Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - shumi_san

Сторінок: [1] 2
1
Прошу надати розяснення правомірності обленерго у проведенні наступного порядку контролю електричної потужності:
На підприємстві встановлено АСОЕ і засоби обліку дозволяють фіксувати максимальну електричну потужність.
Обленерго при складанні акту з контролю електричної потужності розраховує найбільшу фактичну електричну потужність за формулою: Р=Wmax/t, t=0.5.
Тобто замість прирівнювання договірної величини потужності з максимальною, що фіксує АСОЕ або засіб обліку, обленерго застосовує вищевказану формулу чим на нашу думку порушує вимоги пункту 2.2 діючої Методики (Наказ Мінпаливенерго №241 від 03.06.2003).

 


2
Прошу НКРЕКП предупредить облгазы, а в последующим штрафовать за несвоевременное предоставления информации касательно стоимости природного газа.
с 01.10.2015 г. изменилась стоимость природного газа для пром. потребителей. На официальных сайтах облгазов по состоянию на утро 01.10.2015 есть информация о стоимости только с 01.07.2015 г.

3
Прошу Вас розтлумачити пункт 4.6. Типового договору на постачання природного газу за регульованим тарифом в частині порядку проведення розрахунків за природний газ, якщо Споживач хоче виконувати щодекадну оплату природного газу.

4
07.07.2014 юридична особа отримала повідомлення про припинення обмеження газопостачання у звязку з заборгованістю за природний газ та відсутністю ліміту споживання. Цього ж дня підприємство було відключено від газопостачання.
Прошу Вас надати розяснення щодо порушення облгазом постанови КМУ 1687 від 08.12.2006 р., в частині повідомлення про припинення газопостачання споживача не менш ніж за 3 доби на яке воно заплановано. 

5
Щодо листа 17.03.2014 № 1598/26/47-14 згідно якого НКРЕ звертається до постачальників електричної енергії за регульованим тарифом зменшити споживачам разове фінансове навантаження.
Від нашого підприємства було звернення до ПАТ Полтаваобленерго щодо зміни порядку оплати за електричну енергію. Пропонувалось змінити попередню оплату за електричну енергію на авансові або планові платежі. Як і очікувалось ПАТ Полтаваобленерго посилаючись на п 6.6. ПКЕЕ залишило порядок оплати без змін.
Хотілось би отримати розяснення від НКРЕ  що до так званих "рекомендацій" і як до них повинні ставитися постачальники електричної енергії?  На даному етапі постачальники електричної енергії "рекомендації" ігнорують.
 

6
У юридичної особи укладений договір про постачання електричної енергії з 2008 р.
За цей час вже неодноразово змінювались ПКЕЕ. Відповідні зміни у договір не вносились.
Яким чином привести договір у відповідність діючим ПКЕЕ:
1. Споживач звертається до Обленерго з відповідним проханням, а Обленерго повинно обовязково надати відповідні примірники додаткових угод/договорів. Якщо так, то в який термін?
2. Споживач повинен направити 2 примірники додаткової угоди/договору у відповідності до Господарського кодексу України;

7
Чи буде чинною відповідь фахівців НКРЕ на даному форумі, якщо до листа, адресованого до енергопостачальної організації додати посилання на даний форум.
***
На даному форумі була отримана відповідь стосовно укладання Технічної угоди до Договору на розподіл природного газу.
Облгаз ігнорує відповідь представників НКРЕ.
 

8
         Прошу Вас надати розяснення щодо частини пункту 4.6 типового договору на постачання природного газу за регульованим тарифом:
"У разі переплати за фактично спожитий газ сума переплати зараховується Постачальником в рахунок оплати поставленого газу в наступному розрахунковому періоді або повертається на поточний рахунок Споживача на його письмову вимогу".
         В який термін з дня отримання заяви Облгаз повинен повернути грошові кошти на рахунок Споживача.

9
Согласно информации "Департамента развития реального сектора экономики Министерства экономического развития и торговли Украины" (информация взята из ресурса UBR), средняя таможенная стоимость импортного природного газа, которая сложилась в процессе его таможенного оформления во время ввоза на территорию Украины составила в мае 2013 года составила  405,74 $, что в преводе по курсу НБУ- 3 241.8626 грн.
Вопрос в том, почему промышленный потебитель обязан платить гарантированному поставщику за природный газ 3509,00 грн.? Почему не пересматривается граничный уровень цены за природный газ?

