ФОРУМ НКРЕКП

Питання державного регулювання => HКРЕКП - регулятор енергетичного сектору України => Тема розпочата: maloj009 від 28 Листопад 2018, 23:41:51

Назва: Надати розяснення до ККО
Відправлено: maloj009 від 28 Листопад 2018, 23:41:51
Добрий вечір підскажіть будь ласка коли ВЗО не працює яким пунктом ККО керуватися, щоб визначити термін середньодобове споживання.
Адже в п 6.12.  середньодобовим обсягом споживання електричної енергії розрахункового періоду, наступного після відновлення комерційного обліку періоду, або за календарний період попереднього року, який відповідає періоду порушення роботи вузла обліку.
А п. 6.15. Період часу, який використовується для визначення середньодобового обсягу постачання електричної енергії, визначається за згодою сторін.
Тобто в яких випадку період вибирається за згодою сторін а в яких період наступного періоду який передує періоду коли непрацював ВЗО?

Чи можливо це потрібно розумінити так, якщо я як споживач не дійшов згоди по п. 6.15 з постачальником, тоді ми керуємося п 6.12 ККО???
Дякую"!"
Назва: Re: Надати розяснення до ККО
Відправлено: Влад Нечай від 30 Листопад 2018, 08:08:45
За положенням ХІІІ - 6.12 ККО, якщо технічного обліку нема (або нема згоди щодо його врахування), то сторонам необхідно узгодити який із двох періодів взяти за основу визначення середньодобового:
- розрахунковий період, наступний після відновлення комерційного обліку;
- календарний період попереднього року, який відповідає періоду порушення роботи вузла обліку.
Пункт 6.15  говорить саме про згоду при виборі між зазначеними періодами.