Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Григорій2

Сторінок: [1] 2 3 ... 7
1
Я не НКРЕ, але:
4.1.23. Приєднання до електричних мереж ОСР будівельних струмоприймачів Замовника або підрядної організації, які планується використати для будівництва, виконується відповідно до вимог цього розділу. Точка приєднання будівельних струмоприймачів має бути розташована в діючих (вже існуючих) електричних мережах (об’єктах) ОСР та збігатись із точкою забезпечення потужності, замовленої до приєднання будівельних струмоприймачів.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0310874-18
(тобто як звичайний Заявник)
далі своїми словами:
Строк дії договору про надання послуги з розподілу електричної енергії для живлення будівельних струмоприймачів Замовника не може перевищувати визначений проектом забудови строк будівництва об’єкта (черги).
Підключення будівельних струмоприймачів Замовника здійснюється після укладання договору про приєднання об’єкта забудови з визначенням строків та черговості його будівництва.
Технічні умови та технічне завдання на проектування є чинними до завершення будівництва, реконструкції та/або технічного переоснащення електроустановок зовнішнього інженерного електрозабезпечення та мереж внутрішнього електрозабезпечення та об’єкта Замовника відповідно до умов договору про приєднання.
За ініціативою Замовника об’єкта забудови будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об’єкта забудови після реалізації проекту зовнішнього електропостачання об’єкта забудови. У цьому випадку видаються одні технічні умови на приєднання об’єкта забудови та будівельних струмоприймачів. Приєднання прийнятого в експлуатацію об’єкта забудови здійснюється на загальних засадах.


2

Затримали регулятора, через якого українці переплачували за електроенергію на 60%

Стало відомо, що ...
...ви поширюєте фейк зебілів.
Потім вони скажуть що пожартували

Схема ротердам+ не являється корупцією .. вона навпаки- позволила запобігти корупції, тому вбила систему по якій шахти вважали собівартість вугілля на основі якихось незрозумілих нікому норм і узгоджували цю вартість з міністерством після чого по цій не ринковою узгодженою ціною продавали вугілля і отримували дефакто субсидію між реальною ринковою ціною і тією яку вони намалювали..

        Внутрішня ціна на купі шахт вище за роттердам
        Тому формула - правильна, відсікає хатєлки вугле баронів

    Різні міжнародні організації та донори не раз заявляли про необхідність відходу від непрозорого ручного регулювання цін на енергоносії.
    На їхню думку, чиновницьке самоуправство створює передумови для корупції в енергетиці. Тому питання лібералізації ціноутворення на сьогодні - в низці структурних маяків для України, виконання яких необхідне для виділення чергових траншів міжнародної допомоги.
    Заступник голови МВФ Девід Ліптон заявив, що енергетична політика повинна залишатися відповідної програмним зобов'язанням України перед МВФ, і рішення деполітизувати цей процес через застосування автоматичних формул має вирішальне значення.
    Ріккетс Брайан, генеральний секретар Європейської асоціації кам'яного і бурого вугілля EURACOAL, зазначив, що формула «Роттердам +» - це антикорупційна формула.

3

Дело "Роттердам+": сообщено о подозрении экс-главе НКРЭКП и еще 5 лицам

......

Следственные действия продолжаются. Устанавливаются другие лица, причастные к совершению преступления.
Яке "преступления"??? Мова про підозру.
Як завше буде булька, мильна

4
...
В связи с тем что ДТЕК устанавливает в ЧС свой опломбированный автомат, возник вопрос, а чем регламентируется данный вопрос, кто обязан предоставить автомат для установки ?
...
ДТЕК щиток, автомат... (все крім лічильника)

5
.. в ЛК договорная 4.5кВт... 

Так а можно что либо сделать с выборочным ограничением на ПУ ?
4,5 кВт*5 (А /1 кВт 220 В)=22,5 А
найближча стандартна вставка захисту 25 А
Звичайно, якщо ви включите всю апаратуру в квартирі, то буде більше 25 А

6
...должно быть 5кВт.

