Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ПрАТ Львівобленерго

Сторінок: [1] 2
1
Львівобленерго / Re: Терміни підєднання
« : 15 Серпень 2019, 10:34:55 »
Шановний користувач форуму, у відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне:
Між ПрАТ «Львівобленерго» та Вами укладено Договір про приєднання житлового будинку №212-0360 від 05.06.2019р. Відповідно до п.3.1.1. Договору термін надання послуги складає 60 днів з моменту оплати.
Подання напруги в точку приєднання буде здійснено 16.08.2019 року. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

2
        Шановний користувач форуму, у відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне:
       Взаємовідносини оператора систем розподілу, Користувачів систем розподілу та замовників послуг з приєднання щодо оперативного та технологічного управління системою розподілу, її розвитку та експлуатації, забезпечення доступу та приєднання електроустановок регулює Кодекс систем розподілу, затверджений 14.03.2018р. постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №310.
Розділ ІV Кодексу систем розподілу регулює відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок Замовників до електричних мереж.
        Згідно п.4.4.2 розділу  ІV Кодексу систем розподілу до заяви про приєднання додаються:
- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об’єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
- ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів), земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
- копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання.
         Замовник – фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті – серій та номер паспорта).
         За довідкою або роз’ясненнями щодо приєднання, просимо звертатися за тел.239-21-15.

3
ПрАТ "Львівобленерго" повідомляє. що відносини між побутовим споживачем електричної енергії та енергопостачальником, що здійснює постачання електричної енергії за регульованим тарифом на території провадження ліцензійної діяльності (далі - енергопостачальник), які пов'язані з продажем та обліком електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, та розрахунками за неї регулюються Порядком продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств (далі - Порядок), затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики № 170 від 27.02.2014 р.(у редакції постанови НКРЕКП від 25.02.2016 року №229).
Згідно Порядку, встановлення елементів електричного обладнання генеруючої установки приватного домогосподарства здійснюється побутовим споживачем відповідно до рекомендацій заводів-виробників цього обладнання, визначених у технічній документації (паспортах електричного обладнання), та з дотримання правил улаштування електроустановок.
Устаткування, яке легально реалізовують компанії на території України, проходить сертифікацію відповідності. Відповідно до висновків органу сертифікації  надається документація державною мовою.
Згідно нормативно-законодавчих документів вимога ОСР щодо подання технічної документації державною мовою є слушною.

4
Надайте будь ласка відповідь на питання в даному форумі. Дякую!
Шановний користувач форуму!
Оскільки Ви не виявили бажання надати дані (номер Договору про приєднання або адресу розташування електроустановки замовника), необхідні для перевірки нарахування плати за приєднання, надаємо Вам інформацію про діючі ставки стандартного приєднання та порядок визначення плати за стандартне приєднання:
Ставки за стандартне приєднання на 2018р., затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 09.01.2018р. № 12, зокрема:
- для I ступеня (до 16 кВт) для міст III категорії надійності електропостачання 2400грн/1кВт (з ПДВ) для однофазного та трифазного приєднання;
- для I ступеня (до 16 кВт) для сільської місцевості III категорії надійності електропостачання 3144грн/1кВт (з ПДВ) для однофазного та трифазного приєднання;
Вартість стандартного приєднання визначається добутком заявленої потужності на ставку плати за стандартне приєднання, відповідно до Методики розрахунку плати за приєднання до електричних мереж.

5
Шановний користувач форуму!
Для перевірки наведеної Вами інформації, просимо звернутися до Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Львівобленерго» на електронну адресу kc@loe.lviv.ua та вказати номер Договору про приєднання до електричних мереж.

6
Доброго дня.

Проживаю в багатоквартирному будинку у Львові. Управління здійснюється ОСББ. Маю договір з Львівобленерго. Маю договірну потужність 3.5кВт :)

Хочу збільшити цю договірну потужність (ввідний кабель 6мм2 до і після лічильника) з метою більш активного використання електроенергії (установки інверторних кондиціонерів в кількості 3 штук які будуть використовуватися на обігрів, загальною максимальною потужністю 3кВт).

Якими мають бути мої дії ?

Дякую.
Шановний користувач форуму!
У відповідь на Ваше запитання, повідомляємо наступне:
Відповідно до «Кодексу систем розподілу, для збільшення потужності електроустановок житлового будинку   Вам  необхідно звернутися із відповідною заявою про приєднання в групу по роботі з замовниками ТУ ВП ВД ПрАТ «Львівобленерго» за адресою: м. Львів, вул. Шевченка,1, (тел. 032-239-21-18).
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
1) копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
2) копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання.
Замовник - фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті - серія та номер паспорта).
Для визначення величини прогнозованої приєднаної потужності Ви можете звернутися у проектну організацію стосовно виготовлення опитового листа.

7
накінець отримав договір на руки, не минуло і 4 місяці... Але є один неприємний сюрприз... Раніше в мене був встановлений автомат С25, тепер встановили С16. Для мене фактичне зменшення потужності при оформленні її збільшення виявилося сюрпризом. Якщо увімкнути вдома електро прилади сумарною потужністю 6 кВт - вибиває. Підкажіть чи правомірно було зменшено потужність автомату.
        Шановний користувач форуму, у відповідь на Ваш коментар повідомляємо наступне:
Правовідносини між електропостачальником та споживачем регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії (надалі - ПРРЕЕ), затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018р.
        Відповідно до ч.3 п.1.1.1. ПРРЕЕ, ці Правила є обов’язковими для виконання усіма учасниками роздрібного ринку.
        Згідно з ч.5 п.5.1.1. ПРРЕЕ, оператор системи має право встановлювати технічні засоби, які обмежують розподіл (передачу) електричної енергії споживачу у межах потужності, передбаченої договором.
   Розрахунок струму та вибір уставок спрацювання автоматичного вимикача з урахуванням навантаження (дозволеної потужності) 10 кВт та напруги приєднання 380 В розраховується за формулою:
          _____Pдоз___  ,
      I =   √3*Uн* сosφ      де

   Рдоз – дозволена активна потужність, кВт.
   Uн – номінальна напруга електромережі, кВ.
       сosφ – коефіцієнт потужності.
Згідно наведеного розрахунку, значення розрахункового струму становитиме 15.8А
           _____10____ 
I =      √3*0,38* 0,96   = 15,8 А, а найближче стандартне значення для автоматичного вимикача – 16А.

