Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - romashhka

Сторінок: [1]
1
Мають право обленерго  для заключення договору розподілу з енергопостачальником, требувати статут або витяг зі статуту, якщо зміни не вносились о статуту  надати баланс на кінець попереднього кварталу для визначення наявності повноважень на підписання правочину? Коли п.2.1.16 Правил роздрібного ринку електричної енергії, такі документи не передбачені

2
Сайт відкривається и реєстр висвічується

3
Було зроблено письмове звернення з заявою-приэднанням, копією завіреної ліцензії та установчих документів, а також довіренність на директора, згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії. Обленерго відмовляється укладати договір. Вже 2 письмового звернення, але жодної відповіді. Що робити у такій ситуації?

4
Відповідно Правилам роздрібного ринку електрично енергії п.1.2 та Кодексу системи розподілу п.11 - ОСР не мають право відмовити енергопостачальной компанії в договорі на розподіл. Но реалії говорять протилежне, що ОСР не беруть телефони, не усі виставляють зразок договорів... Що робити у такій ситуації енергопостачальнику?

5
Скажіть, будь ласка, що підрозумівається під двостороннім договором? Дякую, за відповідь

6
Скажіть, як розрахувати комерційну пропозицію, якщо споживач надає тільки загальний обсяг споживання. Як розрахувати щоденне, почасове споживання за нерегульованим тарифом?

7
Ліцензія на постачання електричної енергії існує, необхідно знайти споживача, для цього необхідно розрахувати  комерційну пропозицію. При розрахувані нерегульованого тарифу, де можна взяти дані щодо оптової ринкової ціни та акцизного податку? Дякуємо, за відповідь  ::)

8
Добрий вечір, наша енергетична компанія, має ліцензію на постачання електричної енергії. Де взяти дані (коефіціенти нормативних витрат, акцизний податок, погодинну вартість тощо) для розрахунку комерційної пропозиції? Який алгоритм дій для того, щоб начати постачати електричну енергію? Дякуємо, за відповідь

Сторінок: [1]