Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - chloe

Сторінок: [1]
1
у нас мощность трансформатора 46 квт/ч, мы не сможем стать МСР? и скорее всего, будет так,как вы написали

2
Дякую за розгорнуту відповідь, але я мало що зрозуміла. Ваша інтуїція з приводу рабства в суті питанні порадувала. А як далі?Реєструватися не реєструватися? Прошу, поясніть на пальцях як дитині.
У нас суцільні пенсіонери, вони взагалі погано розуміють, що робити

3
Есть садовое товарищество с организационной формой "обслуживающий кооператив". Товарищество за пределами населённого пункта. Имеет свой трансформатор.
Согласно Кодекса :
9.2. Критерії та класифікація МСР (мала система розподiлу)
9.2.1. Електричні мережі можуть бути визначені як МСР, якщо це:
система розподілу, яка створена на правах спільної власності на обмеженій території земельної ділянки та використовується співвласниками для задоволення потреб (садові товариства, гаражні кооперативи, котеджні містечка тощо), визначених відповідним статутом організацій та/або об’єднань громадян;

9.3.5. Власники електричних мереж, які набули статусу МСР (юридичні особи, створені власниками/співвласниками), або юридичні особи, що виконують ці функції на договірних засадах, стають ОМСР.
ОМСР - оператор малої системи розподілу

9.4.3. Функції ОМСР щодо Користувачів такої МСР визначені цим Кодексом з урахуванням таких особливостей:
ОМСР має право виконувати функції постачальника електричної енергії своїм Користувачам (не обмежуючи право інших постачальників) за умови отримання відповідної ліцензії;

Правильно ли понято, что Садовое товарищество, имея свой трансформатор, должно получить статус МСР и для выполнения своих функций получить лицензию? а в случае, если документы на лицензию поданы не будут?

Сторінок: [1]