Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Олена2018

Сторінок: [1]
2
З набранням чинності наступних нормативних актів:
-Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  №312,
-КОДЕКС комерційного обліку електричної енергії, затверджений Постановою НКРЕКП
від 14.03.2018 № 311,
-КОДЕКС систем розподілу, затверджений Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 310.

1. на підставі якого нормативно-правового акту регулюється розрахунок втрат електроенергії в трансформаторі споживачу (юридичній особі)?

2. наказ  Міненерговугілля України від 21 червня 2013 року N 399 «Про Методичні рекомендації визначення технологічних витрат електричної енергії в трансформаторах і лініях електропередавання» вже не застосовується?

Заздалегідь дякую за відповідь!

4
Згідно п. 6.25 ПКЕЕ, у разі встановлення розрахункових засобів обліку не на межі розподілу балансової належності електромереж значення обсягу електричної енергії, визначеного за показами такого засобу обліку, приводиться до відповідної межі балансової належності електромереж, а саме, ВТРАТИ електричної енергії на ділянці мережі від точки обліку до точки вимірювання відносяться на рахунок організації, на балансі якої перебуває зазначена ділянка мережі.
   Порядок визначення (розрахунковим шляхом) технологічних втрат електричної енергії в мережах на ділянці від місця встановлення розрахункових засобів обліку до межі балансової належності зазначається в договорі.
   Яким нормативно-правовим актом регулюється розрахунок втрат електроенергії в трансформаторі споживачу (юридичній особі)?

Сторінок: [1]