...согласно договорной мощности.
тобто ви підписали договір?
то які претензії?
Хіба оскаржувати в місцевих ДЕН (ДержЕнергоНагляд), далі в обласне управління у справах захисту прав споживачів,
далі в суд

7
....
Подскажите пожалуйста, какие возможны варианты, с ограничением договорной мощности, которое внедрил ДТЕК на приборах учета, выборочно.
Пусть или всем включают, или всем выключают, ограничение на ПУ. Куда обращаться ?
Это же как минимум ущемление прав одних пользователей, по сравнению с другими, такими же.
а скільки виставили на приладах обліку?
мають виставити по таблиці 3.1 ДБН В.2.5-23:2010
http://kbu.org.ua/assets/app/documents/dbn2/92.1.%20%D0%94%D0%91%D0%9D%20%D0%92.2.5-23~2010.%20%D0%86%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%20%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%20%D1%96.pdf
стор.20
в залежності від виду житла/рівня електрифікації (стовбчик 1) і Значення показника, кВт/житло (стовбчик 2, -дивіться примітку 1)

8
Пошли другим путем, написали письмо от балансодержателя в ДТЕК, пока письмо ходит кругами внутри ДТЕК.
По факту 144*4,5кВт=648кВт плюс лифты и освещение, получается что договорная у дома в районе 650кВт.

Подскажите пожалуйста, какие возможны варианты с выборочным внедрением ДТЕК договорной мощности на ПУ ?
Ніякі 650 кВт, буде як я тут писав (допис/повідомлення №4):
http://forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=6539.15
наприклад в розрахунку 1,0 кВт питомого навантаження на квартиру (не путати з питомим розрахунковим навантаженням одного житла в Примітці 1)

При том что в 2013 году ДТЕК проводил реконструкцию ТП и вводных кабелей в дом.
Проект разрабатывало ТОВ "НПП ЗАПОРІЖЕНЕРГОПРОЕКТБУД". У них что ли спросить ?
при чому ДТЕК?
звичайно в ТОВ

9
Пошли другим путем, написали письмо от балансодержателя в ДТЕК, пока письмо ходит кругами внутри ДТЕК.
По факту 144*4,5кВт=648кВт плюс лифты и освещение, получается что договорная у дома в районе 650кВт.

Подскажите пожалуйста, какие возможны варианты с выборочным внедрением ДТЕК договорной мощности на ПУ ?
не туди пишете, при чому тут ДТЕК? будете 6 місяців переписуватись з нульовим результатом

10
...
Необходимо увеличение договорной мощности квартиры, для этого необходимо заполнить заявку, в которой необходимо указать договорную мощность многоквартирного дома.
1. Столкнулся с проблемой, не могу узнать договорную мощность многоквартирного дома.
ДТЕК - отправляет к балансодержателю. Балансодержатель, знает только договорную мощность на лифты и освещение.
И так по кругу, уже три недели.
Договорная мощность всех квартир, по 4.5кВт каждой.
Несколько лет назад от ТП до всех щитовых многоквартирных домов, подключенных к этой ТП провели модернизацию, проложили новый кабель, между ТП и щитовыми дома.
Новую договорную, с балансодержателем, после модернизации, никто не подписывал.
Сечение точно не подскажу, но раза в два-три сечение больше, чем при сдаче дома было.
1. Варіант: знайти забудовника, який користувався проектом на будинок чи проектну організацію (напр. по проекту 60 кВт)
2. Якщо нема проекту, треба щоб було ОСББ, яке звертатиметься як Замовник, замовити в проектній організації, попередньо взявши в них Опитувальний лист, де вони прикинуть скільки кВт необхідно (напр. 100 кВт).
3. На основі знайденого Проекту або Опитувального листа звернутись із Заявою на приєднання до ОблЕнерго. Тоді ж і проект новий замовити/зробити. Плата за приєднання 100-60= 40 кВт.

