ФОРУМ НКРЕКП

Питання державного регулювання => Запитання до обленерго, НЕК "Укренерго", Держенергонагляду => Полтаваобленерго => Тема розпочата: Poltava від 20 Травень 2015, 11:41:38

Назва: АКТ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ
Відправлено: Poltava від 20 Травень 2015, 11:41:38
Питання до Полтаваобленерго?
Споживач у Полтавському районі отримав ТУ на нестандартне приєднання на 60 кВт, виконав проект , погодив у районній філії та отримав лист про погодження від директора з кап.будівництва Голубенка В.В.

Потім виконав роботи згідно проекту та провів електровимірювальні випробування, питання:

- яка подальша процедура здачі об'єкту?
- як отримати Акт перевірки виконання ТУ
- які терміни та хто його виписує
- згідно якого законодавчого документу виписується цей акт
- куди звертатися? як пишеться заява? ПІП керівника
Назва: Re: АКТ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ
Відправлено: Полтаваобленерго від 22 Травень 2015, 08:39:27
Вам необхідно звернутися до Полтавської філії районних електромереж ПАТ "Полтаваобленерго" за адресою  м. Полтава, вул. Ліхачова, 17 або за телефоном 510-814 .

P.S. В подальшому рекомендуємо Вам користуватись офіційним сайтом ПАТ "Полтаваобленерго" http://www.poe.pl.ua/ на якому міститься необхідна Вам інформація.
Назва: Re: АКТ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ
Відправлено: Poltava від 02 Липень 2015, 12:35:43
Питання до НКРЕКП, прошу дати більш обґрунтовану відповідь?
Назва: Re: АКТ ПЕРЕВІРКИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ
Відправлено: Полтаваобленерго від 08 Липень 2015, 14:07:10
     Якщо замовник виконав всі вимоги технічних умов в повному обсязі, то по заяві споживача, відповідна філія перевіряє виконання вимог технічних умов у відповідності до проектної документації.

    Форма заяви нормативними документами не регламентується.

    Після перевірки оформляється довідка про виконання технічних умов. Довідка оформляється у відповідності до вимог
п. 3.1. «Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів», а саме - для забезпечення належного обслуговування та експлуатації електроустановок у споживача повинна бути така технічна документація:
- технічні умови на приєднання до електричних мереж та довідка про їх виконання, видана власником електричних мереж.

Термін надання довідки Правилами не встановлюється.