ФОРУМ НКРЕКП

Питання державного регулювання => HКРЕКП - регулятор енергетичного сектору України => Тема розпочата: romashhka від 11 Січень 2019, 12:22:06

Назва: Щодо документів до договору на розподіл, не передбаченими п 2.1.16 ПРРЕЕ
Відправлено: romashhka від 11 Січень 2019, 12:22:06
Мають право обленерго  для заключення договору розподілу з енергопостачальником, требувати статут або витяг зі статуту, якщо зміни не вносились о статуту  надати баланс на кінець попереднього кварталу для визначення наявності повноважень на підписання правочину? Коли п.2.1.16 Правил роздрібного ринку електричної енергії, такі документи не передбачені