Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - TTE

Сторінок: [1]
1
Хто може пояснити чому так і куди потрібно звертатися за роз'ясненнями або зі скаргами.
 В особистому кабінеті зявилося ось таке:
"
Норми споживання газу, що діяли у період 2014-2018 рр. скасовані Постановою КМУ від 28.03.2016 р. № 204 та рішенням Верховного суду від 27.11.2018 р. у справі № 826/2507/18.

У зв’язку з наведеним, ваш постачальник повідомляє, що вимушений відобразити на Вашому особовому рахунку вартість природного газу в сумі 3993.9 грн. невраховану в період дії норм скасованих Урядом та судом.

2
Згідно з частиною сьомою статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) технічні умови є чинними до завершення будівництва об'єкта незалежно від зміни замовника. Зміни до технічних умов можуть вноситися тільки за згодою замовника.

3
Не обовязково! Зверніться до юриста. Принцип незворотності дії в часі законів та інших правових актів.
Ваш лічильник відповідав, на момент введеня в експлуатацію, всім чинним вимогам. У випадку виходу з ладу і потреби заміни існуючого лічильника Вам можуть навязати заміну лічильника і установку прстроїв передачі даних.
п.с. Незалежно від кольору шкіри, патріархату, форми власності і т.д.

Сторінок: [1]