Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Serb_ret

Сторінок: [1]
1
Думаю ви помиляєтесь в термінах
Я не помиляюся, а лише цитую ЗУ та кодекс. Можливо, тлумачу визначення на свій лад.

Тож якщо я Вас правильно зрозумів
оператор систему розподілу (ОСР)- це підприємства, які мають на балансі лінії/ПС 110 кВ і нижче
щоб бути ОСР необхідно обовязково мати на балансі мережі 110 кВ та ПС 110/10 (хочаб одну лінію та одну ПС ну і звісна річ спільну межу із ОСП).
Чи всеж таки необхідно мати на балансі мережі 110 кВ АБО мережі  середньої напруги (35 кВ, 10 кВ, 6 кВ) якими між тим також виконується трансформація та розподіл.
Де, всеж таки, про це написано, більш детально. Можливо є якесь офіційне розяснення НКРЕКП.

Чи можуть різні ОСР мати спільні межі?
Наприклад Обл енерго перетворює з 110 до 10 кВ і розподіляє електричну енергію від ОСП своїми мережами до інших ОСР. А інші ОСР, в свою чергу, перетворюють в своїх мережах з 10 до 0,4 кВ і розподіляють кінцевому споживачу (як промисловому так і побутовому).
PS: Мається на увазі, звісна річ, не десяток споживачів в одному районі чи навіть будівлі, а мабуть близько 3-5 тис. побутових споживачів і близко 1 тис. непобутових (магазини, обєкти інженерного забезпечення, школи, садки та інші).
 

2
А підкажіть будь ласка, порядок підключення будівельних механізмів до субєкта (власника мереж), який не є ОСР.
Обл енерго вимагає підключення у рахунок зменшення дозволеної потужності. Це підключення є тимчасовим тільки на час будівництва. Планується будівництво підстанції 10/0,4 кВ. Будівельний майданчик не має відношення до нашого підприємства. Після завершення будівництва, як повертається потужність?

3
Добрий день.
Передмова.
Наше підприємство має на балансі електричні мережі (майже всі мережі 10 кВ міста - близько 120 км , майже всі підстанції 10/0,4 кВ - близько 60, Розподільчі підстанції 10 кВ - 5 шт. та значну частину мереж 0,4 кВ- близько 150 км.). Більше половини цих мереж не використовується нашим підприємством для забезпечення власних виробничих потреб взагалі та є транзитними і через них живляться інші споживачі - всі побутові споживачі міста та значна частина юридичних осіб, які зовсім не пов'язані із нашим підприємством (ну звісна річ окрім точки приєднання та договору про технічне забезпечення). Мережі нашого підприємства приєднані до Обленерго.

згідно розділу 1 ЗУ про ринок електричної енергії
п.82) - система розподілу електричної енергії - система ліній, допоміжного обладнання, обладнання для трансформації та перемикань, що використовується для розподілу електроенергії;
п.56) оператор системи розподілу - юридична особа, відповідальна за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності;

Отже наше підприємство фактично має на балансі систему розподілу та є оператором системи розподілу. Однак згідно
п.78) розподіл електричної енергії - транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії.
Так як обленерго не є оператором системи передачі то наше підприємство не виконує розподіл електричної енергії і мабуть не є оператором системи розподілу.

Прошу надати роз'яснення стосовно належності або неналежності нашого підприємства до визначення оператор системи розподілу з вичерпними відповідями.

В той же час у кодексі системи розподілу вводиться визначення ОМСР.
Однак у критеріях які визначають ОМСР споживачі мають  бути пов'язані загальним виробничим процесом, пов'язані з міркувань безпеки або знаходитися на обмеженій території комерційного закладу або у спільній співвласності. Наше підприємство не підпадає під жоден критерій ОМСР.

Отже прошу надати роз'яснення чи відповідає наше підприємство під визначення ОСР, ОМСР, або повинно діяти у рамках договору про спільне використання технологічних мереж.

Якщо потрібна більш детальна інформація запитуйте.

Сторінок: [1]