8
Шановний користувач форуму!
У відповідь на Ваше запитання, повідомляємо наступне:
На час видачі технічних умов №277.115-3405 від 22.06.2017р. приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулювались Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики №32 від 17.01.2013р. та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 08.02.2013р. за №236/22768 (далі - Правила).
Відповідно до п.2.1.3. «Правил», які діяли на момент видачі технічних умов, та п.4.2.4. Кодексу системи розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р №310, діючого на сьогодні, тривалість надання послуги зі стандартного приєднання продовжується на строк, необхідний для погодження проектної документації під електроустановки зовнішнього електрозабезпечення об’єкту.
Про збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання замовника було повідомлено листами , останні з яких : №277.115-5376 від 21.06.2018р., №277.115-6595 від 29.07.2018р., №277.115-7479 від 22.08.2018р., №277.115-8474 від 24.09.2018р.

9
Шановний Замовник!
ПрАТ "Львівобленерго" повідомляє, що роботи по зовнішньому електрозабезпеченню Вашого житлового будинку, згідно Договору про приєднання до електричних мереж № 212-0203 від 12.04.2018 р. – буде виконано в термін до 30.09.2018 року.

10
Шановний Споживач!
  Станом на 30.08.2018р. роботи по зовнішньому електрозабезпеченню (від точки забезпечення потужності до точки приєднання електроустановок) житлового будинку згідно договору про приєднання до електричних мереж № 277.115-5314 від 20.06.2018р. – виконано, напругу на межу балансової належності електроустановок подано.
  Повторно повідомляємо, що у заяві № 21205 про приєднання електроустановки певної потужності, яку Ви підписали,  у «відомості щодо необхідності встановлення багатофункціонального приладу обліку електричної енергії проставлено» - «НІ», отже, багатофункціональний прилад обліку не передбачено.
  У разі встановлення Вами в межах приватного домогосподарства генеруючої установки та письмового повідомлення про це ПрАТ «Львівобленерго» питання надання послуг з улаштування вузла обліку (встановлення та підключення засобу обліку, обладнаного інтерфейсом передачі даних про обсяги та напрями перетоків електричної енергії (у тому числі із вбудованим або зовнішнім модемом GSM зв’язку, який є складовою локального устаткування збору та обробки даних)) буде врегульоване з урахуванням вимог Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики № 170 від 27.02.2014р. (у редакції постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 229 від 25.02.2016р.)


11
Шановний Споживач!
Для перевірки наведеної у Вашому повідомленні інформації, просимо звернутися до Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Львівобленерго» на електронну адресу kc@loe.lviv.ua та вказати:
- орієнтовні дату та час відвідання Старосамбірського та/або Самбірського РЕМ;
- номери телефонів, на які Ви намагалися додзвонитися.

12
Шановний Споживач!
Згідно Договору про приєднання до електричних мереж №277.115-5314 від 20.06.2018р., та дати оплати рахунку, термін надання послуги 03.09.2018р. Станом на сьогодні, роботи по приєднанню Вашого житлового будинку знаходяться на завершальній стадії.
Окрім цього повідомляємо, що у заяві №21205 про приєднання електроустановки певної потужності, яку Ви підписали,  у «відомості щодо необхідності встановлення багатофункціонального приладу обліку електричної енергії проставлено» - «НІ», отже, багатофункціональний прилад обліку не передбачено.

13
На Ваше питання ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє наступне:

Відповідно до п.2.1.3. «Правил приєднання електроустановок до електричних мереж», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) №32 від 17.01.2013р. та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.02.2013р. за №236/22768, які діяли на момент видачі технічних умов, та п.4.2.4. Кодексу системи розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №310, діючого на сьогодні, тривалість надання послуги зі стандартного приєднання продовжується на строк, необхідний для погодження проектної документації
Про збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання замовника було повідомлено листами №216-0648 від 28.03.2018р., №216-0858 від 25.04.2018р., №216-1045 від 25.05.2018р., №216-1310 від 25.06.2018р.

14
На Ваше питання ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє наступне:

На час видачі технічних умов №220-1283 від 27.09.2017р. приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулювались Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики №32 від 17.01.2013р. та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 08.02.2013р. за №236/22768 (далі - Правила).
Відповідно до п.2.1.3. «Правил», тривалість надання послуги зі стандартного приєднання продовжується на строк, необхідний для виготовлення землевпорядної документації та погодження проектної документації із землеустрою для встановлення ТП-10/0,4кВ відповідно до закону.
Про збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання замовника було повідомлено листами №220-0096 від 09.01.2018р., №220-0307 від 08.02.2018р., №220-0479 від 06.03.2018р., №220-0700 від 06.04.2018р., №220-0863 від 08.05.2018р., №220-1052 від 08.06.2018р.

15
Шановний Споживач!
Для перевірки наведеної Вами інформації, просимо звернутися до Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Львівобленерго» на електронну адресу kc@loe.lviv.ua та вказати адресу розташування Вашої електроустановки.

Сторінок: [1] 2