Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ПАТ Прикарпаттяобленерго

Сторінок: [1]
1
Порушене в зверненні питання щодо диф. тарифів на 2019 рік не відноситься до компетенції АТ "Прикарпаттяобленерго". Однак, надаємо відповідну інформацію з офіційного сайту ТОВ "Прикарпатенерготрейд":

➡ З 01 січня 2019 року втрачають чинність тарифи, диференційовані за періодами часу (застосування відповідних тарифних коефіцієнтів до зон доби), які визначалися згідно з постановою НКРЕ від 20 грудня 2001 року № 1241 «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» згідно з Постановою НКРЕКП від 23 серпня 2018 року № 894.
☝Однак, враховуючи, що окремі юридичні споживачі коригували технологічних процес з метою збільшення обсягів споживання електроенергії в нічний період, а також купували прилади обліку, які здатні облікувати обсяг споживання за зонами доби, ТОВ #Прикарпатенерготрейд готове розглядати можливість застосування цін на електроенергію, які враховують добовий графік споживання електричної енергії, що буде більш привабливим для нього.
➡ Для того, щоб підібрати взаємовигідні умови (комерційну пропозицію) продажу електроенергії із врахуванням індивідуального графіку добового споживання, юридичним споживачам необхідно:
☑ мати прилад обліку, який здатний погодинно облікувати споживання електроенергії і передавати ці дані оператору системи розподілу;
☑ направити на електронну пошту ТОВ «Прикарпатенерготрейд» info@pret.com.ua:
1) заяву з проханням підбору комерційної пропозиції електроенергії із врахуванням графіку споживання;
2) погодинні графіки добового споживання в типові місяці сезонів (зима, весна, літо, осінь).
 

2
Прикарпаттяобленерго / Re: ТП- 230 Гошів.
« : 21 Серпень 2018, 11:01:12 »
Шановний споживач!

Географічні координати ТП -230 біля с. Гошів наступні:

Широта: 49° 0'48.39"Пн
Довгота: 23°52'48.59"С

3
У взаємовідносинах із даним замовником щодо процедури приєднання до електричних мереж АТ "Прикарпаттяобленерго" керувалось виключно нормами чинного законодавства України.

4
Шановний дописувач. З метою перевірки даного твердження та надання інформації по суті, просимо надати відомості щодо замовника та адреси його об'єкту.

5
Шановний споживач!
У вашому випадку необхідно врахувати  чи відбудеться зміна схеми живлення електроустановки з однофазної на трьохфазну.
Якщо так, то Вам прийдеться платити за 17 кВт замовленої потужності.
Якщо ні, то Вам прийдеться платити за 12 кВт замовленої потужності.
Однак, в двох випадках Ви оплачуєте вартість стандартного приєднання електроустановок до електричних мереж IІ ступеня (від 16 кВт до 50 кВт включно).

Сторінок: [1]