелік документів необхідно надати.

Сторінок: [1]