Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - romashhka

Сторінок: [1]
1
Мають право обленерго  для заключення договору розподілу з енергопостачальником, требувати статут або витяг зі статуту, якщо зміни не вносились о статуту  надати баланс на кінець попереднього кварталу для визначення наявності повноважень на підписання правочину? Коли п.2.1.16 Правил роздрібного ринку електричної енергії, такі документи не передбачені

2
Відповідно Правилам роздрібного ринку електрично енергії п.1.2 та Кодексу системи розподілу п.11 - ОСР не мають право відмовити енергопостачальной компанії в договорі на розподіл. Но реалії говорять протилежне, що ОСР не беруть телефони, не усі виставляють зразок договорів... Що робити у такій ситуації енергопостачальнику?

3
Скажіть, як розрахувати комерційну пропозицію, якщо споживач надає тільки загальний обсяг споживання. Як розрахувати щоденне, почасове споживання за нерегульованим тарифом?

4
Добрий вечір, наша енергетична компанія, має ліцензію на постачання електричної енергії. Де взяти дані (коефіціенти нормативних витрат, акцизний податок, погодинну вартість тощо) для розрахунку комерційної пропозиції? Який алгоритм дій для того, щоб начати постачати електричну енергію? Дякуємо, за відповідь

Сторінок: [1]