11
Цікавить такий нюанс, якщо я встановлюю лічильник з інтерфейсом передачі даних, який буде передавати показники в обленерго, це є системою ЛУЗОД?
Принципова відмінність ЛУЗОД від АСКОЕ полягає в тому, що клієнт, у якого встановлено ЛУЗОД має можливість дистанційно переглядати дані щодо споживання електричної енергії лише у Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі. Тоді як система АСКОЕ дає можливість дистанційно переглядати та контролювати дані щодо споживання електричної енергії та потужності, користуючись програмним забезпеченням, яке встановлюється під час монтажу та налаштування АСКОЕ.

https://dtek-kem.com.ua/ee-company/sistemi_luzodaskoe

12
....
Может кто-то подсказать, как все же правильно заполнять заявку от юр.лица(ОСББ), какую цифру правильно указывать в поле "Існуюча дозволена (приєднана) розрахункового
потужність відповідно до умов (прогнозованого) навантаження
" как подсказывает Сніжана 5кВт или как утверждают операторы ДТЕК, 144*4,5=648+2,5=650.5кВт и 653Квт в поле где 7кВт в примере указанном Сніжана ?
650,5/653 приняли, согласовали, выдали ТУ.
В графі
 "Існуюча дозволена (приєднана) потужність відповідно до умов Договору про постачання (користування) електричної енергії (електричною енергією) (вказати дату укладення та номер Договору"
пишете існуючу (наприклад 5 кВт)
в графі
"Величина максимального розрахункового (прогнозованого) навантаження з урахуванням існуючої дозволеної (приєднаної) потужності, кВт"
ставите потужність з врахування існуючої (наприклад 15 кВт - 5 є і 10 добавляєте)

13
Цитата: Тетяна ЧТП від Сьогодні в 10:30:45
    ...
    "протягом 2019 року" - який відрізок часу мався на увазі?
     ....
це ж просто:
 з 01.01.2019 по 31.12.2019


Цитата: Тетяна ЧТП від Сьогодні в 12:22:04
...чи можливе укладення договору купівлі-продажу за зеленим тарифом у разі розташування елементів генеруючих установок на земельній ділянці після 22.05.2019р...

то тут тільки (див допис вище) ...на дахах та/або фасадах будівель та інших капітальних споруд:
Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт, за умови їх розташування на дахах та/або фасадах будівель та інших капітальних споруд, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована з 01.01.2019 до 31.12.2029 діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт».

а на земельній ділянці (див допис вище) , то:
Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт не залежно від місця розміщення генеруючих установок, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована до 31.12.2018, діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 29.03.2019 № 447 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» із змінами внесеними постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447».

14
Цього вам досить?
http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?news=9210&lang=UA

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ КУПІВЛЮ ТАКОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА «ЗЕЛЕНИМ» ТАРИФОМ

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулось 27 червня 2019 року були прийняті постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт» та від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447». Враховуючи зазначене, розрахунки за електричну енергію вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, пропонуємо здійснювати згідно з «зеленими» тарифами встановленими зазначеними постановами, а саме:

     Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт не залежно від місця розміщення генеруючих установок, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована до 31.12.2018, діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 29.03.2019 № 447 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» із змінами внесеними постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447».

    Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт розміщених на земельних ділянках, або при комбінованому розміщенні (земельна ділянка, дахи та/або фасади будинків, будівель, споруд), заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована протягом 2019 року, діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 29.03.2019 № 447 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» із змінами, внесеними постановою НКРЕКП від 27.06.2019   № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447».

    Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт, за умови їх розташування на дахах та/або фасадах будівель та інших капітальних споруд, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована з 01.01.2019 до 31.12.2029 діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт».

     Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії вітру, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована до 31.12.2018 діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 29.03.2019 № 447 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» із змінами внесеними постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1243 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 447».

     Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії вітру, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована з 01.01.2019 до 31.12.2029 діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт».

     Для генеруючих установок приватних домогосподарств, що здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання та з енергії вітру на комбінованих вітро-сонячних генеруючих системах потужність яких не перевищує 50 кВт, заява-повідомлення про готовність до експлуатації яких зареєстрована з 01.01.2019 до 31.12.2029 діють «зелені» тарифи, встановлені постановою НКРЕКП від 27.06.2019 № 1242 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 50 кВт».
********************************************************************

Із-за проблем відповісти в нижній темі
(вискакує
Помилка!
The last posting from your IP was less than 3600 seconds ago. Please try again later.)

