Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - sergeodez29

Сторінок: [1]
1
Доброго дня, підскажіть, як можливо записатися на прийом до технічного директора ПРаТ Київобленерго Гетманова В.А.
За номером телефону 494-43-26 або 31-50 дозвонитися не можу. Які ще є варіанти?

2
На форумі вже піднімалась данна тема (автор Наталія). Також була відповідь ПАТ Київобленерго, у відповіді був текст: При передачі у власність електромереж від яких заживлені споживачі, обов’язково укладається договір про наміри щодо розподілу потужності за встановленою формою між ПАТ «Київобленерго», та групою замовників у якому зазначаються дозволені потужності.
Я письмово звертався в ПАТ Київобленерго з заявою про укладання договору про наміри щодо розподілу потужності трансформаторної підстанції. На звернення отримав відповідь: Приєднання електроустановок замовників буде проводитись після передачі підстанції у власність ПАТ Київобленерго, по процедурі "Стандартне приєднання" і без укладання договору про розподіл потужності.
Виникає питання,  що після передачі ТП у власність ПАТ Київобленерго кожен хто заплатив власні кошти на спорудження данної ТП повинен буде сплатити ще кошти за приєднану потужність?  Я правильно зрозумів? Напишіть хто зтикався зі схожим питанням.

3
Потрібна допомога, не можу знайти лист НКРЕКП №12265/17.1.3/7-17 від 24.11.2017. На цей лист посилається Київобенерго у відповіді на мою заяву стосовно укладання договору про наміри щодо розподілу потужності.

Сторінок: [1]