Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Руслан

Сторінок: [1]
1
Маю дві сусідні ділянки з різними кадастровими номерами та на окремих витягах. До однієї підведено 17 кВт. На другій немає приєднання. Питання:
1) чи можу я згідно з кодексом систем розподілу передати 5 кВт з однієї ділянки на іншу ( прошу дати відповідь в форматі так або ні)

2) Якщо так, то вкажіть, будь ласка, які потрібно документи предоставити до єдиного вікна і скільки це коштує.

2
Хочу подати до суду через затягування строків стандартного приєднання (сплатив в травні 2018). Останью крапкою стало те, що договір на користування електроенергією заключив 12.12.2018. Щоб мені розпочати користуватися електроенергією Київенерго повинно опломбувати лічильник. На проведення данної процедури мене записали на 28.12.2018, але в назначену дату ніхто з працівників Прат Київобленерго Обухівский РП не зявився, мені ніхто не телефонував. Після мого дзвінка до колл центру виконання даних робіт було перенесено на 3.01.2019, але в назначенний день таж історія, що і 28.12.2018.. На наступний день в 9 годин ранку я знову телефоную до колл центру і оператор, звязавшись з Обухівським РП, каже, що мені на протязі дня передзвонить майстер та узгодить час. Но до 15:45 зі мною ніхто не звязувався. Знову дзвоню до колл центру, оператор звязується з Обухівським РП і отримую запевнення, що на протязі 30 хвилин мені передзвонять, але ..... Чесно кажучи поведінка працівників Прат Київобленерго схожа на дитячий садочок чи на вимагання грошей за підключення.

Питання до форумчан: Хтось вже подавав до суду на Прат Київобленерго через надотримування термінів виконання стандартного приєднання? Можете мені, будь ласка, відправити позивну заяву.

Питання до Прат Київобленерго: КОЛИ ОПЛОМБУЮТЬ МІЙ ЛІЧИЛЬНИК???? ( ДІЛОВИЙ ПАРТНЕР 10981570)

3
В листопаді 2018 року подав заяву на нове приєднання (стандарте) по жилій вулиці м.Обухів. Від межи ділянки до лінії єлектропередач від якої підключені будинки по вулиці менше 6 метрів. Отримав відмову з формолюванням, що на генеруючий підстанції немає потужності. Чи правомірні дії Київобленерго Обухівский РП?

Сторінок: [1]