Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - vskad@ukr.net

Сторінок: [1]
1
А за вузол обліку по стандартному приєднанні замовник, получається тепер платить додатково???
В вартість приєднання входить і вузол обліку. Якщо потрібний багатотарифний, то його потім поміняють за рахунок Замовника по окремій заяві.

2


Доброго дня, хотіб би дізнатись ,що з вашим запитом відносно процедури погодження, вимог до документації та обовязковості процедури в РЕМ. Мене найбільше цікавить тещо на підставі яких нормативно правових актів працівники РЕМ (ОСР) погоджують , а саме видають технічне рішенння по робочому проекту внутрішнього електрозабезпеченння (в разі нового приєднанння,зміни технічних параметрів,) мова не йде про перехід на тариф електроопаленння, адже ці працівники жоден немає сертифікату ГІП(за винятком працівників в Центральних офісів) Максимум, що вони можуть  погодити схему приєднанння від межі балансової належності в бік електроустановки та однолінійну схему в точці приєднанння (на межі балансової належності). ГІП несе повну відповідальність за правильність розробки та виконання, а не ОСР в частині проекту внутрішнього електропостачанння.
[/quote]
Якщо коротко:
Проект потрібно розробити на основі отриманих  ТУ та подати на погодження. Проект повинен бути погодженим якщо він відповідає вимогам ТУ (перевіряється дотримання вимог зазначених в технічних умовах), зауваження якщо вони будуть, повинні бути обгрунтованими та мати посилання на нормативні документи та стандарти.

4
"1. Проект обов'язково, інакше ви не отримаєте опцію до 3000 кВт-год по найнижчому тарифу у період з 1 травня по 30 вересня (включно)  - 0,9 грн/кВт, а більше- 1,68 грн/кВт
Без проекту нараховується плата 
за обсяг, спожитий до 100 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)    0,9 грн/кВт
за обсяг, спожитий понад 100 кВт∙год електроенергії на місяць     1,68 грн/кВт
http://www.nerc.gov.ua/?id=15013
2. за проект відповідає проектант, то його проблеми захищати ваш проект
3. тоді і погодять проект, захищений проектантом

Ви можете використати двох-зонний тариф:  к=0,5 з 23.00 до 07.00 https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0599-12
Для цього  цей же лічильник в Обленерго запрограмують на цей тариф

Пане модератор, зніміть обмеження "The last posting from your IP was less than 3600 seconds ago. Please try again later.",
бо я чекав майже 3 години (9000 сек), щоб дати цю відповідь"

Дякую за відповідь. Але прошу всетаки уточнити:
1. Опція до 3000 кВт для негазифікованих будинків та будинків з електроопаленням. В проекті немає електроопалення! Але без проекту чомусь неможливо користуватись послугою ні по якому тарифу. Обовяхковість проекту знову під питанням.
2. 3. Проблема не лише проектанта - користуватись оплаченою потужністю неможливо взагалі, але як проектант може погодити проект, коли він не може отримати розяснення щодо зауважень? навіть неможливо уточнити що не вірно: орфографія, точність після коми чи методика чи посилання на неправильні нормативи....

5
Подав офіційний запит в НКРЕКП щодо процедури погодження, вимог до документації та обовязковості процедури.

6
Прошу допомогти, електроопалення немає. Зовнішні мережі підведені, встановлений рядом з однофазним трьохфазний лічильник але опломбований. Без проекту внутрішніх мереж підключати до щита будинку відмовляються. Так і не зрозуміло чи дійсно проект внутрішніх мереж обовязково необхідний - потрібний?

Ситуація ще більш ускладнбється тим що проект розроблений та поданий на погодження, але він постійно відпрвляється на доопрацювання з зауваженнями про невірний розрахунок класу наслідків та тривалості будівництва.
Навіть якщо проект таки потрібний, то він повинен погоджуватись з РЕМ в частині відповідності ТУ, чи не так?
Отримати уточнення чому розрахунки невірні неможливо, так як можливості спілкуватись з автором зауважень неможливо - лише через єдине вікно подати новий варіант, а в зауваженні прсто написано: розрахунок виконано невірно.
Таким чином уже пів року подаються нові варіанти які повераються на доопрацювання, а користуватись потужністю яка оплачена неможливо. 
Чому би зразу не вказати що проект внутрішніх мереж може розроблятись лише компанією з вагончику який знаходиться рядом, а всі інші будуть повертатись на доопрацювання без вказування конкретних зауважень на свій розсуд.
Хотілось би отримати відповідь на рахунок необхідності погодження проекту внутрішніх мереж, та як можна змінити саму процедуру погодження, навіть при проходженні експертизи можна отримати зворотній звязок відносно зауважень, а РЕМ перебирає на себе функції експертизи і робить все щоб відправити споживача в єдине місце яке їх зможе влаштувати.

7
Доброго дня, потрібна допомога! Черговий раз отримую проект на доопрацювання з зауваженнями: "Розрахунок класу наслідків виконано не вірно", "Розрахунок тривалості будівництва виконано невірно". Може хтось прислати (можливо за виногороду) приклади цих розрахунків для приватного будинку? Дуже прошу допомоги.
Віктор.

Також прошу уточнити чи правомірні вимоги і зауваження для проекту внутрішніх мереж приватного будинку до 100м2? Проект необхідний для збільшення потужності в старому будинку з 1Ф 2кВт до 3Ф 17кВт.

8
Доброго дня, потрібна допомога! Черговий раз отримую проект на доопрацювання з зауваженнями: "Розрахунок класу наслідків виконано не вірно", "Розрахунок тривалості будівництва виконано невірно". Може хтось прислати (можливо за виногороду) приклади цих розрахунків для приватного будинку? Дуже прошу допомоги.
Віктор.

Сторінок: [1]