Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - romashhka

Сторінок: [1]
1
Мають право обленерго  для заключення договору розподілу з енергопостачальником, требувати статут або витяг зі статуту, якщо зміни не вносились о статуту  надати баланс на кінець попереднього кварталу для визначення наявності повноважень на підписання правочину? Коли п.2.1.16 Правил роздрібного ринку електричної енергії, такі документи не передбачені

2
Сайт відкривається и реєстр висвічується

3
Було зроблено письмове звернення з заявою-приэднанням, копією завіреної ліцензії та установчих документів, а також довіренність на директора, згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії. Обленерго відмовляється укладати договір. Вже 2 письмового звернення, але жодної відповіді. Що робити у такій ситуації?

4
Відповідно Правилам роздрібного ринку електрично енергії п.1.2 та Кодексу системи розподілу п.11 - ОСР не мають право відмовити енергопостачальной компанії в договорі на розподіл. Но реалії говорять протилежне, що ОСР не беруть телефони, не усі виставляють зразок договорів... Що робити у такій ситуації енергопостачальнику?

5
Скажіть, будь ласка, що підрозумівається під двостороннім договором? Дякую, за відповідь

6
Скажіть, як розрахувати комерційну пропозицію, якщо споживач надає тільки загальний обсяг споживання. Як розрахувати щоденне, почасове споживання за нерегульованим тарифом?

Сторінок: [1]