Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ELEKTRIC

Сторінок: [1]
1
Київобленерго / Re: Вартість параметризації
« : 08 Вересень 2018, 11:53:04 »
Все вирішилось на мою користь, параметризацію зробили безкоштовно. Всім дякую.

2
Доброго дня.
Вхідний номер 1031 від 24.04.2018
Договір номер 200882297
Прошу повідомити до кого звернутись у Києво-Святошинському районному підрозділі ПрАТ «Київобленерго»

3
Дякую!

4
Я так розумію, що представники обленерго не читають цей форум. Кто підкаже куди звертатись зі скаргою?

5
Київобленерго / Вартість параметризації
« : 28 Серпень 2018, 19:26:11 »
 Доброго дня. Сьогодні нарешті забрав договір про користування електричною енергією, для розуміння ситуації подав заяву та всі необхідні документи для переоформлення договору ще 24.04.2018 р. В Києво-Святошинському РП озвучили термін 1-1.5 місяця, по факту вийшло 3 місяці. Хоча згідно НПА діючих на той момент термін мав складати 10 днів. Без договору в мене не хотіли прийняти заяву на параметризацію лічильника.
 Після отримання договору, на моє прохання заповнити заяву на параметризацію лічильника мені повідомили, що послуга є платною і складає 363 гривні. Оператор не зміг надати інформацію згідно якого документу послуга стала платною, тільки повідомив, що вже тиждень як послуга платна.
 Хоча згідно інформації на офіційному сайті КОЕ первинна послуга параметризації є безкоштовною. Згідно закону "Про захист прав споживачів" споживач має право придбати товар або послугу за ціною вказаною на товарі, або офіційних джерелах.
 В мене виникло декілька питань:
згідно якого документу послуга стала платною?
хто понесе відповідальність за не сумлінне виконання службових обов'язків?
як мені подати заяву на безкоштовну  параметризацію, оскільки не з моєї вини були порушені терміни оформлення договору?.Сторінок: [1]