Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - kharkivenergy

Сторінок: [1]
1
Інформація про заплановані заходи по відключенню від електропостачання споживачів для проведення планових робіт, пов'язаних з ремонтом устаткування та/або підключенням електроустановок нових споживачів тощо оприлюднюється та автоматично  оновлюється на офіційному веб-сайті  АТ “Харківобленерго” за таким посиланням: Головна/Планові відключення  або https://www.oblenergo.kharkov.ua/tabledisconnectplan .

2
Шановний Ruslan Kharkiv!
   
     Заява про приєднання електроустановки певної потужності разом з необхідними документами, визначеними у п. 4.4.2 “Кодексу систем розподілу”, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 14.03.2018 № 310 (далі — Кодекс), може бути подана у будь-який спосіб, передбачений п. 4.4.1 Кодексу.
     Всі вичерпні пояснення стосовно Вашого звернення були надані раніше.
   

3
      Порядок приєднання електроустановок до електричних мереж на даний час визначений Законом України “Про ринок електричної енергії” (далі Закон) та “Кодексом систем розподілу”, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 14.03.2018 № 310 (далі Кодекс).   
   Згідно з п. 4.2 глави ІV Кодексу  Замовник звертається до оператора систем розподілу (ОСР) щодо наміру приєднатися до системи розподілу із заявою за типовою формою, наведеною в додатку 2 до цього Кодексу, та необхідними документами, визначеними у     підп. 4.4.2 глави ІV Кодексу.
Заява про приєднання разом із копіями доданих до неї документів подається Замовником особисто або надсилається поштовим рекомендованим відправленням, або може бути подана в електронному вигляді через офіційний веб-сайт ОСР у мережі Інтернет із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку або за допомогою інших електронних сервісів, запропонованих ОСР.   
На сайті АТ “Харківобленерго” введена сервісна послуга приєднання  http://www.oblenergo.kharkov.ua/  для можливості подання заяви про приєднання та копій доданих до неї документів через веб-сайт із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку.
Подати заяву можна таким чином:
користувач входить в екранну форму заяви та заповнює значення параметрів;
завантажує заяву на свій комп'ютер у форматі pdf;
вибирає дату для отримання сервісної послуги;
за допомогою електронного цифрового підпису виконує підписання електронних документів у форматі pdf . Засобами web-сервісу прикріплює підписані документи на сайт.
   У разі відсутності дозволеної потужності та договору з постачання (користування) електричної енергії необхідно при заповненні даних встановити символ “-”.
   Розміщені на сайті в особистому кабінеті документи будуть оброблені працівниками товариства.
   У разі виникнення питань при реєстрації можна звертатися за тел. (057) 740-11-69; (057) 740-15-84.
Процедура надання послуги з приєднання розпочинається після отримання ОСР всіх документів, вичерпний перелік яких передбачений пунктом 4.4.2 Кодексу.
     АТ “Харківобленерго” докладає максимальних зусиль для забезпечення умов зручного обслуговування споживачів та поліпшення якості обслуговування споживачів при подачі замовником заяви про приєднання через web-сайт оператора систем розподілу в мережі Інтернет. Але також нагадуємо, що заява про приєднання разом із копіями доданих до неї документів може бути надіслана  на поштову адресу товариства поштовим рекомендованим відправленням  або  подана замовником особисто чи через уповноваженого представника до інформаційно-консультативного відділу АТ “Харківобленерго” (м. Харків, вул. Плеханівська, буд. 149, тел. 740-11-69).
     У разі якщо Ви маєте повідомлення про неправомірні дії працівників товариства або про порушення Ваших прав тощо, про це Ви можете повідомити  за  телефоном довіри        АТ “Харківобленерго” 0 800 200 413 (режим роботи цілодобово). Ваше повідомлення буде оброблено та передано на розгляд керівництву товариства.