 доповнюю тут

...
"протягом 2019 року" - який відрізок часу мався на увазі?
 ....
це ж просто:
 з 01.01.2019 по 31.12.2019

15
КОДЕКС систем розподілу   https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0310874-18

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова НКРЕКП
14.03.2018  № 310
........
11.4.5. Якість електричної енергії характеризується фізичними параметрами поставленої споживачу електричної енергії та їх відповідністю встановленому стандарту.

11.4.6. Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (далі - ДСТУ EN 50160:2014).

11.4.7. Стандартна номінальна напруга Uп для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

для трифазних чотирипровідних мереж: Uп = 220 В між фазним та нульовим проводом;

для трифазних трипровідних мереж: Uп = 220 В між фазними проводами.

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

11.4.8. Частота напруги електропостачання для мереж низької напруги має бути в межах:

1) для систем, які синхронно приєднані до ОЕС України - 50 Гц ± 1 % протягом 99,5 % часу за рік та 50 Гц + 4 % ( 6 %) протягом 100 % часу;

2) для систем без синхронного приєднання до ОЕС України - 50 Гц ± 2 % протягом 99,5 % часу за рік та 50 Гц ± 15 % протягом 100 % часу.

11.4.9. Показник довготривалого флікера (мерехтіння), спричиненого коливанням напруги, для мереж низької напруги має бути меншим або рівним 1 для 95 % часу спостереження.

11.4.10. 95 % середньоквадратичних значень складника зворотної послідовності напруги електропостачання, усереднених на 10-хвилинному проміжку, для мереж низької напруги мають бути в межах від 0 % до 2 % від складника напруги прямої послідовності.

11.4.11. 95 % середньоквадратичних значень напруги кожної гармоніки, усереднених на 10-хвилинному проміжку, для мереж низької напруги мають бути меншими або рівними наступним значенням:

і т.д

**********************************************************
Протиріччя з (С)
**********************************************************
ХАРАКТЕРИСТИКИ НАПРУГИЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ЗАГАЛЬНОЇ ПРИЗНАЧЕНОСТІ
(EN 50160:2010, IDT)ДСТУ EN 50160:2014
http://www.elektroportal.com.ua/doks/%D0%94%D0%A1%D0%A2%D0%A3%20%D0%95N%2050160%202014%20%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8%20%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%B2%20%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B0%D1%85%20%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%20(%D0%95N%2050160%202010,%20IDT).pdf
стор.11
.....

Стандартна номінальна  напруга Un для  мереж низької напруги загальної призначеності  має значення Un = 230 В між фазним і нульовим проводом або між фазним проводами:— для трифазних чотирипровідних мереж:ІІп = 230 В між фазним та нульовим проводом;— для трифазних трипровідних мереж:Un = 230 В між фазними проводами.
Примітка. У мережах низької напруги величини заявленої та номінальної напруги однакові.
.........
Але (С)
стор.27

Цей стандарт визначає, за можливості, звичайно очікувані змінення характеристик напруги. В ін­ших випадках стандарт забезпечує найкращу можливу кількісну ознаку явищ, що можуть мати місце.
Внаслідок того,  що  існує  значна  різноманітність у  структурах  розподільчих  мереж у  різних районах,  що  виникає  від  різниці у щільності  розміщення  навантаги,  розподілу  місцеперебування населення, топографічних умов тощо,  багато користувачів будуть спостерігати значно  менші  від­хили характеристик напруги, ніж значення,  наведені в цьому стандарті.
Особлива властивість електричної енергії, що стосується її характеристик полягає в тому, що ко­ристувачі мають більший вплив на її якість, ніж її виробники або постачальники. У цих випадках корис­тувач — найважливіший партнер постачальника у діях щодо забезпечення якості електричної енергії.

Далі читаєм  ще один документ  (С)
http://www.nerc.gov.ua/?id=19529

Взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, у тому числі операторами системи розподілу (далі – ОСР), регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), та які набрали чинності 11 червня 2018 року.

Отже 220 В (С)

Примітка: помічене (С) мої коментарі


Сторінок: [1] 2 3 ... 7