ФОРУМ НКРЕКП

Питання державного регулювання => Запитання до обленерго, НЕК "Укренерго", Держенергонагляду => Київобленерго => Тема розпочата: БорисR від 13 Жовтень 2018, 16:28:57

Назва: Повірка єлектролічильника на підприємстві
Відправлено: БорисR від 13 Жовтень 2018, 16:28:57
Запитання:
 Чи потрібні бути присутні на підприємстві працівникі підприємства з групою по єлектробезпеці (2-4), під час дій по трирічної повірки  єлектролічильника облєнерго?
Чи достатньго групи безпеки працівника з облєнерго, який буде розпломбовувати повіряти та опломбовувати єлектролічильник?
Чим це унормовується?
 :)
Назва: Re: Повірка єлектролічильника на підприємстві
Відправлено: ПрАТ Київобленерго від 19 Жовтень 2018, 09:25:44
Шановний  Борис!
Відповідно до розділу 4 «Процедура перевірки точок споживання» глави 10. "ПЕРЕВІРКА ТА ІНСПЕКЦІЯ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ" Кодексу комерційного обліку електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 311, перевірка точок споживання проводиться згідно наступних пунктів:
4.2. Технічна перевірка ВОЕ (вузла обліку електроенергії) здійснюється ОСР (оператором системи розподілу), не менше одного разу на 3 роки відповідно до розробленого плану технічних перевірок.
4.3. Роботи з контрольного огляду ЗВТ (засобів вимірювальної техніки) проводяться у присутності уповноважених представників споживача.
4.4. Роботи з технічної перевірки ЗВТ проводяться у присутності уповноважених представників споживача, ВТКО (власника точки комерційного обліку) і відповідного ППКО (постачальника послуг комерційного обліку) та оформляються актом про проведені роботи із зазначенням в акті прізвища уповноваженого представника ОСР, який проводив роботи, та номера його службового посвідчення, підстави проведення технічної перевірки або контрольного огляду ЗВТ та детального опису результатів обстеження.

Під час вимірювань (технічна перевірка) в електроустановках вище 1000В згідно  «Правил безпечної експлуатації електроустановок»розділу 17. «Випробування та вимірювання», п.17.2.7 працівники повинні мати групу з електробезпеки ІІІ-IV.

З повагою - ПрАТ "Київобленерго"
Назва: Re: Повірка єлектролічильника на підприємстві
Відправлено: БорисR від 19 Жовтень 2018, 10:08:41
Дякую  :D