Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Парипса Роман Михайлович

Сторінок: [1]
1
Можна отримати інформацію про підключення мешканців наших будинків до мережі електропостачання та підписання договору про надання послуг з Обухівським РЕМ. 
На даний момент склалася ситуація,  що мешканці мікрорайону не мають змоги заключити індивідуальні договори.  У нас встановлено лічильники  НІК 2102-02 М2В, які стояли на момент купівлі квартири від забудовника, у 2016 році.   тепер як виявилося вони не відповідають технічним умовав,  які були надані забудовнику ТОВ "Обуховжитлоинвест" у 2018 році.  У нових технічних умовах вказано,  що необхідно встановити лічильники  NP-07 1F.1SM-U.
Забудовник,  вказує на те що ми повинні їх закупити за власний рахунок,  так як він оплачував всі наші рахунки за весь період,  до надання нових технічних умов. Частина мешканців готова за свій рахунок закупити та замінити лічильники,  але Обуховский РЕМ вимагає 100% заміни у будинку для початку проведення тех.  повірки та надання дозволу на початок оформлення договорів із мешканцями. Загальна кількість квартир 270 на 4 будинки.  Більшість мешканців готові до заміни за свій рахунок ,  але 100% не зможуть замінити, так як  частина квартир стоїть незаселеними.
Тому прошу надати відповідь чи можна знайти вихід із даної ситуації,  як нам діяти,  оскільки забудовник відмовляється оплачувати майбуні рахунки,  що з 6.11.18 будуть приходити на нашу обслуговуючу компанію ТОВ " Ключ Сервіс",  оскільки вони заключили договір на  електропостачання. Забудовник  залякує нас тим,  що в разі несплати цих рахунків ми будемо без електропостачання. У наших будинках індивідуальне опалення,  встановлено енергозалежні газові котли,  проживає велика кількість сімей з малими дітьми чи закона така погроза,  чи можливий такий варіант розвитку подій?
Оскільки єдим стримуючим фактором для людей є те, що 100% заміна лічильників не можлива,  ми просили Обухівський РЕМ прибрати таку умову,  але нам відмовили.

Порядок дій ми бачимо такий:
-закупівля лічильника за власний рахунок
- встановлення нового лічильника
-заявка на підключення у РЕМ
-технічна повірка лічильника
-підписання  договору з Обухівським РЕМ

Можливо щось не так,  прошу уточнення. 
Також оскільки новий лічильник є багатотарифним,  ми відразу хочемо параметризувати його під двухзоний тариф,  але нам було повідомлено,  що спочатку ми повинні підписати договір на однозоний тариф,  а потім оплатити параметризацію під двухзоний,  хочу уточнення ци дійсно це так.

Дякую за відповідь.

Париса Роман Михайлович
тел.  0968557867

Сторінок: [1]