4
Шановний kostyacat!
На ваше питання стосовно заповнення «Заяви про приєднання електроустановки певної потужності» повідомляємо:
1. Величина максимального розрахункового (прогнозованого) навантаження встановлюється з урахуванням сумарної потужності струмоприймачів споживача, одночасності їх використання, потужності найбільш потужного струмоприймача тощо. Тому рекомендуємо звернутись до спеціаліста, який має відповідні права та кваліфікацію для виконання розрахунку, яку саме потужність вам необхідно замовити до приєднання. Невірно визначена її величина може привести як до зайвих витрат, так і до необхідності повторного звернення за отриманням послуги з приєднання.  Якщо  ж Ви вже остаточно визначились з величиною необхідної потужності та рівнем напруги, то в заяві про приєднання електроустановки певної потужності необхідно вказати сумарну величину з урахуванням раніше дозволеної. У Вашому випадку це «17 кВт у т.ч. дозволена 1,3 кВт (0,22 кВ)», як вже вказав mr. Nobody.
2. Відповідно до міждержавного стандарту ДСТУ  29322-2014 (IEC 60038:2009) «Напруги стандартні», який підписано з боку України, номінальна напруга трьохфазної чотирьохпровідної системи встановлена  на рівні 400 В, тому в графі заяви «Ступінь напруги в точці приєднання, кВ» необхідно у Вашому випадку вказати 0,4 кВ.
3. Відповідно до пункту 4.1.18. «Кодексу систем розподілу» (далі Кодекс) точка приєднання електроустановок замовника має бути розташована на межі земельної ділянки Замовника або, за згодою замовника, на території цієї земельної ділянки.  У разі Вашої незгоди (у графі «Відомості щодо встановлення межі балансової належності на території земельної ділянки Замовника» вказано  «Заперечую»), межа балансової належності буде встановлена на вихідних клемах вихідного комутаційного апарату у ввідному пристрої, який буде розташований виключно на межі Вашої земельної ділянки (на підставній опорі, трубостояку, капітальному паркані тощо). У разі згоди ввідний пристрій може бути встановлений на території ділянки, наприклад на фасаді будинку.
4. Згідно з Кодексом за ініціативою Замовника об'єкта забудови будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови після реалізації проекту зовнішнього електропостачання об'єкта забудови. У цьому випадку видаються одні технічні умови на приєднання об'єкта забудови та будівельних струмоприймачів. Приєднання прийнятого в експлуатацію об'єкта забудови здійснюється на загальних засадах.
У той же час пунктом 4.1.12. Кодексу визначено, що споживач має право без погодження з ОСР та укладення договору про приєднання в межах дозволеної йому до використання потужності підключити власні струмоприймачі або струмоприймачі організації, яка виконує роботи або надає послуги цьому суб'єкту господарювання за договором на його території.
  Оскільки у Вашому випадку збільшення потужності планується виконати для існуючого (введеного в експлуатацію) житлового будинку, а будівельні струмоприймачі, найвірогідніше, будуть приєднуватись до внутрішніх мереж, то у додатковій інформації в заяві необхідності немає.

5
Документи на приєднання електроустановки до мереж компанії можуть бути подані замовником через web-сайт компанії із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку.
Найближчим часом на сайті компанії буде розміщена інструкція щодо користування сервісною послугою.
У “Єдиномі вікні” розміщене інформаційне повідомлення щодо конт. телефону для запобігання корупції 067-690-15-25.

6
Компанією вживаються заходи щодо поліпшення якості обслуговування споживачів при подачі замовником заяви про приєднання через web-сайт електропередавальної організації в мережі Інтернет. Інструкція щодо користування сервісною послугою буде розміщена на сайті  АК “Харківобленерго” найближчим часом.

7
Згідно з підп. 4 п. 2 розділу І змін до “Правил приєднання електроустановок до електричних мереж”, затверджених постановою НКРЕКП від 30.03.2017 № 441, введена послуга на сайті компанії http://www.oblenergo.kharkov.ua/
Заява про приєднання електроустановки певної потужності додаток 1 до «Правил приєднання електроустановок» (далі - Правила), які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ) від 17.01.2013 № 32) та копії доданих до неї документів  відповідно до вимог  п. 1.3 Правил:
   - ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об`єкта замовника, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
   - копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об`єктом або, за відсутності об`єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
   - копія будівельного паспорта або містобудівних умов та обмежень з графічною частиною із зазначенням місця розташування, потужності та категорії надійності електропостачання за кожним об'єктом замовника (для об'єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);
- копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби), — можуть бути подані замовником через web-сайт компанії із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку. Для того, щоб поставити електронний цифровий підпис на документі, необхідно документ перевести в формат pdf .
Такий "підпис" можна отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів при фіскальній службі або в будь-якій іншій організації, уповноваженій видавати ключі електронного цифрового підпису фізичним і юридичним особам.
Подати заяву можливо наступним чином:
–   Користувач входить в екранну форму заяви та заповнює значення параметрів;
–   Завантажує заяву на свій комп'ютер у форматі pdf;
–   Вибирає дату для отримання сервісної послуги;
–   За допомогою електронно цифрового підпису виконує підписання електронних документів у форматі pdf . Засобами web-сервісу прикріплює підписані документи на сайт.
     У разі відсутності дозволеної потужності та договору з постачання (користування) електричної енергії необхідно при заповненні даних встановити символ “-”.
      Розміщені на сайті в особовому кабінеті документи будуть оброблені працівниками компанії.
    У разі виникнення питань при реєстрації Ви можете звернутися за                      тел. 740-11-69; 740-15-84.

Сторінок: [1]