10
Обратились (юр. лицо) в письменном виде в Хмельницкое УЕГГ ПАТ "Винницагаз" с просьбой распломбировать узел учета природного газа с целью проведения метрологической проверки.
В течении какого времени представители ПАТ Винницагаз должны предоставить ответ овозможности выполнения нашей просьбы.

11
Згідно пункту 3.3. Типового Договору на розподіл природного газу: "Порядок    обліку,    порядок   обмеження   (припинення)
транспортування    газу,    а    також    доступу    представників
Газорозподільного    підприємства   до   газового   обладнання   і
комерційних вузлів обліку газу, може регулюватись Технічною угодою
між   Газорозподільним   підприємством,   Постачальником  газу  та
Споживачем".
Згідно пункту 3.3. правил користування природним газом: "3.3. Для визначення обсягу споживання/розподілу/транспортування природного газу приймаються дані комерційного вузла обліку газу газорозподільного/ газотранспортного підприємства.
У разі відсутності вузла обліку газу в газорозподільного/газотранспортного підприємства приймаються дані комерційного вузла обліку газу споживача.
Взаємовідносини між газотранспортним підприємством та споживачем (субспоживачем), які виникають при здійсненні приймання-передачі природного газу на газорозподільних станціях (далі - ГРС), регулюються технічною угодою про умови приймання-передачі кількості газу на ГРС (далі - Технічна угода)".
Прошу надати розяснення, чи потрібно підписувати обовязково споживачу природного газу (юридична особа) Технічну угоду, яку надають облгази.
В практиці ще не бачив ні однієї технічної угоди яка б не суперечила діючим правилам та нормативним документам.

12
Прошу Вас надати розяснання в межах Вашої компетенції правомірність Обленерго вимагати сплату планового платежу за перетікання реактивної електричної енергії, шляхом надання на підпис відповідної додаткової угоди. 

13
Прошу у межах Вашої компетенції надати розяснення пункту Договору на постачання природного газу за регульованим тарифом: "Оплата вартості послуг з постачання газу здійснюється авансовимита/або плановими платежами із розрахунку договірного обсягу постачання газу протягом періоду оплати відповідно до додатка 2 до Договору (Договірні обсяги). Споживач самостійно розраховує суму платежу, виходячи з ціни газу на наступний розрахунковий період та відповідної величини договірного обсягу, заявленого на наступний розразхунковий період."
Облгаз вимагає 100% авансовий платіж. Споживач наполягає на оплаті протягом місяця поставки.

14
Надайте, будь-ласка, пояснення в межах своєї компетенції чому у одного облгаза, наприклад ВАТ "Черкасигаз граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів без урахування податку на додану вартість, цільової надбавки та тарифів на транспортування складає 3509,00 грн., а у ПАТ "Житомиргаз" 3484,00

15
Згідно п. 6.6 чинних ПКЕЕ: "Оплата електричної енергії, яка відпускається споживачу, здійснюється споживачем, як правило, у формі попередньої оплати у розмірі вартості заявленого обсягу споживання електричної енергії на відповідний розрахунковий або плановий період.
Споживачі за взаємною згодою сторін (постачальника електричної енергії та споживача) можуть здійснювати оплату вартості обсягу електричної енергії плановими платежами з наступним перерахунком або оплатою, що провадиться за фактично відпущену електричну енергію.
Початок та тривалість розрахункового та/або планового періоду для розрахунку плати за спожиту електричну енергію, форма та порядок оплати, терміни здійснення планових платежів та остаточного розрахунку зазначаються у договорі між постачальником електричної енергії та споживачем".
Яким чином, можливо переконати Постачальника  електричної енергії (природня монополія) прийняти умови Споживача, щодо зміни форми оплати за електричну енергію?
Наприклад, на підставі укладеного договору про постачання електричної енергії була 100% передоплата за 10 днів до початку розрахункового періоду. Споживач пропонує 50% на протязі 10 днів поточного розрахункового періода. Остаточний розрахунок 50% на протязі 10 днів після закінчення розрахункового періоду.     

Сторінок: [1] 2